Pizzeria Crossroads-Zębowice - Zębowice

Adres: Oleska 4, 46-048 Zębowice, Polska.
Telefon: 726390161.

Specjalności: Pizzeria.
Inne ważne informacje: Ogródek, Dostawa, Na wynos, Na miejscu, Kominek, Miejsca dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Alkohol, Alkohol wysokoprocentowy, Jedzenie późnym wieczorem, Kawa, Koktajle, Małe porcje, Piwo, Wino, Obiad, Kolacja, Katering, Desery, Miejsca siedzące, Bar na miejscu, Toaleta, Toaleta unisex, Wi-Fi, Wi-Fi, Przytulne, Swobodna atmosfera, Grupy, Możliwa rezerwacja, Karty kredytowe, Usługa płatności mobilnych NFC, Menu dla dzieci, Odpowiednie dla dzieci.
Opinie: Ta firma ma 146 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4/5.

Lokalizacja Pizzeria Crossroads-Zębowice

Pizzeria Crossroads-Zębowice znajduje się pod adresem Oleska 4, 46-048 Zębowice, Polska. Można skontaktować się z nimi pod numerem telefonu 726390161.

Specjalnością tej restauracji jest pizza, ale oferuje również wiele innych dań. Inne ważne informacje o Pizzerii Crossroads-Zębowice to: ogródek, dostawa, możliwość zamówienia na wynos, przytulny kominek, miejsca dla osób na wózkach, wejście dostępne dla osób na wózkach, bogaty wybór alkoholi, w tym alkoholu wysokoprocentowego, serwowanie jedzenia późnym wieczorem, szeroki wybór kaw i koktajli, porcje odpowiednie dla dzieci, szeroki wybór piw i win, serwowanie obiadów i kolacji, usługi kateringu, różnorodne desery, przyjemne miejsca siedzące, bar na miejscu, toalety, w tym toaleta unisex, dostęp do Wi-Fi, przyjazna i swobodna atmosfera, możliwość obsługi grup, możliwość rezerwacji, akceptowane karty kredytowe, usługa płatności mobilnych NFC, menu dla dzieci oraz odpowiednie warunki dla najmłodszych gości.

Według opinii na Google My Business, Pizzeria Crossroads-Zębowice otrzymała aż 146 recenzji, a średnia ocena wynosi 4/5. To potwierdza wysoką jakość jedzenia i obsługi, którą oferuje ta restauracja.

Jeśli szukasz przyjemnego miejsca na pyszną pizzę i inne dania, Pizzeria Crossroads-Zębowice z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Zachęcamy do odwiedzenia ich strony internetowej, aby dowiedzieć się więcej o ich menu, godzinach otwarcia oraz możliwościach rezerwacji. Nie zwlekaj i skontaktuj się z nimi już teraz!

Recenzje dla Pizzeria Crossroads-Zębowice

Pizzeria Crossroads-Zębowice - Zębowice
Arleta kozdroń
4/5

Pizza =nie jest to typowe ciasto pizzy ,aczkolwiek dobre dużo dodatków,ciasto chrupiące,jedna gwiazdka mniej za wstrętna, zwietrzała i stechla kawe.na pizze czeka się pół godziny ,obsługa miła,choc brakuje odrobiny uśmiechu

Pizzeria Crossroads-Zębowice - Zębowice
Zbyszek Kowalski
1/5

Serdecznie nie polecam, ceny z kosmosu, płatne pudełka na sosy, pizze. Mięso na pizzy nie świeże, pewnie z 3 razy odgrzewane, gdzie już miało nie miły zapach. W skrócie drogo i nie smaczne.

Pizzeria Crossroads-Zębowice - Zębowice
Monika Rutkowska
5/5

Miła obsługa, pyszna pizza, jak dla mnie najlepsza jaka jadłam w Polsce. Dobre ciasto i dużo składników, nie to co podają w sieciówkach.

Pizzeria Crossroads-Zębowice - Zębowice
Janusz Kozłowski
1/5

Ceny znacznie przewyższają jakość jedzenia. Po zakupie pizzy rzuca się w oczy bardzo niska jakość mięsa. O obsłudze to już nie wspomne. Nie pozdrawiam.

Pizzeria Crossroads-Zębowice - Zębowice
Mateusz K
5/5

Od przeszlo 10 lat jeżdżę tu regularnie na pizze z Warszawy i lepszej w Polsce nie jadłem i nadal będę jeździł nie żałuję tych 300km w jedną stronę

Pizzeria Crossroads-Zębowice - Zębowice
Sewa
5/5

Pizza szefowej najlepsza jaką jedliśmy. Szefowo oby tak dalej i tak bogato i pysznie 🙂

Pizzeria Crossroads-Zębowice - Zębowice
Agnieszka
5/5

Pyszna pizza bardzo sympatyczna właścicielka i domowy klimat jeździmy z Lublińca specjalnie na ich pizzę pozdrowienia ?

Pizzeria Crossroads-Zębowice - Zębowice
maria sułek
5/5

Miejsce z doskonałą pizzą i nie tylko! Kameralnie i z dobrym jedzeniem na zamówienie! Jest też letni ogródek na świežym powietrzu. Dužy wybór napoi!
Dla dzieci... gry stolikowe i miejsce do zabawy. Ceny przystępne... polecam...

Go up