Restauracja Komfort - Krzywaczka

Adres: Krzywaczka 991, 32-442 Krzywaczka, Polska.
Telefon: 124445454.
Strona internetowa: komfort-hotel.pl.
Specjalności: Restauracja, Catering, Sala bankietowa, Sale konferencyjne, Kuchnia polska, Kuchnia ukraińska, Planowanie wesel.

Opinie: Ta firma ma 20 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.6/5.

Lokalizacja Restauracja Komfort

Komfort Hotel to miejsce, które warto rozważyć, jeśli szukasz doskonałej obsługi w Polsce. Znajduje się pod adresem Krzywaczka 991, 32-442 Krzywaczka, co sprawia, że jest łatwo dostępne dla gości. Numer telefonu kontaktowego to 124445454, więc z łatwością można się skontaktować.

Hotel oferuje szeroki zakres usług, w tym restaurację, usługi cateringowe, salę bankietową, sale konferencyjne oraz specjały kulinarne z kuchni polskiej i ukraińskiej. Dzięki bogatemu doświadczeniu w planowaniu wesel, Komfort Hotel jest doskonałym wyborem na organizację tego wyjątkowego dnia.

Opinie o hotelu są bardzo pozytywne, uzyskując średnią ocenę 4.6/5 na Google My Business. Z 20 recenzjami, można zauważyć, że goście są zadowoleni z oferowanych usług i jakości obsługi.

Dla osób poszukujących miejsca na wyjątkowe wydarzenie, Komfort Hotel jest doskonałym wyborem. Z bogatą ofertą usług i wysokimi ocenami od klientów, można być pewnym, że pobyt w tym hotelu będzie niezapomniany.

W celu uzyskania więcej informacji i zarezerwowania pobytu, zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej hotelu. Tam można znaleźć szczegółowe informacje o oferowanych usługach oraz skontaktować się z personelem hotelu w celu dokonania rezerwacji. Nie czekaj dłużej - Komfort Hotel czeka na Ciebie!

Recenzje dla Restauracja Komfort

Restauracja Komfort - Krzywaczka
Jan Vogt
5/5

Bardzo dobra kuchnia polska. Ceny są nie wygórowane. Polecam

Restauracja Komfort - Krzywaczka
Joanna Hala
5/5

Jedzonko przepyszne i bardzo duze porcje, przemiła obsługa. Dodam jeszcze, że byliśmy z 10-miesiecznym dzieckiem i Pani bez problemu podgrzała nam dla dziecka jedzenie. Bardzo polecamy!:)

Restauracja Komfort - Krzywaczka
Bartosz Filipczyk
5/5

Jedzenie było bardzo smaczne, polecam :).

Restauracja Komfort - Krzywaczka
Krzysztof Wojtych
5/5

Bardzo dobre jedzonko, pyszna kawa i herbata , wszystko ładnie podane , no i miła obsługa.. z uśmiechem..Przyjemne miejsce , polecam.. Przed pożegnaniem obiecałem SZÓSTĄ GWIAZDKĘ , więc dodaję!

Restauracja Komfort - Krzywaczka
Trewor Koudra
2/5

Nie polecam rybki, przesolona i surowa

Restauracja Komfort - Krzywaczka
Beata Tokarczyk
4/5

Jedzenie smaczne, obsługa miła jednak dość długo czekaliśmy na posiłki dlatego jedna gwiazdka mniej. Dodatkowy plusik za kącik zabaw dla dzieci

Restauracja Komfort - Krzywaczka
Kacperoo Sk
4/5

Jedzenie ok obsługa niesamowita kilimat też fajny

Restauracja Komfort - Krzywaczka
Paula Ku
5/5

Jedzenie bardzo dobre, miła obsługa.

Go up