PIZZERIA TRZY KOSY - Krzykosy

Adres: Główna 36A, 63-024 Krzykosy, Polska.
Telefon: 794651461.
Strona internetowa: facebook.com.
Specjalności: Fast food.
Inne ważne informacje: Na miejscu, Bezpłatny parking, Bezpłatny parking przy ulicy, Parking.
Opinie: Ta firma ma 30 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 3.9/5.

Lokalizacja PIZZERIA TRZY KOSY

PIZZERIA TRZY KOSY to przytulne miejsce, które znajduje się pod adresem: Główna 36A, 63-024 Krzykosy, Polska. Można ich również skontaktować pod numerem telefonu: 794651461. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o restauracji, odwiedź ich stronę internetową: facebook.com.

Specjalnością PIZZERII TRZY KOSY jest Fast food, co oznacza, że serwują pyszne dania szybkiej kuchni. Warto odwiedzić to miejsce ze względu na dogodne położenie oraz atmosferę, która zachęca do relaksu. Dodatkowym atutem są różne formy parkingu - zarówno bezpłatny parking na miejscu, jak i przy ulicy, co ułatwia dostęp do restauracji.

Na uwagę zasługują również opinie klientów na temat PIZZERII TRZY KOSY. Firma zdobyła 30 recenzji na Google My Business, a średnia opinia wynosi 3.9/5. To potwierdza wysoką jakość usług i zadowolenie klientów, co sprawia, że warto odwiedzić to miejsce.

Jeśli szukasz restauracji, gdzie można zjeść pyszne dania szybkiej kuchni w przyjemnej atmosferze, PIZZERIA TRZY KOSY jest idealnym wyborem. Znajduje się w dogodnej lokalizacji z łatwym dostępem do parkingu oraz cieszy się pozytywnymi opiniami klientów. Skorzystaj z okazji i odwiedź ich stronę internetową, aby zaplanować swoją wizytę już dzisiaj

Recenzje dla PIZZERIA TRZY KOSY

PIZZERIA TRZY KOSY - Krzykosy
Marta Bartoszczak
2/5

Szynka na pizzy przypomina mielonkę turystyczna, nie ma smaku. Ogólnie składniki pozostawiają dużo do życzenia. Szkoda, że na pizzy nie ma szynki i mięsa z wyższej półki.
Jedynym plusem były stripsy, które były smaczne i dobrze przyprawione.

PIZZERIA TRZY KOSY - Krzykosy
Karolina K.
3/5

Pizza średnia, składników dużo i bardzo dobre, natomiast ciasto pozostawia wiele do życzenia, smakuje jak kupny, gotowy spód do pizzy. Burgery i nugetsy bardzo dobre. Godziny otwarcia mogłyby być wcześniejsze, bo niekiedy chciałoby się zamówić coś na obiad a czynne jest dopiero od 15.

PIZZERIA TRZY KOSY - Krzykosy
xxbelieve xx
2/5

Byłam w sobotę z ciekawości. Ogromy minus, za brak możliwości zjedzenia na miejscu. Zamówiliśmy usiedliśmy i bardzo się zdziwiliśmy, że dostaliśmy jedzenie spakowane na wynos. Co do pizzy masakra ‍♀️ bardzo niedobra i do tego zmielona szynka na pizzy? Kto mieli/ściera szynkę? Dla mnie masakra. Jedyne co było dobre z tego co zamówiliśmy to frytki i stripsy. Pizza całkowicie do poprawy. Moja ocena 2/10.

PIZZERIA TRZY KOSY - Krzykosy
Jakub
5/5

Pizza super, na pewno zamówię jeszcze raz 😉

PIZZERIA TRZY KOSY - Krzykosy
Jakub Wicijowski
5/5

Zdecydowanie polecam! Burger dobrze zgrany z dodatkami, mięso bardzo dobre jakościowo. Pizza na dobrym cienkim cieście, dużo dodatków. Można się dobrze najeść.

PIZZERIA TRZY KOSY - Krzykosy
Marian Szymański
5/5

Pyszota. Prawdziwe ciasto na pizzę, cienkie, chrupiące, oryginalne włoskie składniki. Tak samo pyszne pasty. Wszystko świeże i wysokiej jakości. Polecam

PIZZERIA TRZY KOSY - Krzykosy
Weksio
5/5

Obsługa bardzo miła. Burger piekło, bardzo dobry, świeże warzywa ostrosc zadowalająca. Na pewno wrócę 🙂

PIZZERIA TRZY KOSY - Krzykosy
Nadia Kozub
5/5

Najlepsza pizza jaką jedliśmy! Dziękujemy za miłą obsługę! Polecamy

Go up