Restauracja 'Stara Poczta' - Oświęcim

Adres: Generała Jarosława Dąbrowskiego 119, 32-600 Oświęcim, Polska.
Telefon: 338436115.
Strona internetowa: hotelgalicja.com.pl.
Specjalności: Kuchnia polska.

Opinie: Ta firma ma 358 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.3/5.

Lokalizacja Restauracja 'Stara Poczta'

Hotel Galicja to doskonałe miejsce dla miłośników kuchni polskiej. Znajduje się pod adresem Generała Jarosława Dąbrowskiego 119, 32-600 Oświęcim, Polska. Można skontaktować się z hotelem pod numerem telefonu 338436115 lub odwiedzić ich stronę internetową pod adresem hotelgalicja.com.pl.

Hotel Galicja cieszy się dobrą reputacją, o czym świadczy aż 358 recenzji na Google My Business. Średnia ocena wynosi imponujące 4.3/5, co potwierdza wysoką jakość świadczonych usług.

Jego specjalnością jest kuchnia polska, serwowana w gustownie urządzonym i przytulnym otoczeniu. Hotel Galicja zapewnia nie tylko wyśmienite dania, ale także komfortowy pobyt oraz profesjonalną obsługę.

Dla osób poszukujących autentycznych doznań kulinarne i miłej atmosfery, Hotel Galicja jest idealnym wyborem. Zdecydowanie warto odwiedzić to miejsce, aby skosztować tradycyjnych polskich potraw w nowoczesnym wydaniu.

Na zakończenie, zachęcamy do skontaktowania się z hotelem poprzez ich stronę internetową, aby zarezerwować stolik i doświadczyć niezapomnianych smaków kuchni polskiej w Hotelu Galicja.

Recenzje dla Restauracja 'Stara Poczta'

Restauracja 'Stara Poczta' - Oświęcim
Jarek Radiměřský
5/5

Dobra kuchnia na miejscu piwo Pilsner Urquell. Ceny dań średnie. Przyjemne miejsce do posiedzenia. W tygodniu całkiem spokojnie w weekendy większy ruch. Na szczęście obsługa daje radę a na dania nie czeka się długo.

Restauracja 'Stara Poczta' - Oświęcim
Tomasz Zdrach
5/5

Bardzo ciekawe i klimatyczne miejsce w budynku z historią. Przepyszne jedzenie i znakomita obsługa, chciałbym pochwalić Panią Natalię za znakomity serwis podczas tej kulinarnej podróży.

Restauracja 'Stara Poczta' - Oświęcim
Szymon Miąsko
1/5

Chciałbym ocenić to miejsce pozytywnie, Lecz nie mogę.
Piesek, który towarzyszy nam wszędzie, jeździ z Nami jak nasze dziecko. Zostaliśmy poinformowani, ze nie wpuszcza Nas z pieskiem, bądź możemy przywiązać 3 MIESIĘCZNEGO pieska na dworze i może poczekać, aż zjemy.. żenada. Myślałem, ze dożyliśmy czasów, gdzie pieski są miłe widziane…. Nie spotkałem się z czymś takim. Obsługa.. brak slow.

Restauracja 'Stara Poczta' - Oświęcim
Klaudia K.
5/5

Znakomite jedzenie, prosiłam o Dania bez konkretnych ziół i takie też dostałam jestem bardzo mile zaskoczona, będę odwiedzać częściej Crème brulée pierwsza klasa

Restauracja 'Stara Poczta' - Oświęcim
K2 Kuba
4/5

Jedzenie wykwintne choc za mocno przyprawiane, kawa naprawdę pyszna. Wnętrza i oprawa cudowna. Bogata ale nie przytłaczająca. Godne miejsce polecenia.

Restauracja 'Stara Poczta' - Oświęcim
Adam Brociek
5/5

Doskonałe miejsce na spotkanie towarzyskie jak i rodzinne. Jedzenie w mojej opinii bardzo dobre, duży wybór dla każdego coś się znajdzie. To samo z napojami, można coś wybrać. Obsługa miła i sprawnie obsluguje

Restauracja 'Stara Poczta' - Oświęcim
acojesli nie
4/5

Bardzo miła i sprawna obsługa, dobre jedzenie, nie jakieś wybitne, ale w porządku

Restauracja 'Stara Poczta' - Oświęcim
Jean-charles Bernat-Carlet
5/5

Confortant dans le car du temps. Excellent accueil, mets de qualité à des prix très attractifs. Je recommande.

Go up