Restauracja Motel Zajazd Huzar - Koliszowy

Adres: Koliszowy 109B, 26-242, Polska.
Telefon: 509914393.

Specjalności: Restauracja.
Inne ważne informacje: Ogródek, Obsługa zmotoryzowanych, Na wynos, Na miejscu, Dostawa, Parking dostępny dla osób na wózkach, Alkohol, Jedzenie późnym wieczorem, Kawa, Małe porcje, Piwo, Śniadanie, Obiad, Kolacja, Desery, Miejsca siedzące, Bar na miejscu, Toaleta, Swobodna atmosfera, Grupy, Karty kredytowe, Odpowiednie dla dzieci, Bezpłatny parking, Parking.
Opinie: Ta firma ma 139 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.1/5.

Lokalizacja Restauracja Motel Zajazd Huzar

Restauracja Motel Zajazd Huzar to urocze miejsce położone w Polsce, konkretnie pod adresem Koliszowy 109B, 26-242. Możesz skontaktować się z nimi pod numerem telefonu 509914393.

Ta restauracja specjalizuje się głównie w potrawach kuchni restauracyjnej, oferując swoim gościom wyjątkowe doznania kulinarne.

Co sprawia, że Restauracja Motel Zajazd Huzar wyróżnia się spośród innych restauracji Otóż, posiada uroczą ogród, obsługę zmotoryzowanych, możliwość zamówienia jedzenia na wynos, dostawę, dostępny parking dla osób na wózkach, szeroki wybór alkoholi, możliwość spożycia jedzenia późnym wieczorem, pyszną kawę, małe porcje, zimne piwo, bogate menu śniadaniowe, obiadowe i kolacyjne, przepyszne desery, liczne miejsca siedzące, bar na miejscu, toaletę dla gości, swobodną atmosferę, przyjęcia dla grup, akceptację kart kredytowych, odpowiednie warunki dla dzieci, bezpłatny parking oraz dostępność miejsc parkingowych.

Opinie na temat Restauracji Motel Zajazd Huzar są bardzo pozytywne, co potwierdza 139 recenzji na Google My Business. Średnia ocena wynosi 4.1/5, co świadczy o wysokiej jakości obsługi i smaku potraw.

Jeśli szukasz miejsca, gdzie zjesz pyszne dania w przyjemnej atmosferze, to Restauracja Motel Zajazd Huzar jest idealnym wyborem dla Ciebie. Zachęcamy do odwiedzenia ich strony internetowej i skontaktowania się z nimi, aby zarezerwować stolik lub skorzystać z dostawy na wynos

Recenzje dla Restauracja Motel Zajazd Huzar

Restauracja Motel Zajazd Huzar - Koliszowy
Jolanta Krupczyk
4/5

Jedzenie smaczne, szybko podane, robione świeżo pod zamówienie. Z zup rosół i pomidorowa to również, tradycyjne domowe smaki.

Restauracja Motel Zajazd Huzar - Koliszowy
Katarzyna Figiel
5/5

Ciekawe miejsce ☺️
Przepyszny stek z cebulką plus ziemniaczki opiekane oraz nieziemsko smaczna surówka z białej kapusty?
Wielkie ukłony dla Pań z kuchni , nie zapominając o Pani w barze ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️. Skradły moje serce a podniebienie będzie długo pamiętało te smakowitości które wyszły spod ich rąk ?
Najserdeczniej polecam zawitać tutaj i skosztować tych wyjątkowych dań ?
Kasia

Restauracja Motel Zajazd Huzar - Koliszowy
DAWID NoName
4/5

30zł za Schabowy, Frytki, zestaw surówek.
Cena normalna tylko na talerzu tyle co nic, w smaku takie sobie.
Daje 4 ze względu na Gulasz z pieczywem który był spoko.

Restauracja Motel Zajazd Huzar - Koliszowy
Arkadiusz K
5/5

Super polecam smaczne jedzenie miła obsługa

Restauracja Motel Zajazd Huzar - Koliszowy
Urszula Meszczyk
1/5

Z całego serca nie polecam tego miejsca . Podano mi piwo którego termin ważności skończył się dwa lata temu. Do tego stare mięso nie nadające się do jedzenia. Bardzo nie uprzejma pani która narzeka że ma za dużo pracy.

Restauracja Motel Zajazd Huzar - Koliszowy
Patryk Doch
2/5

Przydrożny bar... Żurek chyba odgrzany z kartonika porcje na pewno nie dla głodnego kierowcy ciężarówki którym jestem... przyciągnęło mnie do baru ilość stojących ciężarówek a zdziwienie że bar pusty

Restauracja Motel Zajazd Huzar - Koliszowy
Invitto Invitto
3/5

Jedzenie robione na starym tłuszczu. Plus za to, że robione na świeżo po zamówieniu, a nie odgrzewane wcześniej. Bardzo dobre ceny. Miła obsługa, ale na sali brudno i wszystko śmierdzi tym co robi kuchnia. Wszystkie ubrania do prania poszły po kilkunastu minutach w środku

Restauracja Motel Zajazd Huzar - Koliszowy
Anna Dobrzyńska
1/5

Po zwróceniu uwagi obsłudze ze devolaj jest w środku surowy pani na nas naskoczyła ze dużą grupą odwiedziliśmy lokal .? Jedzenie poprawne.Choć grochówkę z makaronem pierwszy raz widziałam .

Go up