Podkowa. Sale weselne. Janik J.K. - Trzebownisko

Adres: 36-001 Trzebownisko, Polska.
Telefon: 667787168.
Strona internetowa: janik-saleweselne.pl.
Specjalności: Sala bankietowa.
Inne ważne informacje: Na miejscu, Dostawa.
Opinie: Ta firma ma 128 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.2/5.

Lokalizacja Podkowa. Sale weselne. Janik J.K.

Podkowa. Sale weselne. Janik J.K. to jedna z najbardziej renomowanych sal bankietowych w Trzebownikso, Polska. Znajduje się pod adresem 36-001 Trzebownisko, Polska. i można się z nimi skontaktować pod numerem telefonu 667787168.

Na ich stronie internetowej janik-saleweselne.pl można znaleźć szeroką gamę informacji dotyczących oferowanych usług. Specjalizują się w organizacji wesel, bankietów oraz innych uroczystości.

Sala bankietowa Janik J.K. oferuje nie tylko przepiękne wnętrza, ale także profesjonalną obsługę oraz wysoką jakość usług. Mają na miejscu wszystko, czego potrzeba do udanej imprezy, a także oferują dostawę na życzenie klienta.

Według opinii na Google My Business, firma ta cieszy się dużym uznaniem wśród klientów. Mają aż 128 recenzji, a ich średnia opinia wynosi 4.2/5. To świadczy o wysokiej jakości świadczonych usług oraz zadowoleniu klientów.

Dla osób poszukujących idealnej sali na organizację swojej uroczystości, Podkowa. Sale weselne. Janik J.K. jest doskonałym wyborem. Mają doskonałą lokalizację, profesjonalną obsługę oraz bogate doświadczenie w organizacji różnego rodzaju wydarzeń. Jeśli szukasz niezapomnianej imprezy, koniecznie skontaktuj się z nimi poprzez ich stronę internetową!

Recenzje dla Podkowa. Sale weselne. Janik J.K.

Podkowa. Sale weselne. Janik J.K. - Trzebownisko
Alicja Tomasik
2/5

Jedzenie dobre,nie wszystko ale większość,za to w niedziele 22.08.2021 to co tam zastaliśmy to tragedia! Miejsce zarzygane, (zrobiłam tylko jedno zdjęcie więcej nie dałam rady ?) szkło rozbite,wydaje mi się że skoro dzień wcześniej była impreza firmowa to pasowałoby posprzątać,w tym momencie czuje,że właściciele nie mają poszanowania dla klientów,pozwalając na to,żeby w takim otoczeniu klient jadł,a dzieci żeby latały koło poltuczonego szkła. Często też czegoś brakuje,a to soku do piwa nie ma,innym razem pieczarek,jeszcze innym nie można zamówić którejś tam pizzy bo nie ma na nią składników,potrzebny tam porządny menager! Obsługa za to BARDZO MIŁA!!!

Podkowa. Sale weselne. Janik J.K. - Trzebownisko
Rusin Wojciech
5/5

Pizza Firmowa, taką zamówiłem okazała się re we la cy jna.?Ciasto wyśmienite , chrupkie i aromatyczne, które wraz z pozostałymi składnikami uczyniło z tego pospolitego dania coś wyjątkowego. Po prostu delicja. Sympatyczna obsługa w osobie uśmiechniętego młodzieńca dopełniła udany zakup. Polecam gorąco pizzerię Podkowa.

Podkowa. Sale weselne. Janik J.K. - Trzebownisko
Betty Wrr
1/5

Rok 2018 Andrzejki totalna porażka jesli chodzi o sale. Całość nieogrzewana, strasznie zimno, nie mozna bylo sie rozebrać, kobiety w butach bez palców marzły.
Sala cala mokra, sufity, ściany, podlogi.
Co chwile bylo okno otwierane zeby temperatury w zimie wyrównać. Goście wywracajacy sie na parkiecie, kobiety w brudnych sukienkach od mokrej podlogi i co chwile w przerwach obsługa latajaca na suchych szmatach.
Jedzenie- malutkie porcje ale smaczne jek zwykle i znikajacy bufet.
Picie najtansze jakieś różowe, bez napojow reklamowanych, woda, sok jabłkowy i pomarańcz jakieś dziwne.

Podkowa. Sale weselne. Janik J.K. - Trzebownisko
Luserka a Msp
5/5

Super obsługa, dobre jedzenie, polecam ?✨ bardzo miły kelner ?

Podkowa. Sale weselne. Janik J.K. - Trzebownisko
Katarzyna Głowiak
5/5

Bardzo miła obsługa strasznie fajny nikt pan kelner polecam ! Dobre jedzie

Podkowa. Sale weselne. Janik J.K. - Trzebownisko
Anna Błądek
5/5

Bardzo miła obsługa, polecam?

Podkowa. Sale weselne. Janik J.K. - Trzebownisko
Martyna Glowiak
5/5

Super mniejsce i pyszne jedzenie polecam ❤️?bardzo miły kelner

Podkowa. Sale weselne. Janik J.K. - Trzebownisko
Grzegorz Bachórz
4/5

Dobre miejsce do zorganizowania komunii lub chrzcin. Obsługa bardzo miła można przejechać się bryczką i zobaczyć konie. Jedzenie raczej bez rewelacji.

Go up