Posejdon - Pyskowice

Adres: Nad Kanałem 1F, 44-120 Pyskowice, Polska.
Telefon: 609833588.

Specjalności: Restauracja, Hotel.
Inne ważne informacje: Ogródek, Na miejscu, Dostawa, Miejsca dla osób na wózkach, Toaleta dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Alkohol, Alkohol wysokoprocentowy, Kawa, Koktajle, Małe porcje, Piwo, Wino, Śniadanie, Obiad, Kolacja, Desery, Miejsca siedzące, Bar na miejscu, Toaleta, Przytulne, Swobodna atmosfera, Grupy, Możliwa rezerwacja, Krzesełka do karmienia, Menu dla dzieci, Odpowiednie dla dzieci, Bezpłatny parking, Parking.
Opinie: Ta firma ma 144 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 3.6/5.

Lokalizacja Posejdon

Posejdon to restauracja i hotel położony pod adresem Nad Kanałem 1F, 44-120 Pyskowice, Polska. Numer telefonu kontaktowego to 609833588.

Specjalnością lokalu są Restauracja oraz Hotel. Dodatkowo, Posejdon oferuje Ogródek na świeżym powietrzu, możliwość Dostawy, oraz Miejsca dla osób na wózkach oraz Toaletę dla osób na wózkach. Wejście jest dostępne dla osób na wózkach. Menu zawiera Alkohol, Alkohol wysokoprocentowy, Kawę, Koktajle, Małe porcje, Piwo, Wino, Śniadanie, Obiad, Kolację, Desery oraz wiele innych opcji.

Posejdon zapewnia Przytulną oraz Swobodną atmosferę, a także możliwość obsługi Grup. Istnieje opcja Możliwej rezerwacji stolika, oraz dostępność Krzesełek do karmienia dla dzieci. Menu dla najmłodszych oraz Odpowiednie dla dzieci dania są dostępne. Lokal oferuje Bezpłatny parking, co ułatwia przyjazd samochodem.

Zgodnie z Opiniami na Google My Business, Posejdon posiada aż 144 recenzje, a ich Średnia opinia wynosi 3.6/5. Jest to dobry znak jakości usług świadczonych przez lokal.

Jeśli szukasz miejsca, które oferuje szeroki wybór potraw oraz komfortowe warunki, Posejdon jest idealnym miejscem. Zalecamy skontaktowanie się z nimi poprzez ich stronę internetową, aby zarezerwować stolik i cieszyć się wyjątkowym doświadczeniem kulinarnej podróży.

Recenzje dla Posejdon

Posejdon - Pyskowice
Klaudia P
1/5

Beznadziejne, brudne i śmierdzące miejsce. Pokoje śmierdzą stęchlizną, stara i dziurawa pościel, drzwi do pokoju trzeba niemal wywarzać, bo napuchnięte od wilgoci nie chcą się otworzyć. Łazienki oraz prysznic nie są dostosowane do osób z niepełnosprawnością. Gnijące drewniane krzesło pod prysznicem obrzydliwe. Posiłki drogie, a w wariancie wege, po mimo takiej samej ceny nie ma zupy. Totalne nieporozumienie. Do tego kierowniczka bezczelnie kłamie, że zupa z rozgotowanym mięsem i kiełbasą jest wegańska. Dodaję fotkę tej wspaniałej wegańskiej zupy. Żeby w pełni być uczciwym dodam że pulpety warzywne z sosem pomidorowym, frytki i surówka na kolację były naprawdę smaczne. Pieczarka zapiekana z wędliną wege i serem mi nie smakowała, ale było to danie wege. Tylko z zupą mieli wielką wtopę.

Posejdon - Pyskowice
Joanna Karpińska
5/5

Nasze wesele w Posejdonie było idealne, pyszne jedzenie, obsługa na najwyższym poziomie.
Wszyscy goście byli zachwyceni widokiem oraz organizacja. Polecamy z całego serca! Pani Kasia cierpliwa i znająca się na tym co robi mimo tego ze na dwa dni przed weselem domawialismy jeszcze dwóch gości. Pokoje w grand marinie czyste i wygodne.

Posejdon - Pyskowice
kysenixer8000
1/5

Wszędzie na oknach pajęczyny i duże pająki brak zasłon na oknach i śmierdzi w toalecie nawet jak sie z niej nie korzysta

Posejdon - Pyskowice
Mirosław Smok
3/5

Pokoje znośne, dostęp do kuchni. Brak dostępu do jeziora aby się kąpać a basen na ośrodku dodatkowo płatny dla gości hotelu i w dodatku miniatura, raczej brodzik. Ceny za obiady wygórowane.

Posejdon - Pyskowice
Małgorzata Dudek
5/5

Przepiękne widoki, śliczne sale, pyszne jedzenie, a i baza noclegowa też na miejscu więc idealnie!

Posejdon - Pyskowice
Iwa
1/5

Jedzenie paskudne i porcje obiadowe podzielone nierówno np przed niektórymi gośćmi nie było rolad, surówek itd, obsługa odporna na uwagi, brudne, śmierdzące pokoje, wesele - masakra. Omijajcie szerokim łukiem.

Posejdon - Pyskowice
Maciej Rotowski
1/5

Bardzo niemiła obsługa kelnerska, w pokojach śmierdzi pod prysznicem zgniłym jajem, co spotyka się z tłumaczeniem „ale mamy filtry, co ja Panu z tym zrobię”. Pod pokojami głośne imprezy do 1:30 w nocy, o których nie ma informacji rezerwując pokoje (w których swoją drogą śpi się na rozkładanych tapczanach, nie na łóżkach). Przy zwróceniu uwagi zostaliśmy skrzyczani że „impreza jest na dole, pokoje są na górze, proszę wracać do pokoju”, jakbyśmy byli dzieciakami na wycieczce szkolnej. Przy tym wszystkim pajęczyny i pająki w pokojach już nie dziwią.

Posejdon - Pyskowice
Roman Kacy
5/5

Miejsce odwiedzane minimum raz w roku. Spełnia moje wymagania męskiej imprezy grillowej 😉

Go up