Restaurant & Hotel Tycjan Beskidy - Milówka

Adres: Pl Wolności 8, 34-360 Milówka, Polska.
Telefon: 501070686.
Strona internetowa: usabci.pl.
Specjalności: Restauracja, Noclegi ze śniadaniem, Obiekt przeznaczony do organizacji imprez, Hotel na wydłużony pobyt, Hostel, Hotel, Jedzenie z dostawą do domu, Sala weselna.
Inne ważne informacje: Prezentuje się jako firma należąca do kobiety, Ogródek, Odbiór na zewnątrz, Dostawa, Obsługa zmotoryzowanych, Na wynos, Na miejscu, Dobre drinki, Kominek, Sport, Miejsca dla osób na wózkach, Parking dostępny dla osób na wózkach, Toaleta dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Alkohol, Alkohol wysokoprocentowy, Dania ekologiczne, Jedzenie późnym wieczorem, Kawa, Koktajle, Małe porcje, Piwo, W ofercie dania wegetariańskie, Wino, Śniadanie, Późne śniadanie, Obiad, Kolacja, Katering, Desery, Miejsca siedzące, Przytulne, Swobodna atmosfera, Dla całej rodziny, Grupy, Możliwa rezerwacja, Karty debetowe, Karty kredytowe, Usługa płatności mobilnych NFC, Karty kredytowe, Krzesełka do karmienia, Menu dla dzieci, Odpowiednie dla dzieci, Bezpłatny parking.
Opinie: Ta firma ma 650 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.3/5.

Lokalizacja Restaurant & Hotel Tycjan Beskidy

Restaurant & Hotel Tycjan Beskidy to miejsce, które zachwyca swoją różnorodnością i wysokim standardem obsługi. Zlokalizowany przy Pl Wolności 8, 34-360 Milówka, Polska, ten obiekt oferuje nie tylko noclegi ze śniadaniem, ale także możliwość organizacji imprez, zarówno prywatnych, jak i firmowych. Znajdziesz tu również hotel na wydłużony pobyt, hostel oraz szeroki wybór dań dostępnych z dostawą do domu.

Jedną z głównych specjalności Restaurant & Hotel Tycjan Beskidy jest restauracja, która serwuje dania zarówno klasyczne, jak i ekologiczne. Dodatkowo, obiekt oferuje szeroki wybór alkoholi, w tym wysokoprocentowych, wina, piwa, kawy oraz koktajle. Miejsce to jest dostępne zarówno dla osób na wózkach, jak i zmotoryzowanych, z parkingiem dostępnym dla osób na wózkach oraz toaletą dostępną dla osób na wózkach.

Z opiniami na Google My Business świadczącymi o wysokiej jakości obsługi, Restaurant & Hotel Tycjan Beskidy cieszy się średnią opinią 4.3/5. To miejsce jest idealne zarówno dla rodzin, grup, jak i osób szukających przytulnej i swobodnej atmosfery. Możliwa jest rezerwacja stolika, a obsługa akceptuje karty debetowe, kredytowe oraz płatności mobilne NFC.

Jeśli szukasz miejsca, które oferuje jedzenie wysokiej jakości, komfortowe noclegi oraz profesjonalną obsługę, to Restaurant & Hotel Tycjan Beskidy spełni Twoje oczekiwania. Nie wahaj się i odwiedź ich stronę internetową już teraz, aby zarezerwować swoje miejsce i cieszyć się wyjątkowym doświadczeniem kulinarnej podróży.

Recenzje dla Restaurant & Hotel Tycjan Beskidy

Restaurant & Hotel Tycjan Beskidy - Milówka
Julia Droździk
5/5

W sobotę mieliśmy zorganizowaną studniówkę w hotelu Tycjan i było na prawdę elegancko. Obsługa miła, pomocna, dbała o porządek na stołach, pytając wcześniej, czy można zabrać talerze. Soki, woda i gazowane napoje podane były w bardzo wygodny sposób, w karafkach i buteleczkach. Świeże owoce i pyszne ciasta. Dania bardzo dobre, dokładnie takie. jak były ustalone. W lokalu było czysto, schludnie, sala prezentuje się świetnie, nawet ze skromnymi dekoracjami, które mieliśmy sobie zapewnić we własnym zakresie. Estetyka i dania nie mają nic wspolngo z czasani PRL'u. Bardzo dziękujemy i serdecznie polecamyyy! Będziemy ciepło wspominać.

Restaurant & Hotel Tycjan Beskidy - Milówka
Michalina
2/5

(Opinia dotyczy tylko wynajmu sali na większe imprezy)
Niestety, już od samego początku pojawiały się same minusy w postaci naprawdę źle wyglądających stołów na których obrusy nie widziały żelazka od lat, a talerze również nie były dokonca czyste. Na ogromnym stole sala zaoferowała trochę jak z PRL'u butelki z orężatkami zajmującymi większość stołu. Odchodząc od estetyki muszę wspomnieć o zachowaniu obsługi, panie bardzo sympatyczne tylko naprwadę nie dało się zostawić, dopiero co przyniesionego jedzenia na 2 minuty ponieważ wszystko bez pytania czy oceny sytuacji zostało sprzątnięte. Goście nie mogli nic zjeść z przerwą na taniec ponieważ obsługa liczyła tylko czas aby szybciej sprzątnąć. Jedzenie z chrzstkami nieprzyjemne oczywiście mogło się tylko tak trafić, niestety podane również w stylu "dawnych czasów".
(dodam iż miał to być bal maturzystów, cena za osobę również wysoka więc oczekiwania mieliśmy inne)
PS. Sala ładnie odremontowana, ale myślę, że pomimo remontu należy zwrócićna to ⬆️ uwagę

Restaurant & Hotel Tycjan Beskidy - Milówka
weroine
3/5

Cały lokal i obsługa jak najbardziej na plus ale prawdą niestety jest że obrusy były niewyprasowane podobnie jak narzuty na krzesła osobiście siedziałam na bardzo poplamionym(plamę zauważyłam odrazu przy zajęciu miejsca była tam od początku) co psuło estetykę oraz klimat miejsca. Taka drobna uwaga jednak sam lokal bardzo klimatyczny a obsługa bardzo miła! 🙂

Restaurant & Hotel Tycjan Beskidy - Milówka
palala
5/5

Jeśli chodzi o organizacje studniówki jest ona na bardzo wysokim poziomie. Jedzenie pyszne, ładnie podane. Napoje były na bieżąco donoszone, a butelki sprzątane. Wystrój schludny i elegancki. Obsługa również profesjonalna i bardzo uprzejma. Z pewnością bardzo dobrze będziemy wspominać studniówkę w hotelu Tycjan :))

Restaurant & Hotel Tycjan Beskidy - Milówka
Kinga Pydych
5/5

Studiowka, która odbyła się kilka dni temu jak najbardziej udana. Jedzenie smaczne, obsługa bardzo sympatyczna. Lokal schludny i czysty. Napoje donoszone na bieżąco. Nie było żadnych problemów z organizacją.
Polecam!

Restaurant & Hotel Tycjan Beskidy - Milówka
Karolina Brysz
3/5

Niestety nie wspominam miło pobytu w tym miejscu. Schabowy średnio dobry, a do dokończenia obiadu zniechęcił mnie znaleziony włos ? obsługa co prawda przeprosiła i nie policzyła za ten obiad, ale niesmak pozostał i obrzydzenie do puree z ziemniaków. Wystrój barowy, także co kto lubi, ale niestety zimno w środku.

Restaurant & Hotel Tycjan Beskidy - Milówka
Dagmara Pietluch
5/5

Serdecznie polecamy 😉
Pyszne jedzenie, fantastyczna obsługa.
Ciepła, domowa atmosfera . Z pewnością wrócimy ❤️

Restaurant & Hotel Tycjan Beskidy - Milówka
Marcin Szeląg
5/5

Byłem na obozie piłkarskim, bardzo smakowało mi jedzenie ,.a Panie były bardzo miłe.
Kacper z TFT

Go up