Pod Łokietkiem - Wolbrom

Adres: Leśna 2, 32-340 Wolbrom, Polska.
Telefon: 327065383.

Specjalności: Restauracja.
Inne ważne informacje: Dostawa, Na wynos, Na miejscu, Dobre drinki, Alkohol, Alkohol wysokoprocentowy, Kawa, Koktajle, Małe porcje, Piwo, Wino, Obiad, Kolacja, Desery, Bar na miejscu, Toaleta, Przytulne, Swobodna atmosfera, Grupy, Możliwa rezerwacja, Karty kredytowe, Odpowiednie dla dzieci.
Opinie: Ta firma ma 59 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 3.9/5.

Lokalizacja Pod Łokietkiem

Restauracja Leśna 2 w Wolbromiu to doskonałe miejsce dla miłośników dobrej kuchni i przyjemnej atmosfery. Znajduje się pod adresem Leśna 2, 32-340 Wolbrom, Polska, co sprawia, że jest łatwo dostępna dla mieszkańców i turystów. Restauracja specjalizuje się w szerokim wyborze dań, a także oferuje dostawę, możliwość zamówienia na wynos oraz konsumpcję na miejscu.

Warto zwrócić uwagę na ich specjalności, które obejmują m.in. dobre drinki, alkohol wysokoprocentowy, kawę, koktajle, małe porcje, piwo, wino, obiad, kolację oraz desery. Restauracja zapewnia również przytulną i swobodną atmosferę, co sprawia, że jest idealnym miejscem zarówno na spotkania towarzyskie, jak i romantyczne kolacje.

Dodatkowo, restauracja Leśna 2 oferuje bar na miejscu, toaletę, możliwość rezerwacji oraz akceptuje karty kredytowe. Jest również odpowiednia dla dzieci, co sprawia, że jest idealnym miejscem dla rodzin.

Zdaniem klientów, restauracja ma 59 recenzji na Google My Business z średnią oceną 3.9/5. To dowód na wysoką jakość świadczonych usług i zadowolenie gości.

Zespół Restauracji Leśna 2 serdecznie zaprasza do odwiedzenia ich strony internetowej, gdzie można dowiedzieć się więcej o menu, godzinach otwarcia i aktualnych promocjach. Nie wahaj się skontaktować z nimi i zarezerwować stolik na niezapomniane doświadczenie kulinarne!

Recenzje dla Pod Łokietkiem

Pod Łokietkiem - Wolbrom
Marta Maroń
5/5

Przepyszne jedzenie! Niezwykle zaskakująco duże porcje i wyborny smak, warto zjechać z trasy (jak my;) i smacznie zjeść w tym miejscu! ❤️

Pod Łokietkiem - Wolbrom
Barbara Kaczmarek
5/5

Pyszne jedzenie, miła obsługa 🙂 ceny umiarkowane. Córeczka dostała kolorowanki i kredki do kolorowania. Spędziłyśmy miło czas:) Polecamy serdecznie ❤️

Pod Łokietkiem - Wolbrom
Agnieszka
5/5

Na posiłek trafiliśmy przypadkowo z trasy. Bardzo miła obsługa, jedzenie nam smakowało. Polecam makaron z kurkami 🙂 Od razu pomyślano też o psiakach, bez dodatkowych pytań dostały wodę

Pod Łokietkiem - Wolbrom
bartks1
5/5

Pyszne, świeże jedzenie. Miła obsługa.

Pod Łokietkiem - Wolbrom
sorcerka1
1/5

Niestety taka ocena wynika przede wszystkim z niezwykle niemiłej obsługi. Pani już przy podawaniu menu była opryskliwa i zachowywała się jakby przeszkadzało jej to, że w ogóle ktoś przyszedł do restauracji, a nawet nie zdążyliśmy wraz ze znajomymi powiedzieć choćby zdania. Czas oczekiwania na jedzenie również pozostawia wiele do życzenia. Ponad godzinę czekania na zamówienia. W tym wszystkim najgorsze jest to, że koleżanka dostała ostrego zatrucia pokarmowego. Jedzenie było dobre, natomiast nie uważam żeby było warte godzin spędzonych w łazience oraz niemiłej pani z obsługi.

Pod Łokietkiem - Wolbrom
Marcin l124
5/5

Pierogi rewelacja, polecam spróbować mix pierogów! Miła i uśmiechnięta obsługa, fajny klimacik, polecam odwiedzić każdemu! ?

Pod Łokietkiem - Wolbrom
Basia K
1/5

Opinię zmuszona jestem edytować. Po bardzo pozytywnych doświadczeniach podczas pierwszej wizyty w tej restauracji, zdecydowaliśmy się na rewizytę, będąc w okolicy. Jednak za drugą wizytą nasze odczucia były zgoła inne.
Obsługa kelnerska była w stosunku do nas wyjątkowo bezczelna. Do tej pory nie miałam styczności z tak niemiłą obsługą.
Kolejnym czynnikiem był czas realizacji zamówienia. Stołując się w tej restauracji należy uzbroić się w cierpliwość, wcześniej niż po godzinie nie otrzymamy posiłku.
Zamówione dania były smaczne, jednakże ceną, jaką przyszło nam zapłacić za nie, było ostre zatrucie pokarmowe.
Z całego serca nie polecam wizyty w tym miejscu.

Pod Łokietkiem - Wolbrom
Wktr Mrc
1/5

Zamówiłam na miejscu racuchy i pierogi na wynos, jednak po długim czasie oczekiwania poprosiłam by racuchy też zostały spakowane na wynos. Jedzenie dostaliśmy po ok godzinie od zamówienia.

Go up