Pizza Station Psie Pole Długołęka - Długołęka

Adres: Wrocławska 52, 55-095 Długołęka, Polska.
Telefon: 575648524.
Strona internetowa: pizzastation.pl.
Specjalności: Pizzeria, Jedzenie z dostawą do domu, Pizza na telefon, Pizza na wynos.
Inne ważne informacje: Dostawa bez kontaktu, Dostawa, Na wynos, Na miejscu, Miejsca dla osób na wózkach, Parking dostępny dla osób na wózkach, Toaleta dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Jedzenie późnym wieczorem, Kawa, Małe porcje, Obiad, Kolacja, Katering, Obsługa przy ladzie, Miejsca siedzące, Toaleta, Swobodna atmosfera, Dla całej rodziny, Grupy, Możliwa rezerwacja, Karty debetowe, Karty kredytowe, Usługa płatności mobilnych NFC, Karty kredytowe, Krzesełka do karmienia, Menu dla dzieci, Odpowiednie dla dzieci, Bezpłatny parking, Parking.
Opinie: Ta firma ma 735 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.3/5.

Lokalizacja Pizza Station Psie Pole Długołęka

Pizza Station Psie Pole Długołęka to urocza pizzeria zlokalizowana pod adresem Wrocławska 52, 55-095 Długołęka, Polska. Można się z nią skontaktować pod numerem telefonu 575648524. Na ich stronie internetowej pizzastation.pl znajdziesz pełne menu oraz informacje o usługach oferowanych przez restaurację.

Specjalnością tego miejsca są oczywiście pyszne pizze, które można zamówić zarówno na wynos, jak i z dostawą do domu. Pizza Station Psie Pole Długołęka oferuje również szeroki wybór dań na telefon, idealnych na obiad czy kolację. Co więcej, restauracja zapewnia dostawę bez kontaktu, co jest obecnie szczególnie ważne.

Oprócz tego, Pizza Station Psie Pole Długołęka oferuje wiele udogodnień dla swoich klientów, takich jak miejsca dla osób na wózkach, bezpłatny parking, menu dla dzieci oraz obsługę przy ladzie. Firma ta cieszy się dobrą opinią wśród klientów, posiadając aż 735 recenzji na Google My Business z średnią oceną 4.3/5.

Jeśli szukasz miejsca, gdzie można zjeść pyszną pizzę w przyjemnej atmosferze, Pizza Station Psie Pole Długołęka jest idealnym wyborem. Z ich szeroką gamą dań i udogodnień dla klientów, z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Gorąco polecamy skontaktowanie się z nimi poprzez stronę internetową, aby skosztować ich wyśmienitych potraw

Recenzje dla Pizza Station Psie Pole Długołęka

Pizza Station Psie Pole Długołęka - Długołęka
Anna Kaczmarczyk
2/5

Jakość Dobra
Ale ilość ograniczona maksymalnie
Pizza BOSTON za 47zl - na połowie po 3 okruszki mięsa mielonego (nie licząc paseczków Boczka i plasterków wedliny)

Slabe?

Pizza Station Psie Pole Długołęka - Długołęka
Karolina JB
1/5

Kilkanaście lat zamawiałam z Pizza Station, ale dziś jest ostatni raz. Jakość coraz gorsza, makaron zapiekany niedoprawiony. Czas oczekiwania 1,5 godziny...ale i tak trzeba czekać dłużej. Niestety nie jest to incydentalne wydarzenie... tylko norma. Przez wiele lat było smacznie i punktualnie...a teraz jest jakiś dramat.

Pizza Station Psie Pole Długołęka - Długołęka
Iwona Ci
5/5

Pyszna pizza. Dziękuję 🙂

Edit: zamówiłam dziś w dniu Pizzy i nie zawiodłam się ❤ pyszna

Pizza Station Psie Pole Długołęka - Długołęka
Michał Kik
1/5

Z Pizza Station zamawiam jedzenie od wielu lat. Nie tylko Długołęka, ale jeszcze dawniej Biskupin czy Obornicka. Ta historia będzie miała jednak swój koniec. Z przykrością stwierdzam, że jakoś dramatycznie spada (ilość składników coraz mniejsza), a ceny co raz wyższe. Chciałoby się powiedzieć, że to już „lekkie przegięcie”, jak za placki serwowane z zaplecza stacji benzynowej.

Pizza Station Psie Pole Długołęka - Długołęka
Łucja
5/5

Bardzo dobra pizza i mimo dużego zamówienia całkiem szybki czas realizacji. Nawet jeśli nie ma się ochoty na pizzę w ofercie są również sałatki oraz zapiekanki.

Plus za możliwość skomponowania własnej pizzy oraz modyfikacji proponowanych dań.

Pizza Station Psie Pole Długołęka - Długołęka
Rafał Racięda
4/5

Pizza bardzo dobra ale coraz to bardziej oszczędzają na składnikach. Dwa lata temu brałem pizze z sałatką na środku i to była pizza z sałatką a teraz ledwo co sałatkę widać.

Pizza Station Psie Pole Długołęka - Długołęka
Dawid Pastucha
1/5

Nie polecam zamówiłem pizzę 3godz temu a dobiera przyszła i na dodatek w pizzy był ser pleśniowy którego nie miałem mieć i do tego żadnych przeprosiń

Pizza Station Psie Pole Długołęka - Długołęka
Jestem z PL
5/5

Zatrzymałem się przejazdem i postanowiłem spróbować pizzy .Miałem mieszane uczucia widząc toalete płatną 2 pln .Pomyślałem że skoro za toalete się płaci to pizza będzie najtańszym oszczędnym oszczędnym kosztem .I tu się pomyliłem pizza przepyszna duża ,mnóstwo składników .Polecam ,najlepsza pizza jaką jadłem

Go up