Pizzeria Amazonka - Niechobrz

Adres: Niechobrz 984, 36-047 Niechobrz, Polska.
Telefon: 730273911.
Strona internetowa: pizza-amazonka-niechobrz.pl.
Specjalności: Pizzeria.
Inne ważne informacje: Ogródek, Dostawa, Na wynos, Na miejscu, Miejsca dla osób na wózkach, Alkohol, Jedzenie późnym wieczorem, Kawa, Małe porcje, Piwo, Obiad, Kolacja, Miejsca siedzące, Bar na miejscu, Toaleta, Przytulne, Swobodna atmosfera, Grupy, Możliwa rezerwacja, Płatność tylko gotówką, Menu dla dzieci, Odpowiednie dla dzieci, Bezpłatny parking, Parking.
Opinie: Ta firma ma 231 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.6/5.

Lokalizacja Pizzeria Amazonka

Pizzeria Amazonka znajduje się w Niechobrz, Polska, pod adresem: Niechobrz 984, 36-047. Możesz skontaktować się z nimi pod numerem telefonu: 730273911. Więcej informacji znajdziesz na ich stronie internetowej: pizza-amazonka-niechobrz.pl. Specjalizują się w pizzy i oferują wiele innych atrakcji.

Inne ważne informacje o Pizzerii Amazonka to: mają ogródek, dostarczają jedzenie, można zamówić na wynos, na miejscu jest restauracja, są miejsca dla osób na wózkach, serwują alkohol, jedzenie dostępne jest do późnych godzin wieczornych, oferują kawę, małe porcje, piwo, obiady, kolacje, dużo miejsc siedzących, bar na miejscu, toalety, przytulną i swobodną atmosferę, obsługują grupy, można zarezerwować stolik, płatności tylko gotówką, menu dla dzieci, odpowiednie dla dzieci, bezpłatny parking oraz parking dla klientów.

Opinie na temat Pizzerii Amazonka są bardzo pozytywne, firma posiada 231 recenzji na Google My Business, a średnia ocena wynosi 4.6/5. To dowodzi wysokiej jakości usług i smacznych potraw, które oferuje ta restauracja.

Jeśli szukasz miejsca na pyszną pizzę w przyjemnej atmosferze, to Pizzeria Amazonka jest idealnym wyborem. Z ich różnorodnym menu, przyjazną obsługą i doskonałymi opiniami, z pewnością będziesz zadowolony/a z wizyty.

Zachęcamy do skontaktowania się z nimi poprzez stronę internetową, aby zarezerwować stolik lub skorzystać z dostawy do domu. Nie przegap okazji spróbowania pysznych dań oferowanych przez Pizzerię Amazonka!

Recenzje dla Pizzeria Amazonka

Pizzeria Amazonka - Niechobrz
Soroker 19
5/5

Jedna z najlepszych pizz jakie jadłem. Bardzo mili właściciele i fajny klimat lokalu. Chodzimy tam przynajmniej raz w miesiącu i zawsze jak tak samo pysznie. Polecam !

Pizzeria Amazonka - Niechobrz
Lukasz Tk
4/5

Pizza dobra, z dowozem godzinka czekania ale świeża i ciepła. Na pewno jeszcze zamówię.
Aby poprawić czas dowozu sugeruje używanie map, nawet Google Maps da radę ?

Pizzeria Amazonka - Niechobrz
Wioletta Majka
5/5

Piękna restauracja ze świetnym klimatem Amazońskim i bardzo dobra tania pizza

Pizzeria Amazonka - Niechobrz
Piotr Jaksan
5/5

Lepszej na cienkim nie jadłem ?

Pizzeria Amazonka - Niechobrz
Dominik Orzech
5/5

Zjedzenie tu pizzy i burgera powinno być obowiązkiem! Ich wybór jest szeroki i każdy znajdzie coś dla siebie. Świeże składniki, naprawdę pyszne ciasto, chrupiące, a zarazem miękkie w środku. Ceny na każdą kieszeń. Kominek dodaje miejscu klimatu. Chętnie tu jeszcze wrócimy.

Pizzeria Amazonka - Niechobrz
Nebdhsj Hehdh
5/5

Super obsługa i bardzo dobra pizzunia super że można zagrać w bilarda

Pizzeria Amazonka - Niechobrz
83zupcia
5/5

Miejsce fajne klimatyczne
Pizza smaczna 🙂

Pizzeria Amazonka - Niechobrz
Jan Włóczykij
5/5

Do lokalu trafiłem przypadkiem i byłem bardzo kile zaskoczony, jedzie pyszne, szybko podane i ceny nie były z kosmosu, polecam

Go up