"Podkarpacki" Bar - Irena Strzała - Niebylec

Adres: Niebylec 191, 38-114 Niebylec, Polska.
Telefon: 172773014.

Specjalności: Restauracja.
Inne ważne informacje: Na wynos, Na miejscu, Dostawa, Parking dostępny dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Kawa, Małe porcje, Obiad, Kolacja, Toaleta, Swobodna atmosfera, Grupy, Możliwa rezerwacja, Bezpłatny parking, Bezpłatny parking przy ulicy, Parking.
Opinie: Ta firma ma 148 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.8/5.

Lokalizacja "Podkarpacki" Bar - Irena Strzała

Podkarpacki Bar - Irena Strzała to restauracja zlokalizowana w Niebylcu w Polsce. Adres: Niebylec 191, 38-114 Niebylec, Polska. Znajdziesz ich pod numerem telefonu: 172773014.

Restauracja Podkarpacki Bar - Irena Strzała specjalizuje się w kuchni polskiej, oferując różnorodne dania na miejscu, na wynos oraz z możliwością dostawy. Miejsce to jest przyjazne dla osób na wózkach, z bezpłatnym parkingiem dostępnym zarówno na ulicy, jak i na terenie restauracji.

Goście mogą cieszyć się kawą, małymi porcjami, obiadem, kolacją oraz korzystać z toalety. Restauracja zapewnia swobodną atmosferę, idealną zarówno dla osób przyjeżdżających indywidualnie, jak i dla grup. Istnieje możliwość rezerwacji stolika, a także dostępny jest bezpłatny parking.

Podkarpacki Bar - Irena Strzała cieszy się doskonałymi opiniami, zyskując 148 recenzji na Google My Business. Średnia ocena wynosi imponujące 4.8/5, co świadczy o wysokiej jakości usług świadczonych przez ten lokal.

Dla osób poszukujących lokalnej restauracji serwującej autentyczne dania kuchni polskiej, Podkarpacki Bar - Irena Strzała jest doskonałym wyborem. Z bogatym menu, przyjazną atmosferą i dogodną lokalizacją, miejsce to z pewnością zachwyci każde podniebienie.

Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej restauracji, aby uzyskać więcej informacji i zarezerwować stolik. Kontaktując się z Podkarpacki Bar - Irena Strzała, możesz zapewnić sobie niezapomniane doświadczenie kulinarne, które na długo pozostanie w Twojej pamięci.

Recenzje dla "Podkarpacki" Bar - Irena Strzała

Grzegorz Stawarz
5/5

Lokal legenda. Co najmniej istotne i na minus to wnętrze co wie każdy kto go odwiedził. Czas się zatrzymał dawno dawno temu. Komu nie przeszkadza konsumuje na miejscu, kto chce zamawia na wynos. Co ważne, jedzonko. Bardzo dobre. Świadczy o tym masa klientów przyjeżdżających nawet z Strzyżowa i wielu innych miejscowości. Słynne pierogi i wiele innych dań, w tym między innymi placki po węgiersku które bardzo polecam. Ceny jak na dzisiejsze czasy uważam za bardzo dobre a wręcz niskie. Wszystko robione przez Panie w ekspresowym tempie. Kto jeszcze nie zamawiał w tej restauracji, czas najwyższy.

Anna Galinska
5/5

Po wejściu do baru powita cię ziejąca chłodem i pustką sala. Nie zrażaj się. Znajdź drzwi - portal do przeszłości. Przejdź do drugiej sali. Zamów przy okienku do wydawania posiłków to co jest dostepne od ręki (skonsultuj z Paniami zza okienka) i tam też zapłać (gotówką rzecz jasna). Dostaniesz przepyszny, gorący, świeżo przyrządzony posiłek. Będziesz zadowolony!!!

Vip Jacht Solina
5/5

Bardzo smaczne dania. Duże porcje. Żurek bogaty w mięsne dodatki robiony na zakwasie. Pieczeń wieprzowa pyszna, a pierogi smakują jak u mamy. Jest bardzo tanio i bardzo smacznie. Klimat PRL. Polecamy 🙂

Jason Co ma KOta
5/5

Nie pozostaje mi nic innego jak powtórzyć opinię poprzedników. Jedzenie bardzo dobre, smakuje jak domowe, przygotowane przez Babcię. Duże porcje i smaczne. Ceny stosunkowo niskie. Czas oczekiwania niewielki, nawet przy stosunkowo dużym obłożeniu. Wnętrze ma swój specyficzny klimat, który przenosi nas w czasy PRL-u. Ma to swój specyficzny klimat. Na pewno wielbiciele nowoczesnych przestrzeni nie odnajdą się tu, ale to miejsce nie dla nich ?. To miejsce dla tych, którzy chcą przenieść się w sentymentalna podróż w minioną epokę i zjeść tradycyjna kuchnię polską. Apropo kuchni zamówiłem bigos, który był bardzo smaczny, aromatyczny a jego porcja była duża. Na drugie rybka z zestawem surówek oraz ziemniaczkami, które pomimo tego, że były zwyczajne, gotowane, smakowały naprawdę wysmienicie. Polecam miejsce ?

Przemek Skrzypek
5/5

Przyznam, że z dużą radością przypomniałem sobie wystrój barów sprzed 30 lat. - to kwestia gustu ja podszedłem sentymentalnie, ale najważniejsze - schabowy z kapustą zasmażaną WYŚMIENITY, mówiąc krótko jak u mamy?

Katarzyna Zalewska
5/5

Wspaniale miejsce!!! Klimat PRL-u. Jedzenie tanie, domowe, pyszne. Warto wspierać regionalne biznesy, szczególnie tak pyszne miejsca, jak to. Proszę się nie zarażać miejscem, tylko spróbować. A będziecie wracać.

Projekt 2023
5/5

Cóż .....Jak trafić Tylko z Google maps i dzięki Waszym opiniom. ... Miejsce ukryte i tylko dla wtajemniczonych. Nawet stojąc przed budynkiem trudno dostrzec napis BAR... Dziś my dopiszemy kilka słów. Zgadzamy się, że: miejsce wyjątkowe, kuchnia domowa i dobra, klimat sprzed lat. Szczerze polecamy.
Do Właścicieli: dajcie szansę podróżnym, postawcie nowy szyld :), niech inni się cieszą jedzeniem.

Do zobaczenia

Igor Chiński
5/5

No cóż głęboki PRL. W zimę byliśmy to dość chłodno w środku ale koza się paliła.. toaleta czysta ale ma chyba z 40 lat ? ale jedzenie... Cóż stosunek ceny do jakości fenomenalny. 10 pierogów z mięsem za 11 złotych i w dodatku pysznych! Placek po węgiersku 26 i ledwo co zjadłem? jak weszliśmy żona chciała zawrócić zniechęcona wyglądem ale jedzenie wszystko wynagrodziło!!! Rodzina 2+2 plus 3 zupy na wynos. Zadowolony najedzeni i w 100 złotych się zmieściliśmy! Polecam!!!!!

Go up