Pizzeria EMKA - Przechlewo

Adres: Dworcowa 35, 77-320 Przechlewo, Polska.
Telefon: 889895778.
Strona internetowa: facebook.com.
Specjalności: Pizzeria.
Inne ważne informacje: Dostawa, Na wynos, Na miejscu, Miejsca dla osób na wózkach, Parking dostępny dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Jedzenie późnym wieczorem, Małe porcje, Obiad, Swobodna atmosfera, Karty debetowe, Karty kredytowe, Usługa płatności mobilnych NFC, Karty kredytowe, Menu dla dzieci, Odpowiednie dla dzieci.
Opinie: Ta firma ma 103 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 3.6/5.

Lokalizacja Pizzeria EMKA

Pizzeria EMKA to popularna restauracja zlokalizowana pod adresem Dworcowa 35, 77-320 Przechlewo, Polska. Można się z nią skontaktować pod numerem telefonu 889895778. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej facebook.com.

Specjalizuje się w pizzach, ale oferuje również inne dania. Pizzeria EMKA zapewnia szeroki zakres usług, w tym dostawę, możliwość odbioru osobistego, miejsca dla osób na wózkach, dostępny parking, jedzenie późnym wieczorem, małe porcje, obiady, swobodną atmosferę, akceptację kart debetowych i kredytowych, obsługę płatności mobilnych NFC, menu dla dzieci oraz przyjazne warunki dla najmłodszych gości.

Zgodnie z opiniami użytkowników, firma posiada 103 recenzje na Google My Business, a jej średnia ocena wynosi 3.6/5.

Dla osób poszukujących wyjątkowego miejsca na pyszne dania włoskie, Pizzeria EMKA jest doskonałym wyborem. Znajduje się w dogodnej lokalizacji, oferuje szeroki wybór potraw, a także zapewnia przyjazną atmosferę dla rodzin i grup przyjaciół. Zalecamy skontaktowanie się z nimi poprzez ich stronę internetową, aby cieszyć się wyśmienitymi pizzami i innymi smakołykami, jak najszybciej

Recenzje dla Pizzeria EMKA

Pizzeria EMKA - Przechlewo
Siwy
1/5

Pizza była wysmienita, ciasto gumowate nie dopieczone i to ja lubię. Najlepszy jest drugi dzień gdzie siedzimy cały czas na kiblu w nagrodę. Nawet po zwykłej Margarittcie stanie nie z tej ziemi. Polecam wziąć mięso z kebaba to się posracie już na sam widok

Pizzeria EMKA - Przechlewo
Anna Borowa
5/5

Najlepsza pizza ?!!!
Ci co mówią że pizza jest ohydna nie wiedzą co mówią !

Pizzeria EMKA - Przechlewo
Jakub Jakubowski
5/5

Dowieźli nam pizzę do Stanicy wodnej Przytoń i jeszcze zrobili nam zakupy.

Pizzeria EMKA - Przechlewo
Gabton Oki
2/5

Pizza średnia, żeby było taniej z gotowego podkładu .Sosy to keczup i czosnkowy to też gotowce . Oraz pizza jest bardzo tłusta

Pizzeria EMKA - Przechlewo
Katarzyna Wybraniec
5/5

Pizzę (i to nie jedną!) zamawialiśmy tu w wakacje 2020 i powiem szczerze, że był to strzał w dziesiątkę 🙂 biorąc pod uwagę fakt, że w pobliżu nie ma miejsca, które serwuje pizzę zdecydowaliśmy się zamówić 6 albo 7 sztuk - by starczyło dla całej ekipy wygłodniałych kajakarzy. Jeśli ktoś liczy na lokal restauracyjny to śmiało można wybrać się na wycieczkę do Chojnic! 😀

natomiast EMKA to lokalny, dobry dostawca pizzy. Wszystkie nasze pizze były świeże, smaczne i gorące, ponadto w gratisie dostaliśmy jeszcze cieplutkiego pączka!

Fakt, budynek ani wejście nie świadczy o tym, że wewnątrz można zjeść smaczną pizzę, ale to właśnie robi klimat tego miejsca. Uważam, że to miejscówka dla koneserów 😉 change my mind!

Pizzeria EMKA - Przechlewo
Angelika Blada
2/5

Miejsce już od samego wejścia - nie zachęca.
Jako, że w każdym miejscu w którym jesteśmy lubimy coś zjeść- a tutaj niestety to było jedynym takim. Postanowiliśmy jednak, ze mimo wszystko sprobujemy. Nigdy nie widziałam stolika na klatce schodowej z widokiem na zaplecze cukiernicze. Ale jeszcze pewnie nie jedno człowiek w zyciu zobaczy ? Sosy gotowe z butelki, składników adekwatnie do wysokiej ceny - czyli mało ?
Pizza sama w sobie bez większego szału- ale już czuje, że najlepsze dopiero nadejdzie ?

Pizzeria EMKA - Przechlewo
Arkadiusz Szymański
1/5

Pizza ochydna nie polecam

Pizzeria EMKA - Przechlewo
Krzysztof Poros
2/5

Dwie gwiazdki tylko za poczucie humoru ? pizzeria na "klatce schodowej w starym bloku mieszkalnym" i tam też możemy usiąść, ciekawe połączenie. Pizza duża ale cena...przesada, 56zl z odbiorem samemu!kurczak wątpliwej świeżości no i te sosy FANEXU mmm...pycha ?

Go up