Pizza Mikrus - Mońki

Adres: Tysiąclecia 8A, 19-100 Mońki, Polska.
Telefon: 799022120.
Strona internetowa: facebook.com.
Specjalności: Pizzeria.
Inne ważne informacje: Ogródek, Dostawa, Na wynos, Na miejscu, Miejsca dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Alkohol, Jedzenie późnym wieczorem, Kawa, Małe porcje, Piwo, Obiad, Kolacja, Desery, Miejsca siedzące, Toaleta, Przytulne, Swobodna atmosfera, Grupy, Możliwa rezerwacja, Karty debetowe, Karty kredytowe, Usługa płatności mobilnych NFC, Karty kredytowe, Menu dla dzieci, Odpowiednie dla dzieci, Bezpłatny parking.
Opinie: Ta firma ma 161 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.3/5.

Lokalizacja Pizza Mikrus

Pizza Mikrus to popularna pizzeria znajdująca się pod adresem Tysiąclecia 8A, 19-100 Mońki, Polska. Możesz skontaktować się z nimi pod numerem telefonu 799022120 lub odwiedzić ich stronę internetową na facebook.com. Specjalnością lokalu jest oczywiście pizza, ale oferują również szeroki wybór innych dań.

Warto odwiedzić Pizza Mikrus ze względu na bogate menu oraz przyjazną atmosferę. Restauracja oferuje wiele udogodnień, takich jak ogródek, możliwość dostawy, zamówienia na wynos, miejsca dla osób na wózkach, alkohol, kawę, małe porcje, piwo, obiady, kolacje, desery i wiele innych.

Co ważne, restauracja jest przyjazna dla rodzin z dziećmi, oferując menu dla najmłodszych oraz odpowiednie warunki dla dzieci. Dodatkowo, Pizza Mikrus zapewnia bezpłatny parking dla swoich klientów. Firma cieszy się dobrą opinią, ze średnią oceną 4.3/5 na podstawie 161 recenzji na Google My Business.

Jeśli szukasz miejsca na pyszną pizzę w przyjemnej atmosferze, Pizza Mikrus jest idealnym wyborem. Zalecamy skontaktowanie się z nimi poprzez ich stronę internetową, aby zarezerwować stolik lub skorzystać z dostawy do domu.

Recenzje dla Pizza Mikrus

Pizza Mikrus - Mońki
Ela Bielawska
5/5

Baaaaardzo smaczne pizze . Nie tłuste, lekkie i chrupiące.

Pizza Mikrus - Mońki
Adam Brow
4/5

Mała pizzernia przy bocznej ulicy. Mała kuchnia w małym miasteczku.

Pizza Mikrus - Mońki
Bluesowa Bąbelka
5/5

Mówiąc krótko - w życiu nie jadłam lepszej pizzy ! Wiem, że gusta są różne, ale w moje Pizzeria Mikrus wpasowała się idealnie. Chrupiące brzegi, nie za mokra, pyszny sos, składniki idealnie wypieczone i ten ciągnący się ser. Mała pizza mnie pokonała. Syn też megazadowolony. Do tego spokojne miejsce, bardzo miła obsługa, ciepło i od wejścia pachnie apetycznie pizzą. Rzadko kiedy tak się rozpisuję, ale tu naprawdę warto. 10 gwiazdek na 5. ❤️

Pizza Mikrus - Mońki
Світлана М.
5/5

Przeszliśmy 11 km od pobliskiej wioski, aby zamówić tutaj pizzę z 4 serami i nie zawiedliśmy się. Bardzo dobra pizza, dużo sera, który świetnie komponuje się z pysznym sosem. Wszystko bardzo smaczne, niedrogie, szybko przygotowane. Nasza podróż była zdecydowanie tego warta 🙂

Pizza Mikrus - Mońki
Pani Magdalena
2/5

Plusem jest niska cena, ładny wystrój, miła obsługa i dobra kawa.
Co do minusów... W sałatce z fetą ogórek nie jest świeży - zamienili go na korniszon, zupełnie nie wiem dlaczego zaś stripsy z kurczaka są mrożone i odgrzewane, nie robią ich na miejscu.
Na domiar złego mój płaszcz całkowicie przesiąkł zapachem starej frytury! Być może można by tu było wypić dobrą kawę, latem, na podwórku.

Pizza Mikrus - Mońki
Karna Lena
5/5

Przepyszna pizza i bardzo miła obsługa, zdecydowanie polecam ?

Pizza Mikrus - Mońki
Krzysztof Grad
5/5

Dobra pizza na cienkim. Ceny przystępne. Miła obsługa.

Pizza Mikrus - Mońki
Michał Karwowski (Majki)
5/5

Najlepsza Pizzeria w mieście, z najsmaczniejszą pizzą na podlasiu. Gorąco polecam.

Go up