Restauracja Drugie Piętro - Brodnica

Adres: Budynek Hotelu Stork, Przykop 53, 87-300 Brodnica, Polska.
Telefon: +48 882 768 440.
Strona internetowa: http://restauracjabrodnica.pl/.
Specjalności: Restauracja.
Opinie: Ta firma ma więcej niż 18 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.3/5.

Lokalizacja Restauracja Drugie Piętro

Restauracja znajduje się w budynku Hotelu Stork, przy ulicy Przykop 53, 87-300 Brodnica, Polska. Można skontaktować się z nimi pod numerem telefonu +48 882 768 440. Strona internetowa restauracji to http://restauracjabrodnica.pl/.

Restauracja specjalizuje się w różnorodnej kuchni. Mają szeroki wybór dań, które zaspokoją różnorodne gusta i preferencje kulinarne. Obsługa jest przyjazna i profesjonalna, dbając o zadowolenie każdego gościa.

Opinie o restauracji są bardzo pozytywne. Mają ponad 18 recenzji na Google My Business, a średnia ocena wynosi 4.3/5. To świadczy o wysokiej jakości usług i smakowitym jedzeniu, które serwują.

Restauracja ma dogodną lokalizację w Brodnicy, co czyni ją łatwo dostępną dla mieszkańców miasta i turystów. Jeśli szukasz miejsca, gdzie możesz delektować się pysznym jedzeniem w przyjemnym otoczeniu, to ta restauracja jest idealnym wyborem.

Zalecamy skorzystanie z ich strony internetowej, aby zapoznać się z menu i dowiedzieć się więcej o restauracji. Można również skontaktować się z nimi telefonicznie, aby zarezerwować stolik lub zadać pytania.

Warto odwiedzić tę restaurację, jeśli szukasz wyjątkowego doświadczenia kulinarnego. Ich specjalnością jest starannie przygotowana i smaczna kuchnia, która z pewnością zadowoli nawet najbardziej wymagających gości.

Recenzje dla Restauracja Drugie Piętro

Restauracja Drugie Piętro - Brodnica
Darria
1/5

Niestety jedna gwiazdka, przy przyjmowaniu tak dużej ilości gości
z okazji dnia kobiet, zabrakło organizacji.. Na samo ZŁOŻENIE zamówienia czekaliśmy godzinę. Kilkukrotnie zaczepialiśmy kelnerów z prośbą o przyjęcie zamówienia. Ostatecznie po długim oczekiwaniu jedzenie i soki dotarły, ale drinki niestety już nie. Przy wystawianiu rachunku, mieliśmy policzone drinki, których ostatnie nie otrzymaliśmy. Kompletny absurd .. Kelnerzy robili co mogli, ale na taką ilość osób moim zdaniem zbyt mała kadra.

Restauracja Drugie Piętro - Brodnica
Krzysztof Królak
5/5

Przemiła obsługa, dobre jedzenie, fajne śniadania, pare opcji wegetariańskich. Polecam!

Restauracja Drugie Piętro - Brodnica
Jacek ranocchio
2/5

Wszystko jak z wystawy po sezonie, wygląd raczej odstrasza, jajecznica z proszku katastrofa. Jedyne co było dobre to kawa dlatego dałem 2 gwiazdki. Opinie 5 gwiazdek wystawiają znajomi, dlatego dałem się oszukać. 30 zł hmm… pewnie zdrowszy byłby Mac…..

Restauracja Drugie Piętro - Brodnica
Karolina Wolska
5/5

Polecam!
Można pysznie zjeść ????

Restauracja Drugie Piętro - Brodnica
Marzena Szymańska
5/5

Pyszne jedzonko. Pomocna obsluga

Restauracja Drugie Piętro - Brodnica
Andrzej Nowak
5/5

Trafiłem przypadkowo przejeżdżając przez Brodnicę, ale nie żałuję. Jedzenie smaczne, ceny umiarkowane, szczerze polecam!

Restauracja Drugie Piętro - Brodnica
Dominik Kotowski
5/5

Bardzo dobre jedzenie i miła atmosfera, polecam serdecznie❤️

Restauracja Drugie Piętro - Brodnica
Karolina Pełka
5/5

Bardzo dobre jedzenie i przemiła obsługa .

Go up