Restauracja Siedlisko Winiarnia Korek - Gliwice

Adres: Stefana Jaracza 13, 44-109 Gliwice, Polska.
Telefon: 508339151.
Strona internetowa: korekgliwice.pl.
Specjalności: Restauracja.
Inne ważne informacje: Ogródek, Na wynos, Na miejscu, Dostawa, Dobre drinki, Kominek, Miejsca dla osób na wózkach, Parking dostępny dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Alkohol, Alkohol wysokoprocentowy, Jedzenie późnym wieczorem, Kawa, Koktajle, Małe porcje, Piwo, Wino, Późne śniadanie, Obiad, Kolacja, Desery, Miejsca siedzące, Bar na miejscu, Toaleta, Przytulne, Swobodna atmosfera, Grupy, Możliwa rezerwacja, Karty debetowe, Karty kredytowe, Usługa płatności mobilnych NFC, Karty kredytowe, Dobre miejsce na przyjęcia urodzinowe dla dzieci, Krzesełka do karmienia, Menu dla dzieci, Odpowiednie dla dzieci, Bezpłatny parking, Bezpłatny parking przy ulicy, Parking.
Opinie: Ta firma ma 229 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.5/5.

Lokalizacja Restauracja Siedlisko Winiarnia Korek

Restauracja Siedlisko Winiarnia Korek to urokliwe miejsce położone przy ulicy Stefana Jaracza 13 w Gliwicach, Polska. Jest to restauracja specjalizująca się w kuchni polskiej, oferująca również szeroki wybór alkoholi, w tym wysokoprocentowych, kawę, koktajle, piwo i wino. Restauracja jest otwarta na różne pory dnia, serwując późne śniadania, obiady, kolacje oraz desery.

Restauracja Siedlisko Winiarnia Korek posiada wiele udogodnień, takich jak ogródek, możliwość zamówienia jedzenia na wynos, dostawa, bar z dobrymi drinkami, kominek, miejsca dla osób na wózkach, parking dostępny dla osób na wózkach oraz wejście dostępne dla nich. Atmosfera w restauracji jest przytulna i swobodna, idealna do spotkań w grupie czy na przyjęcia urodzinowe dla dzieci.

Opinie na temat restauracji są bardzo pozytywne, firma posiada aż 229 recenzji na Google My Business, a średnia opinia wynosi 4.5/5. To świadczy o wysokiej jakości obsługi i jedzeniu oferowanym przez restaurację.

Jeśli szukasz miejsca na przyjemny wieczór w Gliwicach, Restauracja Siedlisko Winiarnia Korek z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej restauracji, gdzie można znaleźć więcej informacji oraz zarezerwować stolik. Nie zwlekaj dłużej i skontaktuj się z nimi już teraz!

Recenzje dla Restauracja Siedlisko Winiarnia Korek

Restauracja Siedlisko Winiarnia Korek - Gliwice
M 01
5/5

Bardzo smaczna rolada śląska. Cena wysoka, mogłoby być trochę więcej na talerzu. Świetna kapusta. Klimatyczny lokal i zapach, który skojarzył mi się z Austeria w Sławkowie. Słaby wybór piw w tym dniu.

Restauracja Siedlisko Winiarnia Korek - Gliwice
Wiola B
5/5

Bardzo fajne i klimatyczne miejsce. Można odpocząć i zjeść dobry obiad. Następnym razem przyjadę spróbować winka 🙂

Restauracja Siedlisko Winiarnia Korek - Gliwice
Aga Pa
5/5

Byłam na imprezce powiedzmy urodzinowej. Śliczni, pysznie i miło .

Restauracja Siedlisko Winiarnia Korek - Gliwice
Martin K
5/5

⭐Super miejsce⭐ na spędzenie miło czasu z dobrym smakiem . Lokal ładny i zadbany . Obsługa na bardzo wysokim poziomie ( pełen profesjonalizm ) Jedzonko bardzo smaczne i pięknie podane do stołu ? Mamy tutaj też duży wybór win ? a kelner zna się na rzeczy i umie doradzić
Przed lokalem mamy parking niestety bywa on pełny ale jak się chce to sie zawsze znajdzie kawałek miejsca na postój . Mamy tutaj też piękny ogródek letni też oczywiście zadbany ze chce sie usiąść tutaj .
Obok lokalu mamy koniki biegajace wiec można też podziwiać te piękne zwierzęta .
JA TU JESZCZE WRÓCĘ ?
POLECAM

Restauracja Siedlisko Winiarnia Korek - Gliwice
Łukasz Pawlikowski
5/5

Smacznie, baaaaardzo miła obsługa ? Zdecydowanie polecamy ?

Restauracja Siedlisko Winiarnia Korek - Gliwice
Michał
5/5

Dobre jedzenie, miła obsługa i ogólnie ciekawe miejsce.

Restauracja Siedlisko Winiarnia Korek - Gliwice
Magdalena Orzechowska
5/5

Uwielbiałam tu przychodzic. I nawet teraz kiedy wyprowadziłam się z Gliwic dalej chętnie tu przyjeżdżam. Cisza, spokój. Konie, zapach siana- wszystko to kojarzy mi się z dzieciństwem. Plus fantastyczny personel- ciepli i uśmiechnięci gotowi doradzić nie tylko w kwestii posiłku. Stajnie czysciutkie, konie zadbane. Ośrodek bardzo fajnie wyposażony pod kątem koni i jezdziectwa- kryta jak i otwarta ujeżdżalnia, karuzela rozprężająca. Polecam zarówno osobom chcącym dobrze i przyjemnie zjeść jak i posiadaczom koni jak i ich pasjonatom

Restauracja Siedlisko Winiarnia Korek - Gliwice
Loki
5/5

Bardzo dobre jedzenie w dobrej cenie polecam

Go up