Relaks Cafe - Lubasz

Adres: 64-720 Lubasz, Polska.
Telefon: 694692928.

Specjalności: Fast food.
Inne ważne informacje: Ogródek, Na wynos, Na miejscu, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Jedzenie późnym wieczorem, Kawa, Obiad, Kolacja, Desery, Miejsca siedzące, Toaleta, Swobodna atmosfera, Grupy, Odpowiednie dla dzieci.
Opinie: Ta firma ma 47 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.1/5.

Lokalizacja Relaks Cafe

Relaks Cafe to przytulna restauracja zlokalizowana w Lubaszu, Polska. Znajduje się pod adresem 64-720 Lubasz. Restauracja jest specjalistą w szybkich przekąskach (Fast food) i oferuje szeroki wybór dań dla każdego gusta.

Restauracja posiada ogródek, możliwość zamówienia jedzenia na wynos oraz zapewnia obsługę na miejscu. Wejście jest dostępne dla osób na wózkach, a restauracja oferuje również jedzenie późnym wieczorem. Menu zawiera kawę, obiady, kolacje, desery, a także miejsca siedzące, toaletę oraz swobodną atmosferę. Jest to idealne miejsce zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i dla grup przyjaciół.

Relaks Cafe posiada 47 recenzji na Google My Business, a średnia ocena wynosi 4.1/5. Klienci chwalą atmosferę lokalu, jakość jedzenia oraz obsługę.

Dla osób poszukujących przyjemnego miejsca na relaks oraz pyszne dania, Relaks Cafe jest doskonałym wyborem. Zachęcamy do odwiedzenia ich strony internetowej, aby dowiedzieć się więcej o menu oraz specjalnych ofertach.

Nie zwlekaj dłużej i skontaktuj się z Relaks Cafe, aby cieszyć się wyjątkowym doświadczeniem kulinarnej przyjemności!

Recenzje dla Relaks Cafe

Relaks Cafe - Lubasz
Maciej Piątek
1/5

Obsługa zachowuje się jakby nie chciało im się pracować, a na głupie frytki przy średnim obłożeniu czekałem ponad pół godziny..w dodatku pani przyszła i zapytała się co było na moje zamówienie, HIT.

Relaks Cafe - Lubasz
Leszek Pawełczyk
1/5

Katastrofa jeśli chodzi o czas oczekiwania. W nie największym ruchu czas oczekiwania na około 1,5h mimo że obsługa zapewniała ze 30min. Zero organizacji, a chodziło tylko o podanie hod doga... nie polenlcam! Ps. Nie było możliwości zrezygnowania z oferty pomimo że po 1h bułka nie była nawet w przygotowaniu.

Relaks Cafe - Lubasz
Martyna S
5/5

Wspaniałe miejsce prosto z plaży na przekąski czy obiad w trakcie lata. Smacznie

Relaks Cafe - Lubasz
Michał Rutkowski
5/5

Bardzo fajnie, kebab obfity w mieso, lody i piwko zimne, blisko plaza.

Relaks Cafe - Lubasz
Benbenq
1/5

W samym relaksie nic ! Nie wiem po co ten budynek tam stoi .

Relaks Cafe - Lubasz
ANDRZEJ WIŚNIEWSKI
2/5

Na wszystko trzeba długo czekać.

Relaks Cafe - Lubasz
Hanna Kucik
5/5

Świeżo, pysznie, w super lokalizacji.

Relaks Cafe - Lubasz
Maciej Plesiak
4/5

Ładny Ośrodek Wypoczynkowy.

Go up