Restauracja Alter Ego - Strzelce Opolskie

Adres: Opolska 40, 47-100 Strzelce Opolskie, Polska.
Telefon: 535951129.
Strona internetowa: facebook.com.
Specjalności: Restauracja.
Inne ważne informacje: Ogródek, Odbiór na zewnątrz, Dostawa bez kontaktu, Dostawa, Na wynos, Na miejscu, Kominek, Miejsca dla osób na wózkach, Parking dostępny dla osób na wózkach, Toaleta dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Alkohol, Kawa, Małe porcje, Piwo, W ofercie dania wegetariańskie, Wino, Śniadanie, Późne śniadanie, Obiad, Kolacja, Katering, Desery, Miejsca siedzące, Bar na miejscu, Toaleta, Wi-Fi, Wi-Fi, Przytulne, Swobodna atmosfera, Dla całej rodziny, Grupy, Przyjazne dla osób LGBTQ+, Możliwa rezerwacja, Karty debetowe, Karty kredytowe, Usługa płatności mobilnych NFC, Karty kredytowe, Krzesełka do karmienia, Menu dla dzieci, Odpowiednie dla dzieci, Bezpłatny parking, Parking.
Opinie: Ta firma ma 72 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.8/5.

Lokalizacja Restauracja Alter Ego

Restauracja Alter Ego to doskonałe miejsce dla miłośników dobrej kuchni i przyjemnej atmosfery. Znajduje się pod adresem: Opolska 40, 47-100 Strzelce Opolskie, Polska, a można się z nimi skontaktować pod numerem telefonu: 535951129. Więcej informacji można znaleźć na ich stronie internetowej: facebook.com.

Specjalnością Restauracji Alter Ego są wyjątkowe dania oraz przyjazna obsługa. Lokal oferuje liczne udogodnienia, takie jak ogródek, możliwość odbioru na zewnątrz, dostawa bez kontaktu, dostawa na wynos, kominek, miejsca dla osób na wózkach oraz parking dostępny dla nich. W ofercie znajdują się alkohol, kawa, małe porcje, piwo, dania wegetariańskie, wino, śniadanie, późne śniadanie, obiad, kolacja, katering, desery i wiele więcej.

Opinie na temat Restauracji Alter Ego są bardzo pozytywne, firma posiada aż 72 recenzje na Google My Business. Średnia ocena wynosi 4.8/5, co świadczy o wysokiej jakości świadczonych usług.

Restauracja Alter Ego zaprasza gości do skorzystania z jej bogatej oferty i cieszenia się przytulną oraz swobodną atmosferą. Jest to idealne miejsce dla rodzin, grup, osób LGBTQ+ oraz wszystkich, którzy cenią wysoką jakość dań i obsługi. Dostępne są również udogodnienia dla dzieci, takie jak menu specjalnie dla nich oraz krzesełka do karmienia.

Jeśli szukasz miejsca, gdzie można smacznie zjeść w przyjemnej atmosferze, Restauracja Alter Ego jest doskonałym wyborem. Zalecamy skontaktowanie się z nimi poprzez ich stronę internetową, aby zarezerwować stolik lub dowiedzieć się więcej o ofercie.

Recenzje dla Restauracja Alter Ego

Restauracja Alter Ego - Strzelce Opolskie
Elzbieta Ziemba
5/5

Miejsce godne polecenia na imprezy rodzinne ,zabawy i uroczystości. Jedzenie smaczne,ładnie podane,świeże .Obsługa miła, sprawna,uczynna. Toalety czyste ,zadbane, damska zawsze wyposażona w przybory ,o których często zapominamy idąc na imprezę,więc można czuć się bezpiecznie. Możliwość wyjścia na świeże powietrze do ogrodu ,który jest ogrodzony, a więc bezpieczny dla dzieci i może być tłem do pamiątkowych zdjęć z uroczystości podczas sezonu wiosenno-letniego. Polecam,wracam,już niedługo kolejna rodzinna okrągła uroczystość.

Restauracja Alter Ego - Strzelce Opolskie
Grażyna Zalewska - Chmura
5/5

Bardzo dobre jedzenie i obsługa bez zastrzeżeń. Sala restauracyjna jest duża. Wewnątrz było przyjemnie ciepło. Wystrój sali bez zmian. Brałam udział w rodzinnej uroczystości. Wszystko odbyło się zgodnie z poczynionymi ustaleniami. To, na co można narzekać i nie zmienia się to od lat, to kiepski parking. Miejsca do parkowania jest sporo, ale jakość pozostawia wiele do życzenia.

Restauracja Alter Ego - Strzelce Opolskie
Magdalena
5/5

Najlepsze obiady w Strzelcach. Urocze jest
wysyłanie jadłospisu na maila na cały tydzień. Ceny normalne, porcje normalne, można odebrać samemu, zjeść na miejscu lub miły Pan kierowca dowozi do domu. Paweł trzymaj poziom, jest dobrze. Miejsce godne polecenia.

Restauracja Alter Ego - Strzelce Opolskie
Małgorzata
5/5

Bardzo smaczne jedzenie w rozsądnej cenie. Wygodną opcją jest dowóz. Duże porcje, miejsce godne polecenia ?

Restauracja Alter Ego - Strzelce Opolskie
Basia _
5/5

Świetne miejsce na imprezy rodzinne.
Miła obsługa, pani kelnerka uśmiechnięta od początku do końca imprezy.
Jedzenie smaczne, a menu dopasowane do 'życzeń' gości.
Właściciel dba o wnętrze i ogród.
Bardzo dobry kontakt - można omówić dosłownie każdy szczegół.
Jesteśmy zadowoleni i od lat organizujemy imprezy właśnie tutaj, a kolejne już są zaplanowane 🙂

Restauracja Alter Ego - Strzelce Opolskie
Joanna F.
5/5

Polecam restaurację szczególnie na imprezy rodzinne/okolicznościowe. Jedzenie bardzo dobre, a obsługa sprawna i miła

Restauracja Alter Ego - Strzelce Opolskie
Patryk Borkowski
5/5

Bardzo polecam to miejsce, wspaniała obsługa jak i dobre jedzenie. Obsługa imprezy na wysokim poziomie ?

Restauracja Alter Ego - Strzelce Opolskie
Ira Radelytska
5/5

Restauracja super, miła obsługa, dostępne ceny, duże porcje i bardzo smaczne posiłki. Wszystko na wyższym poziomie.
Polecam

Go up