Przemyska Karczma - Przemyśl

Adres: Mnisza 3, 37-700 Przemyśl, Polska.
Telefon: 166788778.
Strona internetowa: karczma-przemysl.pl.
Specjalności: Kuchnia polska.

Opinie: Ta firma ma 739 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.1/5.

Lokalizacja Przemyska Karczma

Karczma Przemyśl to restauracja specjalizująca się w polskiej kuchni. Znajduje się pod adresem Mnisza 3, 37-700 Przemyśl, Polska. Można skontaktować się z nimi pod numerem telefonu 166788778. Więcej informacji można znaleźć na ich stronie internetowej: karczma-przemysl.pl.

Karczma Przemyśl cieszy się dobrą reputacją wśród klientów. Firma ma aż 739 recenzji na Google My Business, co świadczy o ich popularności. Średnia ocena wynosi 4.1/5, co oznacza, że większość klientów jest zadowolona z doświadczenia gastronomicznego w tej restauracji.

Jedną z głównych cech Karczmy Przemyśl jest ich specjalizacja w polskiej kuchni. Jeśli szukasz tradycyjnych polskich potraw, to jest miejsce dla Ciebie. Ich menu oferuje szeroki wybór dań, takich jak pierogi, bigos, schabowy i wiele innych. Wszystkie potrawy są przygotowywane z najwyższą starannością i świeżymi składnikami, aby zapewnić autentyczny smak.

Karczma Przemyśl jest doskonale położona w Przemyślu, co czyni ją łatwo dostępną dla mieszkańców i turystów. Jej centralne położenie sprawia, że jest idealnym miejscem na obiad czy kolację po zwiedzaniu miasta. Restauracja jest również dogodnie usytuowana w pobliżu innych atrakcji turystycznych, takich jak zabytkowe budynki i muzea.

Jeśli jesteś miłośnikiem polskiej kuchni lub po prostu chcesz spróbować czegoś nowego, Karczma Przemyśl jest miejscem, które warto odwiedzić. Ich szeroki wybór tradycyjnych dań, doskonała obsługa i przyjemna atmosfera sprawią, że poczujesz się jak w domu.

Nie czekaj dłużej i odwiedź stronę internetową Karczmy Przemyśl, aby uzyskać więcej informacji i zarezerwować stolik. Czekają na Ciebie autentyczne smaki polskiej kuchni i niezapomniane doświadczenie kulinarne.

Recenzje dla Przemyska Karczma

Przemyska Karczma - Przemyśl
Wiktoria Seredyńska
4/5

Placek po góralsku mały i kotlet de volaille z ziemniakami i surówką z selera smaczne a porcje nie za duże i nie za małe. W sobotę ok. godz. 14 czas oczekiwania na dania wyniósł ok. 40 minut. Obsługa na średnim poziomie.

Przemyska Karczma - Przemyśl
Andrzej Możejko
2/5

Większej tragedia to nigdzie z Anią nie spotkaliśmy.
Jedyne co tu jest dobre to stoliki i picie bo z karonika. Reszta woła o pomstę do nieba. Ja dostałem cudze zamówienie a Ania czekała na swoje danie z pół godziny z dokładką . Wreszcie dostała i to w gratisie przypalone . Więc powinna być zadowolona.

Przemyska Karczma - Przemyśl
Adam Ka
5/5

Bardzo dobre jedzenie. Kwaśnica i pierogi z mięsem to mistrzostwo świata. Trochę długo trzeba było czekać na kelnerkę.

Przemyska Karczma - Przemyśl
Adam Fudala
5/5

Abonnement za 25 dość dobry nawet flaki zamiast zupy nie sprawiało problemów.
Żywiłem się przez 6 tygodni, dania różne, jeden raz zapomniano o mnie ale po telefonie został obiad dostarczony. Polecam dla niewybrednych.
Kilka razy zostałem zapomniany ale obiad został dostarczony.

Przemyska Karczma - Przemyśl
Numero Uno
3/5

Niestety, nie wszystkie dania z karty dostępne na miejscu. Zupa pomidorowa, niestety z zbyt dużą ilością śmietany

Przemyska Karczma - Przemyśl
Adi Star
5/5

Bardzo dobre jedzenie placek ulala 🙂 smaczny 🙂 nuggetsy dobre 🙂 a filet z serem i ananasem bardzo dobry soczysty Polecam:)

Przemyska Karczma - Przemyśl
Robert Młynarski
1/5

Ja niestety nie jestem zadowolony z wizyty w tej karczmie. Na jedzenie czekaliśmy bardzo długo. Kotlet chłopski wielkości jak dla małego dziecka. W sobotę po 20 zaczęła grać muzyka na żywo ale tak bardzo głośno, ze nawet nie można było spokojnie porozmawiać z druga osoba przy stoliku bo nie było nas nawzajem słyszeć. I jeszcze podczas płatności nie stosowne pytanie Pani przy barze czy doczekaliśmy się w końcu na jedzenie. Więcej nie zawitam w tym miejscu.

Przemyska Karczma - Przemyśl
Monika
1/5

Dania zamówione przez pyszne.pl - czas oczekiwania najpierw 90 minut, a później ponad 120 minut. Przyjechało lekko ciepłe. Zamówiłam kwaśnicę, proziaki i gołąbki z ziemniakami. W każdym z tych dań były stare ziemniaki. Proziaki totalnie niejadalne, utopione w maśle, kiedyś były podawane inaczej. Dla porównania dodam stare zdjęcie proziaków. Teraz mnie nie dziwi ilość negatywnych opinii w internecie. Nie polecam

Go up