PRZYWIDZ NARTY - Przywidz

Adres: Tartaczna 3, 83-047 Przywidz, Polska.

Specjalności: Restauracja.
Inne ważne informacje: Na wynos, Na miejscu, Dostawa, Miejsca dla osób na wózkach, Parking dostępny dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Kawa, Małe porcje, Obiad, Toaleta, Swobodna atmosfera, Grupy, Odpowiednie dla dzieci.
Opinie: Ta firma ma 52 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.5/5.

Lokalizacja PRZYWIDZ NARTY

PRZYWIDZ NARTY Tartaczna 3, 83-047 Przywidz, Polska

PRZYWIDZ NARTY to restauracja zlokalizowana w miejscowości Przywidz, przy ulicy Tartaczna 3, 83-047 Przywidz, Polska. Specjalizuje się w serwowaniu pysznych dań dla swoich klientów.

Oferuje restauracja możliwość zamówienia jedzenia na wynos, dostawę do domu oraz posiada przyjazne dla osób na wózkach miejsca parkingowe i wejście. Kawa, małe porcje, obiady, toaleta, swobodna atmosfera, możliwość rezerwacji dla grup oraz przyjazne dla dzieci menu sprawiają, że miejsce to jest idealne dla różnego rodzaju spotkań.

Ta firma posiada imponującą liczbę recenzji na Google My Business - aż 52 recenzje, co świadczy o jej popularności wśród gości. Średnia ocena wynosi 4.5/5, co dowodzi wysokiej jakości obsługi i smaku potraw.

Dla osób poszukujących przyjemnego miejsca na obiad czy kawę, PRZYWIDZ NARTY jest doskonałym wyborem. Nie tylko oferuje smaczne dania, ale także zapewnia komfortowe warunki dla wszystkich klientów, w tym osób niepełnosprawnych.

Jeśli szukasz restauracji z dobrą reputacją i różnorodnym menu, koniecznie odwiedź PRZYWIDZ NARTY. Zapraszamy do skorzystania z ich usług, a wszystkie szczegóły oraz menu znajdziesz na ich stronie internetowej.

Zachęcamy do odwiedzenia ich strony internetowej i skontaktowania się z nimi, aby zarezerwować stolik lub zamówić pyszne dania na wynos

Recenzje dla PRZYWIDZ NARTY

PRZYWIDZ NARTY - Przywidz
Magdalena Koncewicz
5/5

Chyba jeden z najdłuższych stoków w okolicy. Fajnie przygotowany i można poszaleć. Na pewno nie ma takich tłumów jak na Kotlince we Wieżycy. Zeżdżanie przebiega płynnie. W dobie COVID tylko 2 brami (z 3) otwarte. My byliśmy akurat w czasie, gdy przestał działać drugi orczyk i trzeba było postać pół godziny w kolejce, ale zwrócili za niewykorzystane zjazdy (przy okazaniu paragonu). W ciągu dgodziny awaria usunięta i orczyki działały dalej. Ogólnie polecam nawer dla tych początkujących. Wieczorem stok rozwieź dobrze oświetlony ?

PRZYWIDZ NARTY - Przywidz
Marek Loose
5/5

Świetne miejsce dla stawiania pierwszych kroków na nartach. Idealne do wypadu z małymi dziećmi - stok jest chyba najdłuższy na Pomorzu (600 m), na prawie całym odcinku bardzo łagodny, jednie na końcu troszkę bardziej stromo z czym początkujący (2-3 dzień) może mieć chwilowy problem ;). Czasami nawet w większych ośrodkach brakuje takiej górki do nauki. Obsługa bardzo miła, ceny wyciągów bardzo atrakcyjne jak na długość trasy. Szkoda, że taki mały potencjał produkcji śniegu i w związku z tym tak późno rusza tu sezon. Do poprawy jedynie ślad pod orczykiem - byliśmy pierwszego dnia działania wyciągu i w kilku miejscach wystawały kamienie. Wybaczalny mankament jak na pierwszy dzień funkcjonowania.

PRZYWIDZ NARTY - Przywidz
Dorota Perkowska
3/5

Górka dobrze nasłoneczniona, przyjemna do nauki jazdy. Minus za słabą organizację pod wyciągiem - ktoś powinien tam być i podawać dzieciom orczyk, a rozjeżdżone ślady pod wyciągiem łatwo można zmienić - jeden dla snowboardu, drugi dla nart. Mniej osób by wypadało z trasy, bezpieczniej dojeżdżając.

PRZYWIDZ NARTY - Przywidz
Jacek Zak Fotograf
5/5

Bardzo fajny ośrodek narciarski można tutaj coś zjeść

PRZYWIDZ NARTY - Przywidz
Kaspero0
5/5

Świetna zabawa długa trasa zjazdowa za to daje 3 gwaizdki wszytsko sprawnie przechodziło 1 gwiazdka za trase wjazdową w 3 miejscach takie dziury na pół metra że można nogi połamać obsługa wyciągu bardzo miła pomaga jak ktoś nie da rady sam złapać orczyka...

PRZYWIDZ NARTY - Przywidz
Marta Leczyk
4/5

Stok fajny, aczkolwiek ciągle jakiś problem z orczykami, działa jeden albo drugi, rzadko oba naraz. Ratrak mógłby jeżdzić poza godzinami otwarcia stoku.

PRZYWIDZ NARTY - Przywidz
Krzysztof Ciesielski
3/5

5 gwiazdek za stok, 1 gwiazdka za wyciąg... Muldy, doły, dziury... W części niewidoczne po zmroku

PRZYWIDZ NARTY - Przywidz
Dawid Brodzik
4/5

Super się bawiłem, długi stok o zmiennym nachyleniu i różnej trudności.

Go up