Rosette Gastronomia i Catering - Góra

Adres: Dworcowa 36, 56-200 Góra, Polska.
Telefon: 607932820.

Specjalności: Catering.
Inne ważne informacje: Dostawa, Na wynos, Na miejscu, Parking dostępny dla osób na wózkach, Karty debetowe, Usługa płatności mobilnych NFC, Karty kredytowe.
Opinie: Ta firma ma 193 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.2/5.

Lokalizacja Rosette Gastronomia i Catering

Rosette Gastronomia i Catering jest renomowaną firmą specjalizującą się w usługach cateringowych, zlokalizowaną pod adresem Dworcowa 36, 56-200 Góra, Polska.

Specjalizują się w cateringu, oferując wysokiej jakości dania, które zachwycają klientów. Mając na uwadze potrzeby swoich klientów, Rosette Gastronomia i Catering oferuje dostawę, możliwość zamówienia na wynos oraz posiada przytulne miejsce do spożycia posiłku na miejscu. Dodatkowym atutem jest dostępny parking dla osób na wózkach, akceptowane karty debetowe i kredytowe, a także usługa płatności mobilnych NFC.

Ta firma cieszy się dobrą opinią wśród klientów, posiadając aż 193 recenzje na Google My Business. Średnia ocena wynosi 4.2/5, co świadczy o wysokim poziomie świadczonych usług.

Dla osób poszukujących wyjątkowej obsługi cateringowej, Rosette Gastronomia i Catering jest idealnym wyborem. Dzięki bogatej ofercie, profesjonalnemu podejściu oraz pozytywnym opiniiom, można mieć pewność, że zlecenie cateringowe zostanie zrealizowane na najwyższym poziomie.

Jeśli szukasz doskonałej obsługi cateringowej dla swojego wydarzenia, nie wahaj się skontaktować z Rosette Gastronomia i Catering poprzez ich stronę internetową. Zapewniamy, że będą Cię zachwycić

Recenzje dla Rosette Gastronomia i Catering

Rosette Gastronomia i Catering - Góra
L K
4/5

Smaczne jedzenie, miła obsługa. Dla osób z poza ciężko znaleźć restaurację. Brak przy wjeździe znaku.

Rosette Gastronomia i Catering - Góra
Bartek R
5/5

Pyszna kuchnia godna polecenia pierogi i gulaszowa palce lizać. Bardzo duże porcje.Fajne danie dla dzieci

Rosette Gastronomia i Catering - Góra
Katarzyna Morawska
1/5

Łazanki(zakupione w Słoneczku ) tragedia,tego nie da się jeść;grube kawałki kapusty i zamiast makaronu ciasto pierogowe!!!!

Rosette Gastronomia i Catering - Góra
Paweł Babelek
3/5

Dobre jedzonko lecz wystrój nie w moim guście

Rosette Gastronomia i Catering - Góra
Maciej
5/5

Pyszne jedzenie i super miła obsługa. Polecam!

Rosette Gastronomia i Catering - Góra
Jacek Purol
5/5

Miejsce spełnia oczekiwania najbardziej wymagających gości. Byliśmy wczoraj na imprezie rodzinnej "4 18stki" 🙂 - organizacja i obsługa na medal. Impreza bardzo udana. Smaczne jedzonko, bogaty wybór dań - wszystko pięknie podane. Nie możemy się już doczekać kolejnej imprezy. Z pewnością zagościmy tam jeszcze nie raz.

Rosette Gastronomia i Catering - Góra
Karolina Bogusz
5/5

Restauracja absolutnie godna polecenia. Byliśmy wczoraj na imprezie rodzinnej i jesteśmy pod wrażeniem - przepyszne jedzenie i profesjonalna obsługa. Mimo bardzo dużej ilości gości obsługa dbała o każdy detal. Jedzenie smaczne, świeże i urozmaicone.

Rosette Gastronomia i Catering - Góra
szpacze radio
2/5

Byłam na imprezie okolicznościowej latem. Miałam wrażenie że sałatki i szynki już w dniu imprezy były zepsute, a na pewno brakowało im porządnego przechowywania w lodówce, bo następnego dnia wszystko było do wyrzucenia.
Ogólnie jedzenie nijakie, nie złapadla mi w pamięć żadna potrawa.
Plus za sprawną obsługę i ogródek przed lokalem.
Sala sama w sobie już niezbyt modna i nawet strojenie wnętrza na własną rękę nie upiększa tego lokalu.

Go up