Pizzeria u Dominika - Chęciny

Adres: Strażacka 1B, 26-060 Chęciny, Polska.
Telefon: 412429715.
Strona internetowa: pizzacheciny.pl.
Specjalności: Pizzeria.
Inne ważne informacje: Dostawa bez kontaktu, Dostawa, Na wynos, Na miejscu, Kominek, Miejsca dla osób na wózkach, Toaleta dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Parking dostępny dla osób na wózkach, Alkohol, Jedzenie późnym wieczorem, Kawa, Małe porcje, Piwo, Obiad, Kolacja, Katering, Miejsca siedzące, Bar na miejscu, Toaleta, Wi-Fi, Wi-Fi, Przytulne, Swobodna atmosfera, Dla całej rodziny, Grupy, Możliwa rezerwacja, Karty debetowe, Karty kredytowe, Usługa płatności mobilnych NFC, Karty kredytowe, Odpowiednie dla dzieci, Bezpłatny parking, Bezpłatny parking przy ulicy, Parking.
Opinie: Ta firma ma 774 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.2/5.

Lokalizacja Pizzeria u Dominika

Pizzeria u Dominika to urocze miejsce w Chęcinach, położone przy Adres: Strażacka 1B, 26-060 Chęciny, Polska. Można skontaktować się z nimi pod numerem telefonu Telefon: 412429715. Zapraszają również na swoją stronę internetową Strona internetowa: pizzacheciny.pl.

Pizzeria u Dominika specjalizuje się w przygotowywaniu pysznych pizz. Mają w ofercie dostawę bez kontaktu, dostawę, możliwość zamówienia na wynos oraz przyjemne miejsce do spożycia posiłku na miejscu. Lokal jest przyjazny dla osób na wózkach, oferuje parking dostępny dla nich oraz posiada udogodnienia takie jak kominek i toaleta dostosowana dla osób na wózkach.

Jeśli chodzi o dodatkowe atrakcje, w Pizzerii u Dominika można skosztować alkoholu, delektować się kawą, małymi porcjami, piwem, obiadem czy kolacją. Oferują również katering, a ich menu jest odpowiednie dla całej rodziny. W lokalu znajduje się przytulny bar, a atmosfera jest swobodna i serdeczna. Dla wygody gości dostępne jest Wi-Fi.

Pizzeria u Dominika to idealne miejsce zarówno na rodzinny obiad, jak i na romantyczną kolację. Mają duży wybór dań, które zadowolą każde podniebienie. Firma cieszy się dobrą reputacją, o czym świadczy 774 recenzji na Google My Business, a średnia opinia wynosi 4.2/5.

Jeśli szukasz miejsca, gdzie można zjeść smaczną pizzę w przyjemnej atmosferze, Pizzeria u Dominika to trafiony wybór. Zachęcamy do odwiedzenia ich strony internetowej i zarezerwowania stolika lub skorzystania z dostawy. Nie przegap okazji, by spróbować ich wyjątkowych specjałów

Recenzje dla Pizzeria u Dominika

Pizzeria u Dominika - Chęciny
Michal Stepien
3/5

Pizzeria zlokalizowana w Chęcinach. Lokal jakich wiele. Miejsce przestronne. Pizza niczym szczególnym się nie wyróżnia - ciasto cienkie. Miałem okazję kosztować pizzę o wiele lepszą, ale i o wiele gorszą. Na temat cen się nie wypowiadam, bo to aspekt względny i mocno uzależniony o zasobności portfela klienta. Ogólnie ok.

Pizzeria u Dominika - Chęciny
Kuba Korcz
5/5

Bardzo dobra pizza, polecam bbq. Dobra atmosfera, ładny wystrój i bardzo miła obsługa

Pizzeria u Dominika - Chęciny
Kamil caputa
5/5

Kròtki czas oczekiwania przy zamówieniu wielu pizz .Bardzo dobre składniki i atmosfera. Są piłkarzyki jaki automat z rzutkami w Lokalu znajduje się sporo miejsca fajna muzyka jaki zadbana toaleta. Pizza jedna z lepszych w mieście uważam że jest to świetny lokal na urodziny lub na okazję, święta

Pizzeria u Dominika - Chęciny
Dominik Fronczyk
1/5

Niestety z wielkim żalem i pustką w żołądku, czuje się zobowiązany do ostrzeżenia każdego potencjalnego klienta tego miejsca. Kilka dni temu zamówiłem w tym miejscu 5 pizz na kolejny dzień z dowozem, zamówienie dodatkowo potwierdziłem, aby mieć pewność, że zostanie mi dostarczone, kiedy zbliżał się termin dostarczenia zamówienia postanowiłem jeszcze raz skontaktować się z pizzeria, pani z obsługi niestety nie odebrała i nie odbierała już do końca dnia. Restauracja mogła zachować się w stosunku do nas w sposób normalny, zadzwonić, że nie dadzą rady dostarczyć zamówienia lub po fakcie już przeprosić.

Pizzeria u Dominika - Chęciny
Michał Morys
5/5

Bardzo smaczne pizze i nie żałują składników. Szybki czas przygotowania. Dobra dojazd z trasy S7. W weekend ok 13.00 zajęte były tylko 2 stoliki czyli zero problemów ze znalezieniem wolnego miejsca w porze obiadowej. Uwaga - pizze są naprawdę duże, lepiej zamówić mniej a potem domówić. Obok nas para musiała połowę pizzy zabrać na wynos. Jedyny "minus" to obsługa: lekko znudzona i mało przyjaźnie otwarta do klientów. Wc wymagałoby lepszego doświetlenia - ciemno jak w lochach. Mimo wszystko polecam 🙂

Edit: sierpień 2023 r., w łazience naprawiono światło, świecą bardzo mocne żarówki więc nie mam zastrzeżeń.

Pizzeria u Dominika - Chęciny
Paulina Sowa
1/5

Totalny brak odpowiedzialności. W Sylwestra skontaktowaliśmy się wcześniej (ok godziny 13) z pizzeria, aby zapytać czy przyjmują zamówienia na dzisiejszy wieczór. Osoba, która odebrała telefon odpowiedziała, że tak. Zamówiliśmy pizzę z dostawą na godzinę ok. 20. Jest godzina 22, a pizzy nadal nie ma. Telefon odbiera osoba, z którą ciężko się dogadać!!! Goście czekają na pizzę…
Nie rozumiem dlaczego pizzeria przyjmuje w ogóle zamówienia?!!!!! Wystarczyło poinformować , że pizzeria dziś jest nieczynna, zamówilibyśmy pizzę w innym miejscu…
Zostaliśmy bez zamówionego jedzenia… nigdy więcej nie skorzystamy z Waszym usług i innym również nie polecam!!!!!
Pizza nie przyjechała, gratuluję podejścia do klienta……

Pizzeria u Dominika - Chęciny
Tomasz Romanik
3/5

Były by 4 gwiazdki bo pizza niczym nie wyróżnia się na tle konkurencji. Smakuje po prostu jak pizza. Odejmuje jedną gwiazdkę za to że, jedna z nich nie była pokrojona. Plac to jeśli je się w domu i masz nóż pod ręką. Niestety ta była w plenerze i trzeba było ją sobie rwać. Pizza , która miała być ostra wcale taka nie była. Tak wiem to odczucie subiektywne ale nawet dzieci ja jadły więc to potwierdza tylko moje słowa.

Pizzeria u Dominika - Chęciny
Polaczek
5/5

Pizza jak pizza, w przeciwieństwie do konkurencji mają grubsze i smaczniejsze ciasto. Cenowo ten sam poziom jak konkurencja.

Lokal jest jednym z największych w Chęcinach, więc większe grupy mają pewność że zajdą miejsce.

Go up