Restauracja Siedem Kotów - Reszel

Adres: Podzamcze 3, 11-440 Reszel, Polska.
Telefon: 897550759.
Strona internetowa: zamekreszel.pl.
Specjalności: Restauracja.
Inne ważne informacje: Ogródek, Na wynos, Na miejscu, Miejsca dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Alkohol, Kawa, Małe porcje, Piwo, Wino, Kolacja, Desery, Miejsca siedzące, Bar na miejscu, Toaleta, Przytulne, Swobodna atmosfera, Grupy, Możliwa rezerwacja, Karty kredytowe, Menu dla dzieci, Odpowiednie dla dzieci, Bezpłatny parking, Bezpłatny parking przy ulicy, Parking.
Opinie: Ta firma ma 103 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 3.9/5.

Lokalizacja Restauracja Siedem Kotów

Restauracja Siedem Kotów to urocze miejsce położone w Reszlu, dokładniej przy Podzamcze 3, 11-440 Reszel, Polska. Można skontaktować się z nimi pod numerem telefonu 897550759. Więcej informacji znajdziesz na ich stronie internetowej: zamekreszel.pl.

Specjalnością Restauracji Siedem Kotów jest restauracja, która oferuje bogatą i smaczną kuchnię. Oprócz tego, restauracja posiada urokliwy ogródek, możliwość zamówienia jedzenia na wynos, miejsca dla osób na wózkach, a także dostępne wejście dla nich. Dodatkowo, oferują alkohol, kawę, małe porcje, piwo, wino, kolacje, desery i wiele innych smakołyków. Miejsce jest przytulne, panuje tu swobodna atmosfera, idealne zarówno dla par jak i grup znajomych. Możliwa jest rezerwacja, a płatności można dokonać kartami kredytowymi. Dla najmłodszych gości dostępne jest menu dla dzieci, a restauracja jest odpowiednia także dla rodzin. Na pewno docenisz również bezpłatny parking, zarówno przy ulicy jak i na miejscu.

Opinie: Ta firma ma aż 103 recenzje na Google My Business, a średnia ocena wynosi 3.9/5. To dowodzi, że Restauracja Siedem Kotów cieszy się uznaniem klientów i zapewnia wysoką jakość usług.

Jeśli szukasz miejsca z pysznym jedzeniem, przyjazną atmosferą i dogodną lokalizacją, koniecznie odwiedź Restaurację Siedem Kotów. Zarezerwuj stolik już teraz poprzez ich stronę internetową i ciesz się wyjątkowym doświadczeniem kulinarnej podróży

Recenzje dla Restauracja Siedem Kotów

Restauracja Siedem Kotów - Reszel
Virginia Macholl
4/5

Bardzo smaczne jedzenie. Pozycje z menu mają pomysłowe nazwy, nawiązujące do historii zamku i miasta - to przykuwa uwagę. Całkiem niezła kawa, ale kelnerki nie pamiętają, kto jaką zamawiał i przynoszą co innego - miało być espresso i mleko osobno, a podano je razem, w jednej filiżance. Pan kelner był bardziej ogarnięty, bardzo miły - od razu przekazał od nas podziękowania dla kucharzy. Na dania czekaliśmy ok. 45 minut, ale byliśmy o tym uprzedzeni. Znaczna część z menu była jednak niedostępna przez "brak składników" (nigdy nie zrozumiem, dlaczego gdy zabraknie prostego składnika nie mogą po prostu wyjść i go dokupić...). Każda pizza była niedostępna, ponieważ "pizze mialy przerwę"). Ceny raczej konkurencyjne, ale małe porcje. Wewnątrz restauracji znajduje się przepiękna rzeźba kobiety - polecam obejrzeć! Trochę widać ją od tyłu przez okienko z zewnątrz, z tyłu restauracji/zamku.

Restauracja Siedem Kotów - Reszel
Artur Praga Północ
4/5

Atmosfera na 5 gwiazdek , zamek stoliki na dziedzińcu zamkowym.
Jedzenie tylko trzy gwiazdki , jak za 72 zł danie to kopytka zimne, kaczka przeciętna a żadnej surówki nie uświadczysz, dobre ciasto tarta i smaczne piwo regionalne.

Restauracja Siedem Kotów - Reszel
Dwie Czajki
5/5

Miejsce klimatyczne, obsługa miła i pomocna, jedzenie przepyszne! My skorzystaliśmy z opcji biletów na zwiedzanie zamku, które można wykorzystać na jedzenie w restauracji zamkowej - fajna opcja - polecam!

Restauracja Siedem Kotów - Reszel
Hubert Czajka
4/5

Godne polecenia, jest co zobaczyć i pojeść. Ale co mnie bardzo zaskoczyło to sam Reszel, bardzo urokliwe miasteczko, i park w około zamku, jest naprawdę gdzie pochodzić. Szczerze polecam

Restauracja Siedem Kotów - Reszel
Katarzyna Ciszewska
5/5

Bardzo miłe zaskoczenie. Pierwszy raz byłam w Reszlu, piękny zamek. Super, że jest restauracja! Jedzenie smaczne, czas oczekiwania nawet, nawet. Obsługa miła, uśmiechnięta. Polecam wypić Pigwoniadę, cóż za miłe zaskoczenie, a produkt pochodzi z moich okolic... Nie wiedziałam. Wrócę tu na pewno. ️

Restauracja Siedem Kotów - Reszel
D „DK”
1/5

Witam. Jakość jedzenia oceniam po daniu które otrzymuje dziecko. Zamówione nuggetsy okazały się ścięgnami w panierce. Poprosiłem kelnerkę o rozmowę z kucharzem oraz menadżerem- wzięli nas na przeczekanie. Po 40 minutach kucharz dotarł do stolika, zero skruchy, wymiany dania. Menadżer nie dotarł a nawet się ukrył. Nie polecam nikomu tej restauracji .

Restauracja Siedem Kotów - Reszel
Hebrew_
5/5

Wpadliśmy na drobne jedzenie. Wzięliśmy placki ziemniaczane i kompot. Placki smaczne, poprawne, nie z frytury, jak to często bywa. Wielkość też ok. Kompot bardzo dobry. Z minusów wpadliśmy akurat w moment obsługi grupy więc długo czekaliśmy na jedzenie. Obsługa ok. Wystrój mógłby zostać odświeżony.

Restauracja Siedem Kotów - Reszel
Marta Kotarska
5/5

Ze stałej karty polecam placki ziemniaczane, żeberka, policzki wołowe z dobrymi dodatkami. Można przyczepić się do drobiazgów, ale po co ? w środku listopada wyczarowano mi puchar lodowy w ulubionym smaku, taka zachcianka i spełniona, wystarczy zapytać ?

Go up