Restauracja Weronika - Zederman, Olkusz

Adres: Zederman 190, 32-300 Olkusz, Polska.
Telefon: 326427209.
Strona internetowa: dorestauracji.pl.
Specjalności: Restauracja.

Opinie: Ta firma ma 453 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.5/5.

Lokalizacja Restauracja Weronika

Zederman 190, 32-300 Olkusz, Polska, to restauracja o nazwie Weronika Mała Gastronomia, która oferuje wyjątkowe doznania kulinarne dla wszystkich miłośników jedzenia. Lokalizacja restauracji znajduje się pod podanym adresem, a można się z nią skontaktować pod numerem telefonu 326427209. Strona internetowa restauracji to dorestauracji.pl, gdzie można znaleźć więcej informacji o menu, godzinach otwarcia i możliwościach rezerwacji.

Restauracja Weronika Mała Gastronomia specjalizuje się w serwowaniu wykwintnych potraw, które zachwycają podniebienia gości. Zdaniem klientów, firma ta cieszy się dużym uznaniem, o czym świadczy liczba recenzji na Google My Business - aż 453 opinie! Średnia ocena wynosi imponujące 4.5/5, co potwierdza wysoką jakość usług i doskonałe podejście do klienta.

Dla osób poszukujących wyjątkowego doświadczenia kulinarne, Restauracja Weronika Mała Gastronomia jest doskonałym wyborem. Znajduje się w malowniczym miejscu w Olkuszu, co sprawia, że posiłek staje się niezapomnianym doświadczeniem dla zmysłów. Można tu spróbować wyjątkowych dań przygotowywanych z najwyższą starannością i pasją.

Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do odwiedzenia strony internetowej restauracji dorestauracji.pl, gdzie można zapoznać się z pełnym menu, zarezerwować stolik i poznać więcej szczegółów na temat restauracji Weronika Mała Gastronomia. Nie zwlekaj - zanurz się w wyjątkowym świecie smaków i aromatów oferowanych przez tę renomowaną restaurację!

Recenzje dla Restauracja Weronika

Restauracja Weronika - Zederman, Olkusz
Szymon
5/5

Miejsce z zewnątrz nie zachęca, natomiast jedzenie już tak. Pyszne, domowe dania. Ładne wnętrze, miła obsługa. Polecam!

Restauracja Weronika - Zederman, Olkusz
Agnieszka Wykretowicz
4/5

Jedzenie smaczne, niedrogie zestaw dnia 40zl stek więcej cebuli niż steku ale kurki smaczne, schabowy trochę za gruba pamięta, surówki bardzo smaczne jak i rosół

Restauracja Weronika - Zederman, Olkusz
Piotr Intrys
5/5

Wracając całą rodziną 2+2 z wędrówki po ojcowskim parku narodowym, szukaliśmy miejsca na obiad. Trafiliśmy przypadkiem do Weroniki. Cała rodzina zadowolna porcje duże, jedzenie świeże i pyszne w przystępnej cenie. Zestaw Kids za 25zl (zupa,drugie danie, sok) super sprawa. Miła obsługa. Polecam.

Restauracja Weronika - Zederman, Olkusz
Katarzyna Z.
5/5

Do restauracji trafiłam sugerując się dobrymi opiniami. W pełni się z nimi zgadzam. Jedzenie petarda. Świeże, bardzo smaczne i w przyzwoitych cenach. Polecam bo naprawdę warto.

Restauracja Weronika - Zederman, Olkusz
Tymon
5/5

Trafiliśmy tu w trójkę przypadkiem w drodze do Krakowa. Przywitała nas mega miła obsługa. Pani wyjaśniła bez problemu czym jest kieszonka szefa, gdy spytałem. Lokal pięknie wyglądał i sprawia przyjazną atmosferę. Jedzenie było boskie. Lepszych pierogów ruskich nie jedliśmy. Kieszonka szefa nie była sucha co mnie zaskoczyło. Pozwolono mi również wymienić frytki na puree bez żadnych dopłat. Dobrej jakości suszone pomidory wraz z pięknie ciągnącym się niczym w reklamach serem. Zupa pomidorowa była idealnie kwaśna i zabielana. Puree z ziemniaków były puszyste, idealnie maślane i dobrze posolone. S

Restauracja Weronika - Zederman, Olkusz
Ewelina Dzwonkowska
5/5

Bardzo dobre jedzenie, jest dzwonek na ladzie wzywający obsługę (gdyby akurat nikogo nie było), porcje bardzo duże, wszystko robione na świeżo, serdecznie polecam. Parking przed budynkiem, ładny wystrój, czyste eleganckie toalety. Nas zdjęciu placek po węgiersku

Restauracja Weronika - Zederman, Olkusz
Krzysztof Dubiel
5/5

Nie było żadnego problemu z rezerwacją. Później miła obsługa, piękne wnętrze gustownym stylu i przede wszystkim pyszne dania w normalnej cenie.
Jest też mały kącik dla dzieci i przewijak w damskiej toalecie.
Mały minus to problematyczne parkowanie w szczycie oraz brak możliwości zamiany frytek na ziemniaki w zestawie dla dziecka.

Restauracja Weronika - Zederman, Olkusz
Daria
5/5

Odwiedziliśmy to miejsce w trasie, wnętrze bardzo ładne. Czyste toalety. Zdecydowani w moment zamówiliśmy dania i po chwili posiłki były przed nami. Bardzo smaczne! Ogólne wrażenia pozytywne. Pani z obsługi bardzo miła. Za dwa konkretne obiady i wodę zapłaciliśmy 60 zł. Uważam, że jak na te czasy to ceny przyzwoite. Polecam

Go up