Restauracja-Hotel Pod Dębami - Ostrów Wielkopolski

Adres: Poznańska 86, 63-400 Ostrów Wielkopolski, Polska.
Telefon: 627355333.
Strona internetowa: poddebami.info.pl.
Specjalności: Hotel.

Opinie: Ta firma ma 451 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.5/5.

Lokalizacja Restauracja-Hotel Pod Dębami

Restauracja-Hotel Pod Dębami to urocze miejsce położone w Ostrów Wielkopolski. Znajduje się przy Adres: Poznańska 86, 63-400 Ostrów Wielkopolski, Polska. Zadzwoń pod Telefon: 627355333 lub odwiedź Strona internetowa: poddebami.info.pl i zarezerwuj swoje miejsce.

Specjalnością tego miejsca jest Hotel, co sprawia, że jest idealnym wyborem dla osób szukających komfortowego noclegu wraz z możliwością skosztowania pysznych dań w restauracji. Restauracja-Hotel Pod Dębami ma ogromne doświadczenie i wiele pozytywnych opinii.

Opinie: Ta firma ma 451 recenzji na Google My Business, co jest imponującym osiągnięciem. Średnia ocena wynosi 4.5/5, co świadczy o wysokiej jakości obsługi i wyjątkowym doświadczeniu gości.

Restauracja-Hotel Pod Dębami ma wiele zalet, takich jak kameralna atmosfera, eleganckie wnętrza, doskonała kuchnia i wygodne pokoje. To idealne miejsce zarówno na romantyczną kolację, spotkanie biznesowe jak i na nocleg w podróży służbowej czy turystycznej.

Jeśli szukasz miejsca, gdzie możesz poczuć się jak w domu, a jednocześnie cieszyć się wyjątkowymi smakami kuchni, Restauracja-Hotel Pod Dębami jest właściwym wyborem. Nie wahaj się i skontaktuj się z nimi poprzez stronę internetową, aby zarezerwować swoje miejsce już dzisiaj!

Recenzje dla Restauracja-Hotel Pod Dębami

Restauracja-Hotel Pod Dębami - Ostrów Wielkopolski
Maja Parzeńska
1/5

Byłam z rodziną na obiedzie z okazji urodzin babci = więcej osób. Czekaliśmy długo aby ktokolwiek podszedł, następnie czekaliśmy godzinę na zupy, a na koniec dostałam niedopieczonego łososia. Wino natomiast smakowało jak cydr jabłkowy, a kelnerka nie znała nawet jego nazwy. Podanie zupy z drugim daniem zajęło im 2 godziny a w lokalu były zajęte może 3 stoliki.

Restauracja-Hotel Pod Dębami - Ostrów Wielkopolski
Dariusz Nowak
4/5

Hotel jest bardzo dobry. Przystępna cena i czystość niewątpliwie jest autem tego miejsca.
Natomiast uważam,że w śniadaniach jest dużo do poprawy. Potrzebny jest większy wybór!

Restauracja-Hotel Pod Dębami - Ostrów Wielkopolski
Simon
1/5

Restauracja całkiem ładna, lecz to co mnie spotkało przekracza wszelkie granice, a mianowicie po godzinie obwąchiwania wszystkiego dookoła w poszukiwaniu źródła fetoru okazało się, że krzesło na którym siedziałem posiadało wilgotną żółtą plame co okazało się być moczem. Przy wymianie krzesła przez kelnerkę otrzymałem tylko szyderczy uśmiech, a jedyne przeprosiny, które usłyszałem były od młodej pary.

Restauracja-Hotel Pod Dębami - Ostrów Wielkopolski
Maciej Czainski
5/5

Bardzo dobre jedzenie i bardzo duże porcje. Cenowo też przystępnie. Naprawdę polecam tą restauracje

Restauracja-Hotel Pod Dębami - Ostrów Wielkopolski
Kinga C
1/5

Niestety pani menedżer nie jest osobą profesjonalną, ponieważ nie potrafi oddzielić spraw zawodowych od prywatnych! Należy być z nią w bardzo dobrych relacjach, ponieważ jeśli okaże się, że ktoś z waszej rodziny, bądź znajomych jej nie odpowiada albo prywatnie jest z tą osobą w konflikcie, to wykreśli was z kalendarza imprez i nawet o tym nie poinformuje! Żenada pani Justyno!

Restauracja-Hotel Pod Dębami - Ostrów Wielkopolski
Robert Działoszyk
1/5

Trudno mi ocenić restauracje jeżeli chodzi o jedzenie, bo pomimo wcześniejszej rezerwacji miejsca po przyjeździe w tym samym dniu okazało się, że ze względu na imprezy okolicznościowe nie ma dla nas miejsca.

Restauracja-Hotel Pod Dębami - Ostrów Wielkopolski
Agnieszka Janicka
5/5

Witam serdecznie z czystym sercem polecam restaurację Pod Dębami jedzenie pyszne obsługa rewelacyjna w szczególności Pan Jacek
Pani menagerka profesjonalna służy pomoca w każdej dziedzinie

Restauracja-Hotel Pod Dębami - Ostrów Wielkopolski
Jakub Morisson
5/5

Wszystko w najlepszym porządku, wesele na najwyższym poziomie, sporo pysznego i ciepłego jedzenia, za to wódka zimna. Organizacja bez zarzutu, bezproblemowy kontakt, miła i profesjonalna obsługa, pomogli i pozbawili nas stresu. Lokal w ładnym zadbanym otoczeniu. BARDZO DZIĘKUJEMY!

Go up