Pizzeria Diablo - Sławków

Adres: Rynek 19, 41-260 Sławków, Polska.
Telefon: 322616600.

Specjalności: Pizzeria, Restauracja.
Inne ważne informacje: Dostawa, Na wynos, Na miejscu, Szybka obsługa, Miejsca dla osób na wózkach, Parking dostępny dla osób na wózkach, Toaleta dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Dania ekologiczne, Jedzenie późnym wieczorem, Małe porcje, Szybka przekąska, W ofercie dania wegetariańskie, Obiad, Kolacja, Toaleta, Swobodna atmosfera, Możliwa rezerwacja, Karty kredytowe, Menu dla dzieci, Odpowiednie dla dzieci.
Opinie: Ta firma ma 265 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4/5.

Lokalizacja Pizzeria Diablo

Pizzeria Diablo to popularna restauracja w Sławkowie, oferująca pyszne dania włoskie, w tym przepyszne pizze. Znajduje się pod adresem: Rynek 19, 41-260 Sławków, Polska. Możesz skontaktować się z nimi pod numerem telefonu: 322616600.

Są znane ze swoich specjalności w kategorii pizzeria i restauracja, co sprawia, że są idealnym miejscem na obiad czy kolację. Oprócz tego, oferują dostawę, posiłki na wynos oraz możliwość spożycia posiłku na miejscu. Mają szybką obsługę, miejsca dla osób na wózkach, a także parking i toalety dostępne dla nich. W ofercie znajdują się dania ekologiczne, wegetariańskie, małe porcje, szybkie przekąski, a także jedzenie późnym wieczorem. Atmosfera w restauracji jest swobodna, co sprawia, że jest to idealne miejsce dla rodzin z dziećmi.

Opinie na temat Pizzerii Diablo są bardzo pozytywne, firma ma aż 265 recenzji na Google My Business, a średnia ocena to 4/5. Klienci chwalą smak potraw, szybką obsługę oraz przyjazną atmosferę w lokalu.

Jeśli szukasz miejsca na pyszną pizzę czy obiad we włoskim stylu, Pizzeria Diablo w Sławkowie jest doskonałym wyborem. Zalecamy skontaktowanie się z nimi poprzez ich stronę internetową, aby zarezerwować stolik lub zamówić dostawę.

Recenzje dla Pizzeria Diablo

Pizzeria Diablo - Sławków
Monika
4/5

Najtrudniej zopiniować miejsce, które zna się od dzieciństwa i do którego ma się sentyment. Jednak starając się być jak najbardziej obiektywna oceniam Pizzerię Diablo na 4 gwiazdki.
Zamawiałam tutaj pizzę niezliczoną ilość razy. Były okresy lepsze i gorsze, ale od kilku lat miejsce utrzymuje się na stałym poziomie.
Zacznę od największego minusa, który może okazać się problemem dla osób niebędących mieszkańcami Sławkowa - lokal jest mikroskopijny i bardzo słabo wentylowany, więc nie polecam nikomu jeść na miejscu. Jest to typowa pizza na dowóz.
Dostawcy są uprzejmi i punktualni, a zamówione jedzenie zawsze gorące. Składniki nie są najwyższej jakości - przypominają raczej produkty z marketu, ale zawsze są świeże i dobrze przyprawione, dzięki czemu pizza jest smaczna. Ciasto nie jest ani grube, ani przesadnie cienkie, dobrze wypieczone i chrupiące, ale bez spalonego spodu. Ser nie jest ciągnący, a mocno przyrumieniony, dzięki czemu pizza nie jest rozmoknięta i tłusta.

Podsumowując, jadłam w swoim życiu lepsze pizze, jednak trzeba przyznać, że Pizzeria Diablo stworzyła unikatowy, trudny do podrobienia smak. Może właśnie to jest przepis pozwalający utrzymać się na rynku od wielu lat, podczas gdy konkurencja upada.

Pizzeria Diablo - Sławków
Daw Sie
1/5

Długo nie zamawiałem, bo się zraziłem jakością. Postanowiłem zweryfikować czy się coś zmienilo i ponownie się rozczarowałem. Pizza na grubym cieście była cięka jak gazeta, składników jak na lekarstwo i to wszystko za 51zł... Do innych standardów nas przyzwyczaili.

Ostatni raz zamówiłem.

Pizzeria Diablo - Sławków
Fasd Sfasaf
3/5

Pizza jest zjadliwa, ale nie warta swojej ceny. Spody sprawiają wrażenie kupionych, gumowych gotowców. Przy zamawianiu trzeba ciągnąć za język jaki czas dostawy, ostateczna cena itp. Bez zadawania pytań nic się nie dowiemy i tak od wielu lat.
Za to kierowca. Nie wiem jak teraz, ale z rok temu był bardzo ogarnięty facet. Bardzo szybki, fachowy, w porządku po prostu. To jest chyba główny ich plus.
Odnośnie pizzy bardzo minusuje wyrób seropodobny zamiast sera no i ciasto.

Pizzeria Diablo - Sławków
Олеkcaндр
5/5

Bardzo dobra i smaczną pizzą, ( pizzą Kowbojska), ciasto cienkie, smaczne i świeże dodatki, do tego miła atmosfera, szybką obsługa, na dwie pizzę czekałem 15 minut.
Polecam!!!

Pizzeria Diablo - Sławków
Marian
1/5

Nigdy więcej nie zamówię z tej pizzerii. Pizza dotarła po 3 godzinach, kompletnie zimna. Na składnikach widać że mocno oszczędzają, w sumie to był prawie sam ser i to chyba najtańszy jaki jest dostępny na rynku. Sam smak był porównywalny do gotowej pizzy z Auchan'a za 4zł. Najlepsze na sam koniec, "sos pomidorowy" do pizzy to przelany do plastiku ketchup "Tortex", który można łatwo rozpoznać po specyficznym zapachu. Sos czosnkowy był po prostu kwaśny i tyle. Nie polecam tego miejsca nikomu. Zastanawia mnie jak to jeszcze nie upadło, biorąc pod uwagę jakość.

Pizzeria Diablo - Sławków
Redmi12
5/5

Najlepsza na świecie pizza polecam z menu " slawkowianka "

Pizzeria Diablo - Sławków
Patrycja Iwanowicz
1/5

Po 4 latach ponownie próbowałam zamówić jedzenie z tego lokalu. Nadal nie polecam. Zapiekanka to sucha twarda buła z serem żółtym i ogórkiem kiszonym. O Hamburgerze nie mam słów. Masakra.

Nie polecam. Pizza nie przyprawiona, słaba w smaku sos to czysty koncentrat pomidorowy, ciasto gumowe. Hamburgery to tragedia. Poprosiłam o dodatkową surówkę za dopłatą. Pani bez dopłaty obiecała dołożyć... Sałatki jakieś skrawki za to sosu tyle, że wszystko w nim pływało. Wygląda jak wymiociny. Bułka rozmoknięta. Nie polecam!

Po złożeniu reklamacji pieniądze za hamburgery zostały zwrócone. Niesmak jednak pozostał. Tylko dlatego 2 gwiazdki, a nie jedna.

Pizzeria Diablo - Sławków
dominik zawadzicz
1/5

Zamówione dwie pizze.. jedną znośna ale druga... Tragedia
Wg menu w składzie "kurczak" na pizzy znajdował się jakiś wyrób mielonko podobny, "ser" a właściwie wyrób seropodobny tworzący twardą skorupę na krążku suchego ciasta... Składniki w mojej ocenie najgorszej jakości
Ogólnie minus i to wielki.
W Sławkowie można zjeść o wiele lepszą pizzę na rynku, nazwę wszyscy znają...

Go up