Restauracja Brzoza - Brzoza

Adres: Bydgoska 34, 86-061 Brzoza, Polska.

Specjalności: Restauracja.
Inne ważne informacje: Ogródek, Na wynos, Na miejscu, Miejsca dla osób na wózkach, Parking dostępny dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Alkohol, Alkohol wysokoprocentowy, Jedzenie późnym wieczorem, Kawa, Koktajle, Małe porcje, Piwo, Wino, Obiad, Kolacja, Desery, Miejsca siedzące, Bar na miejscu, Toaleta, Swobodna atmosfera, Grupy, Możliwa rezerwacja, Karty kredytowe, Odpowiednie dla dzieci, Bezpłatny parking, Parking.
Opinie: Ta firma ma 21 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 3.9/5.

Lokalizacja Restauracja Brzoza

Restauracja Brzoza Bydgoska 34, 86-061 Brzoza, Polska

Restauracja Brzoza znajduje się na adresie Bydgoska 34, 86-061 Brzoza, Polska i jest doskonałym miejscem dla miłośników dobrej kuchni. Specjalizuje się w szerokim wyborze dań, zapewniając niezapomniane doznania kulinarne.

Restauracja Brzoza oferuje ogródek, możliwość zamówienia jedzenia na wynos oraz przyjemne miejsca dla osób na wózkach. Dostępny jest również parking dla osób na wózkach, a wejście do restauracji jest przystosowane dla nich. W menu znajdziesz alkohol, w tym alkohol wysokoprocentowy, kawę, koktajle, małe porcje, piwo, wino, obiady, kolacje, desery i wiele innych pyszności.

Restauracja Brzoza zapewnia swobodną atmosferę, doskonałą zarówno dla spotkań w gronie przyjaciół, jak i dla rodzinnych obiadów. Możliwa jest również rezerwacja stolika, co pozwoli uniknąć długiego oczekiwania. Miejsce to jest odpowiednie również dla dzieci, a dostępny jest bezpłatny parking.

Opinie na temat Restauracji Brzoza są pozytywne, firma posiada aż 21 recenzji na Google My Business, a średnia ocena wynosi 3.9/5. Klienci chwalą smak potraw, obsługę oraz przyjazną atmosferę lokalu.

Jeśli szukasz miejsca na wyjątkowy obiad, kolację czy spotkanie towarzyskie, Restauracja Brzoza jest idealnym wyborem. Znajdziesz tutaj wszystko, czego potrzebujesz - doskonałe jedzenie, przyjazną obsługę i wspaniałą atmosferę. Nie zwlekaj, odwiedź ich stronę internetową i zarezerwuj stolik już dziś

Recenzje dla Restauracja Brzoza

Restauracja Brzoza - Brzoza
Magdelna Walczak
2/5

Hmm cóż mogę tylko powiedzieć to już nie ta Brzoza Hotel co był kiedyś poziom spadł strasznie czyli kelnerzy, kelnerki grzeczni i bardzo przyjemni w przeciwieństwie do Menadżerki rozkojarzona wysłowić się nie potrafi, a wizerunek tej Pani absolutnie nie przyciąga zaufania więc Dobra rada Zmienić lub przeszkolić pożądanie cały Personel i tyle mam w tej chwili do Powiedzenia. Rozszerzając całą opinie mogłabym się więcej wypowiedzieć ale czy wezmą to pod uwagę Właśnie!!!!

Restauracja Brzoza - Brzoza
Piotr Bełcik
4/5

Uroczystość weselna. Miejsce godne polecenia.

Restauracja Brzoza - Brzoza
Edward Domanski
1/5

Miejsce bardzo ładne i przestronne. Jedzenie całkiem ,całkiem.
Organizacja przyjęcia prawie jak za komuny. Kierownika sali (managera) krótko mówiąc brak . Sala rządzi się swoimi prawami . Kelnerzy zagubieni napoje nie dopilnowane,brak kawy albo filiżanek do kawy , a jak już jest kawa i filiżanki to expres do kawy należy opróżnić z fusów. Jedne stoły mają owoce inne nie mają. Po zwroceniu uwagi obsludze owoce przyniesiono zwiędnięte. Podczas imprezy część wystroju się przewróciła się na gości. Nikt z obsługi nawet nie sprawdził czy ktoś potrzebuje pomocy. Chaos brak współpracy pomiędzy kelnerami. Nie polecam.

Restauracja Brzoza - Brzoza
Roksana Polak
1/5

TRAGEDIA!
Wyprawialiśmy tam roczek syna.
Umówiłam się z Panią menadżer telefonicznie na termin i było umówione że będzie na małej sali. Tydzień przed okazało się że uroczyść będziemy mieli na dużej sali, razem z innymi imprezami.
Niedopuszczalne jest to że ze stołu poznosili danie główne i przez godzinę nie było nic na stole, bo tak długo czekało się za deserem.
4 z zapłaconych przez nas gości nie przyszło, restauracja ani nie chciała zwrócić za nich pieniędzy ale także nie wydała nam jedzenia która było za nich opłacone. Nie polecam nikomu. Organizowałam wiele uroczystości w ostatnim czasie i obsługi na tak niskim poziomie- już na etapie organizacji, nie spotkałam.

Restauracja Brzoza - Brzoza
Anna K
5/5

Klimatyczne miejsce na firmowa imprezę, polecam:)

Restauracja Brzoza - Brzoza
Asia Bobr
1/5

Tragedia. Byliśmy na roczku. Obsługa podawała obiad 1,5 godz. Mięso twarde i letnie. Deser okropny, niby zwykle lody. Wymieszane wszystkie smaki i podane ludziom, nawet dzieciom nie smakowały . Szczerze nie polecam,

Restauracja Brzoza - Brzoza
Ma brz_wicz
3/5

Nie kompetentna obsługa, normalnie porażka. Mają problem z właściwym zrealizowaniem zamówienia.

Restauracja Brzoza - Brzoza
Ewelina Gołdyn
5/5

Wyprawialiśmy urodziny mojego męża w restauracji Brzoza, jesteśmy bardzo mile zaskoczeni, obsługa na bieżąco sprzątała i donosiła to co się skończyło, jedzenie było przepyszne, każdy chwalił z zebranych gości. Polecamy serdecznie.

Go up