Restauracja Morenka - Sulęczyno

Adres: Aleja Zwycięstwa 6, 83-320 Sulęczyno, Polska.
Telefon: 694363531.

Specjalności: Restauracja.
Inne ważne informacje: Na miejscu, Dostawa.
Opinie: Ta firma ma 25 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 3.1/5.

Lokalizacja Restauracja Morenka

Restauracja Morenka to przytulna restauracja zlokalizowana przy Aleja Zwycięstwa 6, 83-320 Sulęczyno, Polska. Można się skontaktować z nimi pod numerem telefonu 694363531. Restauracja specjalizuje się w szerokim wyborze dań kuchni polskiej.

Restauracja Morenka to idealne miejsce dla osób poszukujących tradycyjnych smaków w przyjemnej atmosferze. Znajduje się w urokliwej okolicy, co sprawia, że jest doskonałym miejscem na romantyczną kolację lub rodzinny obiad. Dodatkowym atutem jest możliwość zamówienia jedzenia na wynos lub z dostawą do domu.

Opinie na temat Restauracji Morenka są zróżnicowane, firma posiada 25 recenzji na Google My Business, a ich średnia ocena wynosi 3.1/5. Niektórzy klienci chwalą autentyczny smak potraw, podczas gdy inni mogą mieć drobne uwagi dotyczące obsługi. Jednakże, warto samemu wypróbować dania, by móc ocenić restaurację na własne oczy.

Dla osób poszukujących autentycznych doznań kulinarne, Restauracja Morenka jest miejscem warte odwiedzenia. Znajduje się w dogodnej lokalizacji, co pozwala łatwo dojechać i cieszyć się wyjątkowymi smakami kuchni polskiej. Dla tych, którzy cenią sobie wygodę, możliwość dostawy na miejscu lub do domu stanowi dodatkowy atut.

Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do odwiedzenia strony internetowej Restauracji Morenka, gdzie można znaleźć więcej informacji o menu, godzinach otwarcia oraz aktualnych promocjach. Niech smak kuchni polskiej zabierze Cię w podróż pełną wyjątkowych doznań smakowych

Recenzje dla Restauracja Morenka

Restauracja Morenka - Sulęczyno
Lukasz Czapiewski
1/5

Na posiłek (frytki i schabowy) trzeba było czekać godzinę. Żeby w ogóle zamówić jedzenie trzeba było stać w kolejce 15 min. Płatność tylko gotówką. W pewnym momencie w ogóle przestano przyjmować zamówienia. Zamówiłem danie z ziemniakami a dostałem z frytkami. Z racji że czekaliśmy ponad godzinę nie chciało mi się już nawet tego zgłaszać. W męskiej toalecie tak śmierdziało moczem że z trudem dało się wejść. Jedzenie średnie. Nie polecam.

Restauracja Morenka - Sulęczyno
Dorota Trepczyk
1/5

Nie polecam. Przede wszystkim brudno na zewnątrz oraz w łazienkach. Jedzenie słabe (schabowe + fryki) . A najlepsze fryki mrożone krabowe, a kilka metrów dalej przy drodze sprzedaje się świeże swojskie. Żurek to koszmar był w niej makaron oraz rodzynki. Nie polecam.

Restauracja Morenka - Sulęczyno
Mariusz
2/5

Szkoda, ze nie ma już starej dobrej Morenki, z prawdziwymi kuflami na piwo, stołami pokrytymi ceratach - naprawdę za nią tęsknie. Nic z tego nie zostało, aczkolwiek smażona sielawa wciąż jest dostępna

Restauracja Morenka - Sulęczyno
Angel
2/5

Czas oczekiwania na jedzenie +50 minut, w tym co drugi klijent przypomina o sowim zamówieniu. Klulki drobiowe stanowczo za słone. Zjedliśmy wszystko bo głodni byliśmy ale już tu nie wrócimy i nie polecamy innym

Restauracja Morenka - Sulęczyno
Dominika Drzewiecka
5/5

Pycha schabowy i sielawa!!! Z mężem zamówiliśmy jedno i drugie, żeby wciągnąć na pół. Sielawy w zalewie octowej w słoiku, które tu można kupić to świetna opcja na wynos 😀 polecam!

Restauracja Morenka - Sulęczyno
Sebastian Drobnik
1/5

Cała ta restauracja Morenka jest śmieszna . Sami sobie dodają opinie co kilka godzin . Jak nie było opini to nagle kilka w krótkim czasie się pojawilo . Zdecydowanie nie polecam tego miejsca .

Restauracja Morenka - Sulęczyno
Radek Wojtuń
1/5

Serdecznie nie polecam tej 'restsuracji' obsługa bardzo nieogarnięta, czas oczekiwania w naszym przypadku wynosił godzinę chociaz pani zapewniała że będzie to 15 minut.

Restauracja Morenka - Sulęczyno
griszan subfocus
1/5

Nie polecam!
Po godzinie czekania wyjście z pseudo restauracji

Go up