Pizzeria Peperoni - Dobra

Adres: Szczecińska 18c, 72-003 Dobra, Polska.
Telefon: 918171111.
Strona internetowa: pizzapeperoni.pl.
Specjalności: Pizzeria.
Inne ważne informacje: Dostawa bez kontaktu, Dostawa, Na wynos, Na miejscu, Przytulne, Swobodna atmosfera, Karty debetowe, Karty kredytowe, Usługa płatności mobilnych NFC, Karty kredytowe, Odpowiednie dla dzieci.
Opinie: Ta firma ma 33 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.3/5.

Lokalizacja Pizzeria Peperoni

Recenzje dla Pizzeria Peperoni

Pizzeria Peperoni - Dobra
Adrian Konieczny
1/5

Drugi dzień otwarcia na pizzę mieliśmy czekać 40 min, czekaliśmy prawie 3h. Nawet nikt nie zadzwonił, że jest opóźnienie. W ramach przeprosin mieliśmy dostać przy następnym zamówieniu napój. Oczywiście nie dostaliśmy. Kolejne zamówienie: na ulotce wyraźnie napisane, że przy dostawie do 3km powyżej 35zł koszt dostawy to 2 zł. Od pizzeri do naszego domu jest 2,3 km wg mapy Google. Na paragonie koszt dostawy to 6 zł. W Szczecinie to była moja ulubiona pizzeria. Oszukując ludzi nie liczcie na sukces! Jakość pizzy również dużo gorsza niż w innych szczecińskich punktach. Wracam do Stylowej!

Pizzeria Peperoni - Dobra
Dzejson
4/5

Naprawdę smaczna pizza i sosy. Minus to pracownicy którzy chodzą sobie w słuchawkach i mylą zamówienia. Zamówiłem konkretną pizzę, a dostałem inną. Mam wrażenie że pracownik słuchał muzyki a nie mnie. Trochę więcej uwagi dla klienta.

Pizzeria Peperoni - Dobra
natalia
2/5

w porównaniu z innymi pizzeriami tej samej sieci niestety mało wyraźna, nie reprezentuje sieci pepperoni -na pogodnie jak i śródmieściu nieporównywalnie lepsze. mało dodatków, niewyraźny sos. mam nadzieję że pizzeria poprawi swoją jakość i w najbliższym czasie będę mogła zmienić opinię na pozytywną

Pizzeria Peperoni - Dobra
Dariusz Kosmider
1/5

Dramat !!!
Psucie marki jaką jest " Pepperoni" znane ze Szczecina. Pizze oprocz nazwy nie przypominaja tych szczecinskich, są niesmaczne i z wątpliwych składników.
Nie polecam !!!

Pizzeria Peperoni - Dobra
Tomasz Michalski
5/5

Dobra pizza, dobre sałatki. Słaba stroną w necie chyba jeszcze w rozwoju. Aplikacja na androida nie działa na androidzie 14 (zainstalowałem na starszym telefonie ale nie ma tam pizzerii z Dobrej)

Pizzeria Peperoni - Dobra
Emilia Serwin
5/5

Bardzo dobra pizza i mili Panowie w obsłudze. Dobrze, że mamy tu peperoni bo konkurencja daleko w tyle.

Pizzeria Peperoni - Dobra
Randy Lahey
5/5

Pizza niesamowicie pyszna i co najważniejsze pełna świeżych, naturalnych składników. Krewetki były pełne aromatu niczym te świeżo wyłowione z morza!

Pizzeria Peperoni - Dobra
J W
5/5

Bardzo smaczna pizza ( każda) , przygotowane na czas zgodnie z zamówieniem, polecam

Go up