Pizzeria Kulinaria Zaleszany - Zaleszany

Adres: Spółdzielcza, 37-415 Zaleszany, Polska.
Telefon: 573498552.
Strona internetowa: facebook.com.
Specjalności: Pizzeria, Restauracja.
Inne ważne informacje: Ogródek, Dostawa, Na wynos, Na miejscu, Sport, Alkohol, Jedzenie późnym wieczorem, Kawa, Koktajle, Małe porcje, Piwo, Obiad, Kolacja, Miejsca siedzące, Bar na miejscu, Toaleta, Przytulne, Swobodna atmosfera, Grupy, Możliwa rezerwacja, Dobre miejsce na przyjęcia urodzinowe dla dzieci, Menu dla dzieci, Odpowiednie dla dzieci, Bezpłatny parking, Bezpłatny parking przy ulicy, Parking.
Opinie: Ta firma ma 174 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.4/5.

Lokalizacja Pizzeria Kulinaria Zaleszany

Pizzeria Kulinaria Zaleszany to popularna restauracja zlokalizowana pod adresem Spółdzielcza, 37-415 Zaleszany, Polska. Posiada bogate menu z specjalnościami w postaci pysznych pizz oraz dań kuchni włoskiej. Można zamówić jedzenie na miejscu, zabrać na wynos lub skorzystać z dostawy. Restauracja oferuje również możliwość zorganizowania przyjęć urodzinowych dla dzieci.

Warto zauważyć, że Pizzeria Kulinaria Zaleszany ma ogórek, co sprawia, że jest idealnym miejscem do spędzania czasu na świeżym powietrzu. Poza tym, restauracja zapewnia alkohol, kawę, koktajle oraz inne napoje. Jest to miejsce przyjazne dla rodzin, z menu dla dzieci oraz odpowiednie dla najmłodszych.

Opinie na temat Pizzerii Kulinarii Zaleszany są bardzo pozytywne, z średnią oceną 4.4/5 na Google My Business. Klienci chwalą przytulną atmosferę, swobodną atmosferę oraz dobre jedzenie. Restauracja oferuje także darmowy parking, co jest dodatkowym atutem dla gości.

Dla osób poszukujących pysznych dań włoskich, przyjemnej atmosfery oraz możliwości zorganizowania przyjęć urodzinowych dla dzieci, Pizzeria Kulinaria Zaleszany jest idealnym wyborem. Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej restauracji, gdzie można znaleźć więcej informacji oraz zarezerwować stolik.

Recenzje dla Pizzeria Kulinaria Zaleszany

Pizzeria Kulinaria Zaleszany - Zaleszany
Agnieszka Kucia
1/5

Budynek z zewnątrz nie zachęca w żaden sposób, wewnątrz w całym lokalu ogromne ilości dymu i swąd przypalonego tłuszczu. W posiłkach mięso twarde a wszystkie posiłki mocno przesolone. Jedynie obsługa miła, ale tym się nie da najeść. Proszę omijać to miejsce z daleka.
Ps. Zrobiłam tam zamówienie, gdyż była to jedyna możliwa opcja w pobliżu. Nie polecam!

Pizzeria Kulinaria Zaleszany - Zaleszany
Adam Michoo
5/5

Jadłem kebaba w boxie. Ciepły i smaczny, dobre i świeże sałatki, frytki chrupiące. Czas oczekiwania nieduży, można usiąść na zewnątrz w ogródku.
Dobra obsługa, czysta toaleta. ?

Pizzeria Kulinaria Zaleszany - Zaleszany
Rafał B
5/5

Bardzo miły Pan w obsłudze. Ocenie podlega jedzenie, jednak gdy obsługa miła to i przyjemnie można zjeść. Pizza ? bardzo dobra. Burger klasa sama w sobie. A wołowina idealnie doprawiona. Polecam spróbować, a to już wystarczy aby się zaszczepić i wracać na pyszne posiłki

Pizzeria Kulinaria Zaleszany - Zaleszany
Paulina Tusznio
5/5

Jak najbardziej polecam to miejsce! Pyszna pizza, świeże składniki i oczywiście Panie bardzo uprzejmę 🙂 nie jest drogo a smacznie 🙂
Polecam!

Pizzeria Kulinaria Zaleszany - Zaleszany
Marlena
1/5

Jedzenie niedobre, zamówiłam 2 boxy z kurczakiem, zarówno kurczak jak i frytki przesolone, mięso w nuggetsach za twarde i również słone. Jedyny plus to miła obsługa i szybki dowóz

Pizzeria Kulinaria Zaleszany - Zaleszany
Wieslaw Klak
5/5

Fajne miejsce. Super klimat i zapach robionej pizzy. Super, fajnie tu trafiłem i zajrze jeszcze, polecam.

Pizzeria Kulinaria Zaleszany - Zaleszany
Grzegorz Flis
5/5

Meega krewetki, nie spodziewałem. Wrócę po nie!

Pizzeria Kulinaria Zaleszany - Zaleszany
solnik
3/5

Makaron spaghetti zapowiadał się apetycznie, ale był zdecydowanie przesłodzony. Na stołach pozostawiane talerze. Wszystko inne ok, nic specjalnego

Go up