Pizzeria Dobre YES - Osiek Jasielski

Adres: Osiek Jasielski 128, 38-223 Osiek Jasielski, Polska.
Telefon: 507388609.

Specjalności: Pizzeria.
Inne ważne informacje: Dostawa bez kontaktu, Dostawa, Na miejscu, Alkohol, Kolacja, Bar na miejscu, Odpowiednie dla dzieci.
Opinie: Ta firma ma 66 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.1/5.

Lokalizacja Pizzeria Dobre YES

Dobre YES to Pizzeria zlokalizowana w Osiek Jasielski, Polska. Adres restauracji to Osiek Jasielski 128, 38-223 Osiek Jasielski. Można skontaktować się z nimi pod numerem telefonu 507388609.

Restauracja specjalizuje się w pizzach, co sprawia, że jest doskonałym miejscem dla miłośników włoskich smaków. Oprócz tego, oferują dostawę bez kontaktu, dostawę do domu, możliwość spożycia posiłku na miejscu, alkohol, kolację, bar na miejscu oraz są odpowiednie dla dzieci.

Pizzeria Dobre YES zdobyła uznanie klientów, posiadając aż 66 recenzji na Google My Business. Średnia ocena wynosi 4.1/5, co świadczy o wysokiej jakości serwowanych potraw.

Dla osób szukających doskonałej pizzy w przyjemnej atmosferze, Pizzeria Dobre YES jest idealnym wyborem. Zlokalizowana w urokliwej okolicy, zapewnia nie tylko pyszne jedzenie, ale także przyjazną obsługę i szeroki wybór alkoholi.

Jeśli jesteś fanem pizzy i chcesz skosztować wyjątkowych smaków, koniecznie odwiedź Pizzerię Dobre YES. Nie czekaj dłużej - sprawdź ich stronę internetową i skontaktuj się z nimi, aby zarezerwować stolik lub zamówić pyszną pizzę na wynos!

Recenzje dla Pizzeria Dobre YES

Pizzeria Dobre YES - Osiek Jasielski
Pawel B.
1/5

Kilka razy próbowałem zamówić pizzę online z dostawą za każdym razem moje zamówienie zostało anulowanie. Płatność blikiem fajnie wygodnie tylko na zwrot gotówki dopiero po 3 dniach. Więcej już nic tam nie zamówię

Pizzeria Dobre YES - Osiek Jasielski
Anna Kosiek
1/5

Jedzenie tragiczne, najgorsze coś co w życiu jadłam bo kebabem tego nazwać nie można. Za 20 zł dostałam surówkę z octem i surowego kurczaka z dodatkiem najtańszych frytek z biedry.
Edit: Kebab był zamawiany wczoraj wieczorem tj. 11.08.2022. Osoby przyjmujące zamówienie nie były nawet zorientowane jakie mięso znajduje się w kebabie. (W sumie mięsa to nie przypominało).

Pizzeria Dobre YES - Osiek Jasielski
Kacper P
1/5

Zero organizacji, obsługa nie miła a jedzenie ohydne pizza dziwnie smakuje, a to co nazywacie kebabem nie jest do niego podobne nie polecam nikomu.
Edit: właściciel to ham który kłamie i mówi żeczy wyrwane z kontekstu, taka rada może lepiej coś zmienić a nie upierać się na tym że wszystko jest super, bo nie jest. A te obelgi tylko świadczą o pana poziomie?

Pizzeria Dobre YES - Osiek Jasielski
Agnieszka Bialy
5/5

Super miejsce, smaczna pizza, dużo składników, świeże składniki. Kebab z surówkami pyszny, mięso smaczne,. Fajnie, że jest ogródek. Polecam bo warto.

Pizzeria Dobre YES - Osiek Jasielski
Konrad Cichowski
4/5

Gdy zamawiałem z tego miejsca pizzce nie otrzymałem jej tylko jakiś węgiel a 4 gwiazdki daje tyko dlatego że macie super frytki

Pizzeria Dobre YES - Osiek Jasielski
Mariusz Gaborski
5/5

Bardzo dobra pizza, nie ma oszczędności na ,,dodatkach,,.
Oby było więcej takiego podejścia do sprawy w innych lokalach

Pizzeria Dobre YES - Osiek Jasielski
Monika Sabik
5/5

Pizza bardzo dobra, sos czosnkowy- mega, obsługa miała pełno roboty (dni Osieka) Polecam

Pizzeria Dobre YES - Osiek Jasielski
Wiola
1/5

Pizza naprawdę straszna, przypalony placek z składnikami najtańszymi, najniższej jakości. Nie da się tego zjeść. Nie polecam!

Go up