Restauracja Jan - Bełchatów

Adres: Lipowa 77, 97-400 Bełchatów, Polska.
Telefon: +48 44 600 00 16.
Strona internetowa: https://restauracja-jan.pl/.
Specjalności: Restauracja, Bar i grill, Organizator imprez, Hotel.
Opinie: Ta firma ma więcej niż 1106 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.6/5.

Lokalizacja Restauracja Jan

Restauracja Jan es un lugar excepcional ubicado en Lipowa 77, 97-400 Bełchatów, Polska. Si estás buscando un lugar para disfrutar de una deliciosa comida, este es el lugar perfecto para ti. Puedes contactarlos al teléfono +48 44 600 00 16.

La especialidad de Restauracja Jan es ofrecer una amplia variedad de platos deliciosos. Desde comida tradicional polaca hasta platos internacionales, aquí encontrarás algo para todos los gustos. Además de ser una restaurante, también ofrecen servicios de bar y grill, por lo que puedes disfrutar de una amplia selección de bebidas.

Si estás planeando un evento especial, Restauracja Jan también es un organizador de eventos. Puedes confiar en su experiencia y profesionalismo para que tu evento sea un éxito. Además, si necesitas un lugar para alojarte, también tienen un hotel disponible.

Restauracja Jan es altamente recomendada por sus clientes. Con más de 1106 reseñas en Google My Business, han logrado mantener una calificación promedio de 4.6/5. Esto demuestra la calidad de su comida y servicio.

No puedes dejar de visitar su página web en https://restauracja-jan.pl/ para obtener más información sobre su menú, eventos próximos y reservas. También puedes encontrar fotos y opiniones de otros clientes que te ayudarán a tomar una decisión informada.

En resumen, Restauracja Jan es un lugar excepcional para disfrutar de una deliciosa comida y pasar un buen rato. Su amplia variedad de platos, ubicación conveniente y excelentes opiniones hacen de este lugar una opción perfecta para cualquier ocasión. No dudes en visitarlos y disfrutar de una experiencia culinaria única.

Recenzje dla Restauracja Jan

Restauracja Jan - Bełchatów
Mgiełka
4/5

Na początku grudnia miałam gości, którzy nie znają Bełchatowa. Zaprosiłam ich na kolację do restauracji Jan. Pomyślałam, że będzie elegancko i ze smakiem. Niestety rozczarowaliśmy się. Niemalże przez cały nasz pobyt w restauracji obsługa rozkładała i przestawiała stoliki, sprzątała salę, ustawiała meble, wymieniała pokrowce z krzeseł itp. jednym słowem, przygotowywano salę dla dużej grupy gości. A wszystko to obok naszego stolika. Czuliśmy się jak w sali remizy strażackiej przygotowywanej na wesele. Zamiast miłego klimatu mieliśmy hałas składanych stołów i rozmów krzątającego się personelu. Na

Restauracja Jan - Bełchatów
jump MM
1/5

Miałem okazję gościć w dniu 20/21 listopada. Pan przez telefon poinformował o kwocie 200 zł za dobę dla pokoju dwu osobowego. Na miejscu po przyjeździe cena 270 zł.!! Na wstępie oszukani zostaliśmy. Mało tego płatność gotówką 250 zł i dopłata 20 zł kartą bądź blikiem to problem. W związku z powyższym 20 zł miało być doniesione kiedy gotówka zostanie wyciągnięta z bankomat. Po nie całej godzinie nie miły starszy sfrustrowany Pan puka do drzwi celem upomnienia się o 20 zł. Jeszcze z takim chamstwo i szczytem bezczelności to się nie spotkałem nigdy !!!! W dodatku Pan nie poinformował o fakcie śn

Restauracja Jan - Bełchatów
A G
5/5

Ostatnio, po zmianie menu i chyba kucharza jest bardzo źle. Często brak tego co w menu i zdarza się, że nie świeże. Nowe kelnerki słabe, zapominają o zamówieniu , ponadto. Ze starego Jana zostały głównie wysokie ceny. Dodatkowo bardzo długi czas oczekiwania na zamówienie. Kiedyś było miło i sprawnie, a panowie kelnerzy mięli wysoką kulturę osobistą. Szkoda ????

Restauracja Jan - Bełchatów
slawek2903
4/5

Spoko lokal na wszelkiego rodzaju imprezy, pokoje ładne ale problem że są nad salami. Gdy niżej jest uroczystość nie można się wyspać. Obsługa na którą trafiliśmy była miła i profesjonalna, jakieś tylko niedomówienia były z szefostwem, które nachalnie wykorzystuje sytuację i nie dotrzymuje lub nie pamięta umowy zawartej ustnie.

Restauracja Jan - Bełchatów
Krzysztof A
1/5

Duże rozczarowanie.Zaginely butelki po alkoholu brak zwrotu. Brak ciasta i owoców na weselu przez okolo 2 godziny a gdy zapytam Panią ile ciasta pieką na wesele nie umiała mi odpowiedź.Gdybym miała jeszcze raz zrobic tam wesele bardzo bym się zastanowiła. Nie polecam

Restauracja Jan - Bełchatów
Angelika Grzywińska
1/5

Jedyny plus jaki udało mi się znaleźć po weselu to sala. Jedzenie niestety mocno przeciętne. Pani manager nie potrafi dogadać się z innymi usługodawcami, którzy uczestniczą w przyjęciu. W pokojach brak wody, dopiero po interwencji i oczekiwaniu ponad 30 minut woda się pojawiła. O zmianę klimatyzacji prosić się trzeba było co chwila i niestety w większości przypadków bez rezultatu. Jeśli ktoś chce uniknąć stresów przed imprezą to proponuję dwa razy się zastanowić zanim podejmie się decyzję o zorganizowaniu tam czegokolwiek.

Restauracja Jan - Bełchatów
Dawid Krajewski
5/5

Bardzo ładna, duża sala z efektownie podświetlany sufitem, który robi super klimat. Jedzenie bardzo pyszne, wszystko dopracowane i niczego nie brakuje. Obsluga na bieżąco dba o salę, dziewczyny naprawdę się uwijają.
Bardzo polecam.

Restauracja Jan - Bełchatów
R b
5/5

Bardzo polecam 😉 smaczne jedzenie, miła i zaangażowana obsługa. Chrzciny 10/10.Na pewno wrócimy przy kolejnej okazji

Go up