Restauracja Bujanka - Pleśna

Adres: Pleśna 537, 33-171, Polska.
Telefon: 733900740.
Strona internetowa: web.facebook.com.
Specjalności: Restauracja.
Inne ważne informacje: Dostawa, Na wynos, Na miejscu, Miejsca dla osób na wózkach, Parking dostępny dla osób na wózkach, Toaleta dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Alkohol, Alkohol wysokoprocentowy, Jedzenie późnym wieczorem, Kawa, Małe porcje, Piwo, Wino, Obiad, Kolacja, Desery, Miejsca siedzące, Toaleta, Przytulne, Swobodna atmosfera, Grupy, Możliwa rezerwacja, Karty debetowe, Karty kredytowe, Usługa płatności mobilnych NFC, Karty kredytowe, Krzesełka do karmienia, Menu dla dzieci, Odpowiednie dla dzieci, Bezpłatny parking.
Opinie: Ta firma ma 231 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.4/5.

Lokalizacja Restauracja Bujanka

Restauracja Bujanka to idealne miejsce dla miłośników dobrej kuchni w przyjemnej atmosferze. Znajduje się pod adresem Pleśna 537, 33-171, Polska i jest łatwo dostępna zarówno dla lokalnych mieszkańców, jak i turystów. Można skontaktować się z nimi pod numerem telefonu 733900740, a także odwiedzić ich stronę internetową: web.facebook.com.

Restauracja specjalizuje się w szerokim wyborze dań, a ich specjalnością jest klasyczna kuchnia restauracyjna. Oprócz tego oferują również dostawę, możliwość na wynos oraz przyjęcia na miejscu. Obiekt jest przyjazny dla osób poruszających się na wózkach, z dostępnym parkingiem, toaletą i wejściem dostępnym dla nich.

Restauracja Bujanka ma wiele innych atutów, takich jak możliwość korzystania z alkoholu, w tym alkoholu wysokoprocentowego, serwowanie jedzenia do późnych godzin wieczornych, szeroki wybór kaw, małe porcje, piwo, wino, obiady, kolacje, desery, przytulne miejsca siedzące, toaletę, swobodną atmosferę, możliwość obsługi grup, rezerwacje, płatności kartami debetowymi i kredytowymi, usługę płatności mobilnych NFC, krzesełka do karmienia, menu dla dzieci, przyjazność dla dzieci oraz bezpłatny parking.

Opinie na temat Restauracji Bujanka są bardzo pozytywne, z 231 recenzjami na Google My Business i średnią oceną 4.4/5. To świadczy o wysokiej jakości obsługi oraz smaku potraw serwowanych w restauracji.

Jeśli szukasz miejsca, gdzie można zjeść smaczny posiłek w przyjaznej atmosferze, Restauracja Bujanka jest idealnym wyborem. Polecamy skontaktowanie się z nimi poprzez ich stronę internetową, aby zarezerwować stolik lub dowiedzieć się więcej o ich ofercie. Nie wahaj się i odwiedź ich już dziś

Recenzje dla Restauracja Bujanka

Restauracja Bujanka - Pleśna
Sebastian R
5/5

Pizza smaczna. Dużo dobrych składników. Jedyny mały minus to ciasto, które po wzięciu na wynos było lekko gumowate, myślę, że to kwestia ilości mąki lub jej typu. Nie mniej pizza, która jest smaczna i którą można się dobrze najeść.

Restauracja Bujanka - Pleśna
Marcin
5/5

Absolutnie godne polecenia miejsce. Jedzenie przepyszne, obsługa na wzrowym poziomie i piękna okolica. Polecam! Sala schludna, czysta, jedynie troszkę brakuje na nią pomysłu. Po prostu kwestia klimatycznego wystroju do przemyślenia i żeby było przytulniej. Pozdrawiam

Restauracja Bujanka - Pleśna
Arkadiusz Hajduk
5/5

Mała restauracja która ma bardzo dobre jedzenie, miłą obsługę a do tego ceny są niewygórowane. Osobiście polecam zupę krem z pomidorów i pizzę amerykańską. Od lat korzystam z rodziną z usług tego lokalu, i zawsze jesteśmy zadowoleni. Polecam wszystkim.

Restauracja Bujanka - Pleśna
Monika Lazarz
5/5

Wspaniałe potrawy miła atmosfera , czyściutko bardzo przyjemnie a obsługa niesamowita . Panie są bardzo serdeczne . Jeśli szukasz miejsca gdzie możesz zjeść smacznie i jak w domu koniecznie wstąp do Bujanki

Restauracja Bujanka - Pleśna
Ewelka K-H
1/5

Nie polecam! Sałatka zamówiona na wynos wylądowała cala w koszu. Sałata nieświeża, pełno wody w pojemniku.. . dramat

Restauracja Bujanka - Pleśna
Kris Bik
3/5

Jest Oki jedzenie kelnerki mogły być inne ładniejsze i milsze ?

Restauracja Bujanka - Pleśna
Dominik Gawliński
5/5

Bardzo dobre jedzenie , wręcz powyżej oczekiwań w rozsądnych cenach. Jedliśmy żurek, który był wyśmienity i pierogi. Wrócimy na pewno.

Restauracja Bujanka - Pleśna
Grzegorz Bielas
5/5

Niepozorne miejsce w którym podają Rewelacyjne jedzenie Polecam każdemu kto chce dobrze zjeść za rozsądną cenę Do tego bardzo sympatyczna obsługa

Go up