Pizzeria Sjesta - Żmigród

Adres: Lipowa 11, 55-140 Żmigród, Polska.
Telefon: 668899009.

Specjalności: Pizzeria.
Inne ważne informacje: Ogródek, Dostawa, Na wynos, Na miejscu, Miejsca dla osób na wózkach, Parking dostępny dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Alkohol, Jedzenie późnym wieczorem, Kawa, Małe porcje, Piwo, Obiad, Kolacja, Katering, Desery, Miejsca siedzące, Bar na miejscu, Toaleta, Przytulne, Swobodna atmosfera, Grupy, Możliwa rezerwacja, Karty kredytowe, Krzesełka do karmienia, Menu dla dzieci, Odpowiednie dla dzieci.
Opinie: Ta firma ma 341 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 3.8/5.

Lokalizacja Pizzeria Sjesta

Pizzeria Sjesta jest jednym z najpopularniejszych miejsc w Żmigród, Polska, gdzie można delektować się pyszną pizzą. Znajduje się pod adresem Lipowa 11, 55-140 Żmigród, Polska, a można skontaktować się z nimi pod numerem telefonu 668899009.

Specjalnością Pizzerii Sjesta są oczywiście pizze, jednakże oferują również wiele innych dań. Lokal posiada ogródek, możliwość dostawy, możliwość zamówienia na wynos oraz przyjazne miejsca dla osób na wózkach. Dodatkowo, parking jest dostępny dla osób na wózkach, a także wejście oraz toaleta są przystosowane dla nich.

W menu znajduje się szeroki wybór alkoholu, jedzenia późnym wieczorem, kawy, małych porcji, piwa, obiadu, kolacji, a także opcje na katering i desery. Lokal oferuje przytulną i swobodną atmosferę, posiada miejsca siedzące, bar na miejscu oraz jest odpowiedni dla rodzin z dziećmi. Jest też możliwa rezerwacja stolika, akceptowane są karty kredytowe, a dla najmłodszych są krzesełka do karmienia oraz menu dla dzieci.

Pizzeria Sjesta cieszy się dobrą reputacją, z czego świadczy ilość recenzji na Google My Business - aż 341 opinii. Średnia ocena wynosi 3.8/5, co potwierdza wysoką jakość jedzenia i obsługi.

Jeśli szukasz miejsca na pyszną pizzę w przyjaznej atmosferze, to Pizzeria Sjesta jest idealnym wyborem. Nie wahaj się skontaktować z nimi poprzez ich stronę internetową, aby zarezerwować stolik lub zamówić jedzenie na wynos. Smacznego!

Recenzje dla Pizzeria Sjesta

Pizzeria Sjesta - Żmigród
Michał Krzysztof
1/5

Dramat! Pizza prawie surowa. Czosnek w pizzy to czosnek granulowany a nie świeży. Pizza sucha jak wiór ale jednocześnie surowa. Gyros również prawie surowy, bez przypraw, skóry zamiast mięsa. Z całego obiadu smakowały nam jedynie frytki. Brak miejsca do zaparkowania. Lodówka odłączona od prądu więc o zimnych napojach można pomarzyć. W kuchni za drzwiami cały czas metaliczne hałasy rozpadającego się sprzętu. Do dwóch dań dla dwóch osób otrzymaliśmy jeden widelec. Pizza serwowana na papierowej tacce. Nie wiem skad takie wysokie opinie. Stanowczo odradzam! Zjedliśmy tutaj kierując się opiniami na Google Maps, może mieszkańcom smakuje ale jeżeli ktoś szuka obiadu w trasie to szukałabym dalej. Ceny również nie należą do niskich

Pizzeria Sjesta - Żmigród
Piotr Sobejko
5/5

Smacznie domowo ? może tylko sosik szpinakowy za rzadki? polecam!

Pizzeria Sjesta - Żmigród
FireN
3/5

Jedzenie dobre, obsługa miła i gościnna, klimat odpowiedni ale systematyczność pracy do bani. Pizzeria jest raz otwarta a raz zamknięta. Chcesz zamówić jedzenie ale nie zamówisz bo nie odbierają bo się okazuję że lokal zamknięty w środku tygodnia i tak w kółko.

Pizzeria Sjesta - Żmigród
Włodek
5/5

Zawsze gdy jestem na trasie rowerowej czy to sam czy z przyjaciółmi odwiedzam to miejsce aby zjeść i napić się dobrego czeskiego piwka Polecam ten lokal

Pizzeria Sjesta - Żmigród
Krystian Maniecki
4/5

Dawno nie jadłem tak dobrej pizzy. Polecam nr 18 (choć na zdjęciu jest nr 10). Bogaty wybór czeskich piw. Miła, choć zapracowana obsługa. Podsumowując - najlepsza pizza w Żmigrodzie.

Pizzeria Sjesta - Żmigród
paulina boroń
5/5

Mega pyycha Knysza z gyrosem!! Mniam! Polecam mimo tego że pani była tej soboty 29 lipca sama to dzielnie starała się wszystkich obsłużyć jak najsprawniej. Brawo! ? Dziękujemy ?

Pizzeria Sjesta - Żmigród
Gienia Maputr
3/5

Ogólnie klimatycznie . Ale jak była stara ekipa jedzenie było smaczniejsze . A na dzień 23.07 obsługa bez kultury. Podchodzę do lady a młoda dziewczyna mówi do mnie "a pani co chce " porażka . Kultura leży ?jedzenie dobre ale podejście do klienta dramat ?

Pizzeria Sjesta - Żmigród
Smaki Życia
4/5

Smaczna i ciepła pizza na grubym cieście, na dwie osoby polecamy 40 cm, 50 trudna do zjedzenia. Dobre piwko litovel

Go up