Restauracja Zunafi - Kaliska

Adres: Długa 5, 83-260 Kaliska, Polska.
Telefon: 511996618.

Specjalności: Restauracja.
Inne ważne informacje: Na wynos, Na miejscu, Alkohol, Kawa, Małe porcje, Piwo, Obiad, Kolacja, Desery, Bar na miejscu, Toaleta, Swobodna atmosfera, Grupy, Możliwa rezerwacja, Karty kredytowe, Bezpłatny parking, Parking.
Opinie: Ta firma ma 18 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 3.8/5.

Lokalizacja Restauracja Zunafi

Restauracja Zunafi jest doskonałym miejscem dla miłośników dobrej kuchni w miejscowości Kaliska, Polska. Znajduje się pod adresem Długa 5, 83-260 Kaliska, Polska, co sprawia, że jest łatwo dostępna dla lokalnych mieszkańców oraz turystów. Można skontaktować się z nimi pod numerem telefonu 511996618.

Restauracja Zunafi specjalizuje się w restauracji, co oznacza, że można spodziewać się wyjątkowych dań i smaków. Ponadto, restauracja oferuje szeroki wybór alkoholi, kawy, małych porcji, piwa, obiadu, kolacji, deserów oraz ma bar na miejscu. To idealne miejsce zarówno na romantyczną kolację, jak i spotkanie z przyjaciółmi.

Warto zauważyć, że Restauracja Zunafi oferuje również usługi na wynos, co sprawia, że można cieszyć się ich smakami w zaciszu własnego domu. Dodatkowo, restauracja zapewnia swobodną atmosferę, przyjazną obsługę oraz możliwość rezerwacji stolika dla grup. Akceptowane są także karty kredytowe, a na terenie restauracji dostępny jest bezpłatny parking.

Zgodnie z opiniami użytkowników, Restauracja Zunafi zdobyła aż 18 recenzji na Google My Business, a jej średnia opinia wynosi 3.8/5. Klienci chwalą smaczne dania, przyjazną obsługę oraz przyjemną atmosferę, co sprawia, że restauracja cieszy się dobrą reputacją wśród gości.

Jeśli szukasz miejsca na wyjątkowy posiłek w przyjemnej atmosferze, Restauracja Zunafi jest doskonałym wyborem. Zachęcamy do odwiedzenia ich strony internetowej i skontaktowania się z nimi, aby zarezerwować stolik lub dowiedzieć się więcej o ich menu i specjalnych ofertach.

Recenzje dla Restauracja Zunafi

Restauracja Zunafi - Kaliska
Adam Markowski
5/5

Obiad pyszny duże porcje.
Trzy obiady podane w ciągu 15 minut
Polecam

Restauracja Zunafi - Kaliska
agata lasota
3/5

Miła pani za barem.
3gwiazdki za jedzenie za brak rosolku który jeszcze nie był gotowy lecz go zamówilismy. Pani pieniążki oddała. Kucharz/kucharka zapomnina o soli i pieprzu w daniach. Ziemniaki gotowane z małą ilością wody. Niestety słodkie były. Devolaj spoko lecz i tu zabrakło soli i pieprzu. W surówce z kapusty tyle rodzynek że nadaje się ona na deser niż do dania głównego. Mega słodka.... I to słabe. Nugetsy lekko suche. Ketchup ratował sytuację z nugetsami

Restauracja Zunafi - Kaliska
Paweł Knobel (Gaweł)
5/5

Bardzo miła i pomocna obsługa oraz przepyszne jedzenie

Restauracja Zunafi - Kaliska
Magda Polom
1/5

Czekałam prawie 2h na jedzenie, wygląda lepiej na zdjęciach niż na żywo, a w smaku stary olej, sala typowo stypowa, brak klimatu, obsługa jakby pracowała za kare!!!

Restauracja Zunafi - Kaliska
Pawel 4568
2/5

Mam pytanie, czy są pracownicy, którzy pakują jedzenie do reklamówki zamiast pojemnika? Bo nie wiem, jak jeść gołąbki z sosem i ziemniakami w reklamówce..

Restauracja Zunafi - Kaliska
Paulina Świtała
5/5

Jedzenie smaczne. Obsługa bardzo miła i pomocna. Takiego miejsca brakowało w Kaliskach . Polecam .

Restauracja Zunafi - Kaliska
Klaudia
1/5

Siatka cała zalana od surówek .Devolay smażony chyba na tłuszczu po rybie bo w smaku jakby się rybę jadło .Zreszta cały obiad jakby przeszedł smakiem i zapachem ryby.

Restauracja Zunafi - Kaliska
Wik
5/5

Pelen profsejonalizm, smaczne jedzenie i bardzo uprzejme obsluga.

Go up