Pizzeria Lusia Wapno - Wapno

Adres: Solna 11, 62-120 Wapno, Polska.
Telefon: 609622994.

Specjalności: Pizzeria, Fast food.
Inne ważne informacje: Dostawa, Na wynos, Na miejscu, Parking dostępny dla osób na wózkach, Jedzenie późnym wieczorem, Kawa, Małe porcje, Obiad, Kolacja, Miejsca siedzące, Toaleta, Przytulne, Swobodna atmosfera, Grupy, Możliwa rezerwacja, Karty debetowe, Usługa płatności mobilnych NFC, Karty kredytowe, Krzesełka do karmienia, Menu dla dzieci, Odpowiednie dla dzieci, Bezpłatny parking.
Opinie: Ta firma ma 195 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.4/5.

Lokalizacja Pizzeria Lusia Wapno

Pizzeria Lusia Wapno to doskonałe miejsce dla miłośników pizzy i fast foodu. Znajduje się pod adresem Solna 11, 62-120 Wapno, Polska, co sprawia, że jest łatwo dostępne dla mieszkańców i turystów. Można skontaktować się z nimi pod numerem telefonu 609622994.

Specjalnością Pizzerii Lusia Wapno są oczywiście pyszne pizze, ale również serwują szybkie dania. Dodatkowo oferują szeroki zakres usług, takich jak dostawa, na wynos oraz możliwość zjedzenia posiłku na miejscu. Mają również parking dostępny dla osób na wózkach, co sprawia, że są przyjazne dla wszystkich klientów. Ponadto, restauracja jest otwarta do późnych godzin wieczornych, serwuje kawę, ma menu dla dzieci oraz oferuje małe porcje, obiady i kolacje.

W Pizzerii Lusia Wapno można poczuć przytulną i swobodną atmosferę, idealną zarówno na spotkania towarzyskie, jak i rodzinne. Mają miejsca siedzące, toaletę oraz krzesełka do karmienia dla najmłodszych gości. Akceptują płatności kartami debetowymi, kredytowymi oraz usługę płatności mobilnych NFC. Oferują także bezpłatny parking dla wygody klientów.

Zdaniem klientów, Pizzeria Lusia Wapno cieszy się dobrą opinią, mając aż 195 recenzji na Google My Business. Średnia ocena wynosi 4.4/5, co świadczy o wysokiej jakości obsługi i doskonałym smaku podawanych dań.

Jeśli szukasz miejsca na pyszną pizzę, szybkie jedzenie i przyjemną atmosferę, Pizzeria Lusia Wapno jest idealnym wyborem. Nie zwlekaj dłużej i skontaktuj się z nimi przez ich stronę internetową, aby zarezerwować stolik lub skorzystać z innych usług oferowanych przez tę uroczą restaurację.

Recenzje dla Pizzeria Lusia Wapno

Pizzeria Lusia Wapno - Wapno
TruckMania
3/5

Daje 3 gwiazdki za obsługę i pozytywnych ludzi. Jednak kebab mnie nie zachwycił a jeżdżę po lokalnych kebabach. Mięso się kręciło jednak dostałem odgrzane z mikrofali bo słyszałem (gumowate wysuszone) i widziałem, że nic nie zostało ścięte. Sos czosnkowy własny, niestety na wynos się ściął i były same gródki. Pojadę 3 raz za 1 był dobry 2 porażka do 3 razy sztuka.

Pizzeria Lusia Wapno - Wapno
Dominika M
1/5

Pizza spalona, kebab nie do zjedzenia, stara bułka, a surówka nie pierwszej świeżości, sos zważony, śmierdziało niemiłosiernie. Nie polecam!

Pizzeria Lusia Wapno - Wapno
Maksim Moroz
5/5

Bardzo pyszne i sytne jedzenie!!

Pizzeria Lusia Wapno - Wapno
Małgorzata Nowak
1/5

Pomidorowa to woda z koncentratem. WSTYD, że takie coś podajecie. Wystarczyło poinformować, że zupy nie ma, a nie podawać takie coś. Obsługa gburowata. Za zupa czekałam dłużej niż za pizzą! Nie polecam

Pizzeria Lusia Wapno - Wapno
K G
5/5

Polecam jedzenie zrobione szybko i smacznie bardzo miły klimat profesjonalna obsługa.

Pizzeria Lusia Wapno - Wapno
Dominika Maciejewska
5/5

Polecam bardzo pizzerie lusie jedzenie bardzo smaczne świeże i ciepłe. Obsługa bardzo miła ?

Pizzeria Lusia Wapno - Wapno
Szymon Strzałka
5/5

Pizza bardzo smaczna. Panie wyjątkowo uprzejme. W innych pizzeriach które znam jest pod tym kątem słabiej.
Mogłaby być mniej okruchów na niektórych stołach, ale większość była czysta 😉

Pizzeria Lusia Wapno - Wapno
Klientka Klientka
3/5

Odpowiednia ilość produktów na pizzy, fajna w smaku ale niestety ciasto niczym mordoklejka bo niedopieczone, a ciasto jest podstawą pizzy dlatego tylko i aż trzy gwiazdki. A mogła być piąteczka gdyby z 10 minut dłużej była w piecu ✌️

Go up