Restauracja A' Riva - Osinów Dolny

Adres: Osinów Dolny 30A, 74-520 Osinów Dolny, Polska.

Specjalności: Restauracja.
Inne ważne informacje: Na miejscu, Dostawa, Alkohol, Kawa, Małe porcje, Piwo, Obiad, Kolacja, Desery, Bar na miejscu, Toaleta, Swobodna atmosfera, Grupy, Karty debetowe, Karty kredytowe, Usługa płatności mobilnych NFC, Karty kredytowe, Odpowiednie dla dzieci.
Opinie: Ta firma ma 5 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 3/5.

Lokalizacja Restauracja A' Riva

Restauracja A' Riva to urokliwe miejsce położone w Osinowie Dolnym, przy ulicy Osinów Dolny 30A, 74-520 Osinów Dolny, Polska. Restauracja zaprasza do skosztowania swoich wyjątkowych specjałów, oferując restaurację na miejscu oraz możliwość dostawy.

Restauracja A' Riva to doskonałe miejsce na obiad czy kolację, gdzie można spróbować różnorodnych potraw, w tym deserów. Dodatkowo, restauracja oferuje bogaty wybór alkoholi, jak również kawę i piwo.

Warto podkreślić, że Restauracja A' Riva stawia na swobodną atmosferę, idealną zarówno na spotkania w mniejszym gronie, jak i większe grupy. Lokal jest odpowiedni również dla dzieci, a przyjazna obsługa akceptuje karty debetowe, karty kredytowe oraz usługi płatności mobilnych NFC.

Opinie na temat Restauracji A' Riva są zróżnicowane, firma posiada 5 recenzji na Google My Business. Średnia ocena wynosi 3/5, co wskazuje na to, że warto samodzielnie odwiedzić to miejsce i przekonać się, czy potrawy spełnią oczekiwania.

Jeśli szukasz miejsca o przyjemnej atmosferze, różnorodnym menu i możliwości dostawy, Restauracja A' Riva może być doskonałym wyborem. Zachęcamy do odwiedzenia ich strony internetowej w celu zapoznania się z pełną ofertą i zarezerwowania stolika. Nie zwlekaj, sprawdź sam

Recenzje dla Restauracja A' Riva

Restauracja A' Riva - Osinów Dolny
Mariusz Zieliński
5/5

Miła obsługa jedzenie pyszne

Restauracja A' Riva - Osinów Dolny
Yvonne Schmidt
1/5

Eigentlich waren wir zufrieden. Ich hätte gerne mehr Sterne vergeben.
In der Speisekarte stehen alle Preise in "Euro". Auf dem Kassenbon, den man uns zum ersten mal brachte, stand alles in der Landeswährung "Zloty".
Komisch ist:
wenn man dann "eins zu eins" die Preise nimmt.

Restauracja A' Riva - Osinów Dolny
Vivien KaPunkt
5/5

Schöne Große Portionen und sehr legga ..immer wieder gerne

Restauracja A' Riva - Osinów Dolny
Der Stefan
2/5

Naja…

Restauracja A' Riva - Osinów Dolny
Tellymad Seb
2/5

Go up