Pizzeria Maricella - Dwikozy - Dwikozy

Adres: Sandomierska 102, 27-620 Dwikozy, Polska.
Telefon: 513083400.

Specjalności: Pizzeria, Fast food.
Inne ważne informacje: Dostawa, Na wynos, Na miejscu, Szybka obsługa, Miejsca dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Parking dostępny dla osób na wózkach, Jedzenie późnym wieczorem, Kawa, Małe porcje, Szybka przekąska, W ofercie dania wegetariańskie, Obiad, Kolacja, Toaleta, Przytulne, Swobodna atmosfera, Grupy, Możliwa rezerwacja, Karty kredytowe, Odpowiednie dla dzieci.
Opinie: Ta firma ma 222 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.2/5.

Lokalizacja Pizzeria Maricella - Dwikozy

Pizzeria Maricella - Dwikozy to popularna restauracja zlokalizowana pod adresem Sandomierska 102, 27-620 Dwikozy, Polska. Można skontaktować się z nimi pod numerem telefonu 513083400. Specjalizują się w kuchni włoskiej, a ich specjalnością są pizze i dania typu fast food.

Restauracja oferuje szeroki zakres usług, w tym dostawę, możliwość zamówienia na wynos oraz przyjęcia gości na miejscu. Słyną również z szybkiej obsługi, przyjaznej atmosfery i przyjaznego podejścia do osób z niepełnosprawnościami - posiadają miejsca parkingowe i wejście dostępne dla osób na wózkach.

Wśród innych ważnych informacji należy wymienić możliwość spożywania posiłków do późnej nocy, serwowanie kawy, małe porcje, szybkie przekąski, dania wegetariańskie, obiady, kolacje, toalety, przytulną atmosferę i możliwość rezerwacji stolika.

Zgodnie z opiniami na Google My Business, Pizzeria Maricella - Dwikozy cieszy się dobrą reputacją, z 222 recenzjami i średnią oceną 4.2/5.

Jeśli szukasz miejsca na pyszną pizzę w przyjemnej atmosferze, Pizzeria Maricella - Dwikozy jest idealnym wyborem. Z bogatym menu, przyjazną obsługą i dogodną lokalizacją, warto odwiedzić to miejsce zarówno na obiad, jak i na kolację. Dla rodzin z dziećmi, osób niepełnosprawnych czy grup znajomych, restauracja oferuje wiele udogodnień i możliwości spędzenia miłego czasu.

Na pewno nie pożałujesz odwiedzenia Pizzerii Maricella - Dwikozy. Zachęcamy do skontaktowania się z nimi poprzez stronę internetową, aby zarezerwować stolik i cieszyć się pysznym jedzeniem w uroczym otoczeniu.

Recenzje dla Pizzeria Maricella - Dwikozy

Pizzeria Maricella - Dwikozy - Dwikozy
Marcin Wójtowicz
3/5

Pizza bardzo dobra nie mam żadnych zastrzeżeń ale jeśli chodzi o sos tabasco to chyba sobie jaja robią koło ostrego to nawet nie leżało a dają taką ilość jak by to miało 5mln SHU

Pizzeria Maricella - Dwikozy - Dwikozy
Marcin Bidas
1/5

Już nawet przy większym zamówieniu około 150 zł się odmawiają dowozu, żarcie co roku coraz gorsze godzinę przed zamknięciem coś się chce zamówić to można pomarzyć bo najchętniej by wychodzili pół godziny wcześniej ogólnie dno

Pizzeria Maricella - Dwikozy - Dwikozy
Adam Tom
5/5

Mega pozytywne zaskoczenie, bardzo smaczne jedzonko bez udziwnień, frytki normalne przepyszne (wolę od tych grubych:), wołowina w burgerze wymiata a pita pięknie przysmażona w super dużym kebabie! Wyśmienite normalne i świeże żarełko, polecam każdemu kto tylko nawet przejeżdża przez Dwikozy :):)

Pizzeria Maricella - Dwikozy - Dwikozy
Anna Koniuszy
5/5

Bardzo dobra pizza na smacznym cienkim cieście, dużo dodatków, dobre sosy do pizzy. Miła obsługa. Polecam!

Pizzeria Maricella - Dwikozy - Dwikozy
Krzysiek Gustlik
5/5

Kebab w bułce petarda, bułeczka opiekania, świeże warzywa duży plus, bardzo miła obsługa przez telefon, a także ekspresowa dostawa. Na duży plus!
(Dodał bym zdjęcie, ale było tak dobre, że zapomnieliśmy zrobić ?)

Pizzeria Maricella - Dwikozy - Dwikozy
Andrzej Krasny
5/5

Szynki parmeńskiej nie widać, ale reszta 5+

Pizzeria Maricella - Dwikozy - Dwikozy
Maciej Łukawski
4/5

Krótki czas oczekiwania, wyśmienite jedzenie, restauracja zasługuje na 4 gwiazdki?

Pizzeria Maricella - Dwikozy - Dwikozy
Stonowany Seba
5/5

Mega dobra w przystępnej cenie, ciasto super, wszystko na pizzy było świeże, obsługa naprawdę miła, jak najbardziej polecam

Go up