Restauracja Secesja - Ładna

Adres: 15B, 33-156 Ładna, Polska.
Telefon: 573459721.
Strona internetowa: restauracja-secesja.pl.
Specjalności: Restauracja, Bar, Bistro.
Inne ważne informacje: Odbiór na zewnątrz, Na wynos, Na miejscu, Dostawa, Parking dostępny dla osób na wózkach, Toaleta dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Alkohol, Kawa, Małe porcje, Piwo, W ofercie dania wegetariańskie, Śniadanie, Późne śniadanie, Obiad, Kolacja, Katering, Desery, Miejsca siedzące, Bar na miejscu, Toaleta, Przytulne, Swobodna atmosfera, Dla całej rodziny, Grupy, Możliwa rezerwacja, Karty kredytowe, Kupony na posiłki, Karty kredytowe, Menu dla dzieci, Odpowiednie dla dzieci, Bezpłatny parking, Parking.
Opinie: Ta firma ma 56 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.1/5.

Lokalizacja Restauracja Secesja

Restauracja Secesja jest jednym z najpopularniejszych miejsc gastronomicznych w Polsce. Znajduje się pod adresem: 15B, 33-156 Ładna, Polska, co sprawia, że jest łatwo dostępna dla mieszkańców i turystów. Można skontaktować się z nimi pod numerem telefonu: 573459721, a także odwiedzić ich stronę internetową: restauracja-secesja.pl.

Restauracja Secesja oferuje szeroki wybór dań i napojów, specjalizując się w Restauracji, Barze i Bistro. Ponadto, mają wiele udogodnień dla swoich klientów, takich jak Odbiór na zewnątrz, Na wynos, Na miejscu, Dostawa, a także Parking dostępny dla osób na wózkach oraz Toaleta dla osób na wózkach.

Opinie na temat Restauracji Secesja są bardzo dobre, z średnią oceną 4.1/5 na podstawie 56 recenzji na Google My Business. Goście chwalą atmosferę lokalu, jakość jedzenia oraz obsługę.

Dla osób poszukujących przytulnego miejsca na posiłek w przyjaznej atmosferze, Restauracja Secesja jest doskonałym wyborem. Mają w ofercie dania wegetariańskie, śniadanie, obiad, kolację, desery oraz alkohol i kawę. Oferują również katering i mają specjalne menu dla dzieci, co sprawia, że są odpowiednie dla całych rodzin.

Na pewno warto odwiedzić Restaurację Secesja i spróbować ich wyjątkowych dań. Aby zarezerwować stolik lub dowiedzieć się więcej, zachęcamy do odwiedzenia ich strony internetowej i skontaktowania się z nimi.

Recenzje dla Restauracja Secesja

Restauracja Secesja - Ładna
Angelika Lebryk
5/5

Super jedzonko smacznie świeżo i duże porcje!

Restauracja Secesja - Ładna
Karolina Janas
5/5

Pyszne domowe jedzenie, przygotowywane na świeżo w przystępnej cenie ☺️

Restauracja Secesja - Ładna
Sebek1996
5/5

Jestem klientem restauracji od bardzo dawna i jeszcze nie zdażyło mi się dostać coś co mi nie smakowało. Jedzenie jest bardzo smaczne.Czytam ostatnie komentarze i trudno mi uwierzyć w to co czytam. A jeżeli faktycznie klient dostał surowego devolaja to wystarczyło zwrócić się do Pani przy kasie, myśle że odrazu dostałby nowy zestaw. I po temacie. Takie wpadki nie powinny mieć miejsca ale się zdarzają i to w najlepszych restauracjach. Wiem coś o tym.
Bryzol z pieczarkami był pyszny Pozdrawiam serdecznie obsługę.

Restauracja Secesja - Ładna
Wojtas
4/5

Poproszono mnie o opinie wiec ją daję. Jestem kierowcą tira. Od wielu lat byłem stałym klientem restauracji. Obiady bardzo smaczne,tak samo i obsługa z bardzo miłym podejściem do klienta. Ale po ostatnich bardzo drastycznych podwyżkach, zacznę stołować się gdzie indziej. Z tego co słyszę wśród kolegów,ich opinie, większość zrobi to samo. Szkoda mi tego lokalu ale nie stać mnie na takie wygórowane ceny. Pozdrawiam. Dałbym 5 gwiazdek gdyby nie ta podwyżka

Restauracja Secesja - Ładna
Grażyna Woś
4/5

Danie dnia gorące , smaczne i wydane szybko, co jest istotne na trasie. Pani obsługująca wyjątkowo miła. Cena za zupę i drugie danie w granicach trzydziestu złotych .Polecam .

Restauracja Secesja - Ładna
Józef Jabłonowski
1/5

Przez was mojego kolegę boli brzuszek
Pani przy kasie mieszała mi palcem w rosole masakra... Kotlet spadł na ziemię i Pani nic podniosła i powiedziała smacznego! Żenada

Restauracja Secesja - Ładna
Zuzanna
5/5

Jedzenie przepyszne jak zawsze, bardzo szybko podane, obsługa piekna i bardzo miła, ceny przyzwoite. Polecam wszystkim.

Restauracja Secesja - Ładna
Adam Chwałek
5/5

Zjadłem zestaw dnia ze smakiem. Polecam

Go up