Restauracja Meteora - sala bankietowa i noclegi - Tuliszków

Adres: Zaremby 20, 62-740 Tuliszków, Polska.
Telefon: 632793022.
Strona internetowa: meteora.com.pl.
Specjalności: Restauracja, Noclegi ze śniadaniem, Obiekt przeznaczony do organizacji imprez, Kuchnia grecka, Noclegi pod dachem, Noclegi, Kuchnia polska, Sala weselna.
Inne ważne informacje: Ogródek, Dostawa, Na wynos, Na miejscu, Dobre drinki, Miejsca dla osób na wózkach, Parking dostępny dla osób na wózkach, Toaleta dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Alkohol, Alkohol wysokoprocentowy, Jedzenie późnym wieczorem, Kawa, Koktajle, Małe porcje, Piwo, Wino, Śniadanie, Późne śniadanie, Obiad, Kolacja, Katering, Desery, Miejsca siedzące, Bar na miejscu, Toaleta, Wi-Fi, Wi-Fi, Przytulne, Swobodna atmosfera, Grupy, Możliwa rezerwacja, Karty debetowe, Karty kredytowe, Usługa płatności mobilnych NFC, Karty kredytowe, Dobre miejsce na przyjęcia urodzinowe dla dzieci, Krzesełka do karmienia, Menu dla dzieci, Odpowiednie dla dzieci, Bezpłatny parking, Bezpłatny parking przy ulicy, Parking.
Opinie: Ta firma ma 381 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.2/5.

Lokalizacja Restauracja Meteora - sala bankietowa i noclegi

Restauracja Meteora - sala bankietowa i noclegi to miejsce, które zachwyca swoimi możliwościami. Znajduje się pod adresem Zaremby 20, 62-740 Tuliszków, Polska, co sprawia, że jest doskonałym wyborem zarówno dla lokalnych mieszkańców, jak i turystów. Można skontaktować się z nimi pod numerem telefonu 632793022 lub odwiedzić ich stronę internetową pod adresem meteora.com.pl.

Specjalnością Restauracji Meteora są kuchnie grecka i polska, a także możliwość noclegu ze śniadaniem. Dodatkowo, obiekt jest idealny do organizacji wszelkiego rodzaju imprez, w tym wesel. Oferuje on także liczne udogodnienia, takie jak ogródek, dostawa, możliwość wynoszenia posiłków, dobre drinki, miejsca dla osób na wózkach oraz parking dostępny dla nich.

Restauracja Meteora ma imponującą liczbę recenzji na Google My Business - aż 381 recenzji, co świadczy o wysokiej jakości usług. Średnia opinia wynosi 4.2/5, co potwierdza zadowolenie klientów z oferowanych usług.

Dla osób poszukujących przyjemnego miejsca na wyjątkową kolację, romantyczną kolację czy organizację imprezy, Restauracja Meteora jest doskonałym wyborem. Z przytulną atmosferą, bogatym menu i profesjonalną obsługą zapewni niezapomniane doświadczenie kulinarne.

Zapraszamy do skorzystania z usług Restauracji Meteora i odkrycia wszystkich możliwości, jakie oferuje. Skontaktuj się z nimi już teraz poprzez ich stronę internetową i zarezerwuj niezapomniane doświadczenie kulinarne

Recenzje dla Restauracja Meteora - sala bankietowa i noclegi

Restauracja Meteora - sala bankietowa i noclegi - Tuliszków
Filomena
5/5

Najlepsza tuliszkowska restauracja. Na przystawkę polecam przepyszne pieczywo czosnkowe o wyrazistym smaku. Wybór dań obiadowych jest ogromny. Stripsy i wingsy podane są w ciekawy sposób, w drewnianych skrzyneczkach, w których znajdują się także grube fryty w sitku oraz sosy w małych miseczkach. Najlepsze moim zdaniem są tu ryby - wykwintnie podane, w znakomitych panierkach, rozpływają się w ustach. Polędwiczki, będące daniem dziecięcym, starczą spokojnie na obiad dla osoby dorosłej. Podane są bowiem z surówką oraz dużą ilością cienkich, złocistych frytek. Szybka obsługa, czyste stoliki, przestronna sala, przemiła pani właścicielka. Dogodna lokalizacja sprawia, że można wpaść tu "po drodze"

Restauracja Meteora - sala bankietowa i noclegi - Tuliszków
nico west
5/5

pyszne jedzenie i miła obsługa. Polecam!

Restauracja Meteora - sala bankietowa i noclegi - Tuliszków
Henryk M
5/5

Smacznie i przyjazne ceny.
Duży wybór. Polecam.

Restauracja Meteora - sala bankietowa i noclegi - Tuliszków
Martyna szczepankiewicz
1/5

Nie polecam, impreza była opłacona do godziny 17:00, około 14:30 kelnerki przyszły I zbierały jedzenie z stołów, właścicielka poinformowała nas że za pół godziny ma nas nie być na sali. Właścicielka była bardzo nie miła dla gości jak i dla dzieci. Nie rozumiem jak takie osoby moga pracować w tej branży.

Restauracja Meteora - sala bankietowa i noclegi - Tuliszków
Dawid
1/5

Dam jedną gwiazke ponieważ mniej ocena google nie pozwala wystawić. Niemiła Właścicika tej ala Restauracji/(Speluny).
Jedzenie było wmiare smaczne dopóki sie znajdowało na stole aż do momentu przybycia kelnerek które w błyskawicznym tempie zabrały talerze z pod nosa. Czas imprezy trwał 2 godziny pomino że opłacona była na okres 4 godzin, po czym dostaliśmy komunikat że do pół godziny ma nas tam nie być na sali z powodu drugiej imprezy.

Właścicielce przeszkadzały grzeczne bawiące sie dzieci. Były przeganiane z kąta w kąt.

Obsługa pozostawia wiele do życzenia.
NIE POLECAM NAWET W 1%.
Szanujcie swoje pieniądze.

Restauracja Meteora - sala bankietowa i noclegi - Tuliszków
MarysiaDab
5/5

Domowa pyszna kuchnia.

Restauracja Meteora - sala bankietowa i noclegi - Tuliszków
Kamil Osiński
3/5

Drugi raz byłem w tym lokalu, tym razem niestety się rozczarowałem, zamówiliśmy dwie zupy, gulaszową i żurek. Obydwie pozostawiały wiele do życzenia. Jak by to były jakieś resztki kolejny raz gotowanej zupy z dodatkiem sporej ilości wody i przypraw dla "nadania smaku". Lokal zdecydowanie nastawiony na imprezy okolicznościowe.

Restauracja Meteora - sala bankietowa i noclegi - Tuliszków
Kxsia x
1/5

Restauracja jeżeli można to tak nazwać, obsługę tak jak zresztą właścicielkę można by było nauczyć podstaw kulturalnych typu proszę i smacznego. Restauracja oferuje imprezy z obecnością dzieci aczkowiek nie są one tam mile widziane. NIE POLECAM!!!!

Go up