Pierogi z Tykocina - Tykocin

Adres: Złota 12, 16-080 Tykocin, Polska.
Telefon: 507729219.

Specjalności: Pierogarnia.
Inne ważne informacje: Na miejscu.
Opinie: Ta firma ma 31 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.4/5.

Lokalizacja Pierogi z Tykocina

Pierogi z Tykocina to autentyczna pierogarnia zlokalizowana przy ulicy Złota 12 w Tykocinie, Polska. Jest to popularne miejsce, które słynie z tradycyjnych polskich pierogów przyrządzanych według starodawnych receptur. Restauracja oferuje szeroki wybór różnych nadzienie do pierogów, takich jak mięso, kapusta i grzyby, ser, czy ziemniaki.

Adres: Złota 12, 16-080 Tykocin, Polska.

Telefon: 507729219.

Specjalności: Pierogarnia.

Inne ważne informacje: Na miejscu.

Opinie: Ta firma ma 31 recenzji na Google My Business.

Średnia opinia: 4.4/5.

Pierogi z Tykocina to idealne miejsce dla miłośników tradycyjnej kuchni polskiej, którzy chcą spróbować autentycznych i smakowitych pierogów. Restauracja ma przytulną atmosferę i przyjazną obsługę, co sprawia, że goście czują się jak w domu.

Znajdując się w malowniczej okolicy Tykocina, restauracja Pierogi z Tykocina jest doskonałym miejscem na spędzenie czasu z rodziną i przyjaciółmi. Po skosztowaniu pysznych pierogów, warto również zobaczyć okoliczne atrakcje turystyczne, takie jak zamek w Tykocinie czy synagogę.

Jeśli szukasz prawdziwie smakowitych pierogów w tradycyjnej atmosferze, Pierogi z Tykocina jest miejscem, które koniecznie powinieneś odwiedzić. Rekomendujemy skontaktowanie się z restauracją poprzez ich stronę internetową, aby zarezerwować stolik i cieszyć się wyjątkowym doznaniem kulinarnym!

Recenzje dla Pierogi z Tykocina

Pierogi z Tykocina - Tykocin
A Obserwator
5/5

Gospodyni z prawdziwego zdarzenia, lepi takie pierogi, że Magda G może przyjechać na nauki. Ciasto mistrzowskie a serce(farsz) przyprawione z sercem, esencjonalne i w nieskromnie ilością. Dzisiaj jedliśmy ukraińskie i z kaczką, były wyborne. Z pewnością wrócimy kosztować inne smaki.
Ceny bardzo przystępne a jakość nieziemska.
Do pierogów polecam lemoniadę, doskonale gasi pragnienie.

Pierogi z Tykocina - Tykocin
Artur Swistak
5/5

W dniu dzisiejszym mieliśmy okazję spróbować pierogów z kaczki oraz jagodowych. Pierogi z kaczką obłędne! Z jagodami wyśmienite. Wrócimy tam na pewno.

Pierogi z Tykocina - Tykocin
Szymon Tabak
1/5

ODRADZAM, omijać szerokim łukiem. Bardzo średnio. Pierogi z mięsem i z kaczką smakują jednakowo... Budka na kółkach udająca bar. Spodziewałem się czegoś lepszego. Więcej nie odwiedzę.
Komentarz właściciela tylko mnie upewnił, co do prawidłowości opinii... Klient się nie zna - to będzie jadł gdzie indziej 😀

Pierogi z Tykocina - Tykocin
Mikołaj Jóźwiak
1/5

Brak aktualnych informacji na google maps. W poniedziałki jest nieczynne. Kawał drogi przejechane, a po telefonie Pani właścicielka(chyba) stwierdza, że wszyscy jadący z daleka ludzie najpierw dzwonią. No kurde, w XXI wieku większość ludzi sugeruje się tym, co na google maps jest udostępniane. Przykry zawód, jedzenia nie ocenimy, bo nie było okazji spróbować. Polecamy z reguły dzwonić. Opinia pewnie się zmieni w chwili, kiedy będzie okazja spróbować jedzenia i zobaczyć aktualne informacje na google mapsach.

Pierogi z Tykocina - Tykocin
Dorota Sierakowska
5/5

Bardzo dobre, domowe pierogi. Sprawdzone ukraińskie, z kaczka oraz kasza i pieczarkami. Farsz dobrze doprawiony, dobre cienkie ciasto . Lemoniada tez ok.

Pierogi z Tykocina - Tykocin
Pawel Koszel
4/5

Bardzo smaczne pierogi z mięsem, fantastyczne z kaczką. Te polecamy szczególnie. Dobrze doprawione, cienkie, delikatne ciasto. Natomiast pierogi z kapustą i grzybami są praktycznie tylko z kapustą, bo grzybów prawie wcale nie ma. Słabo przyprawione i bardzo kwaśne.

Pierogi z Tykocina - Tykocin
Aga & Adam
5/5

Pyszne pierogi i na słodko (z jagodami, truskawkami, z serem) i wytrawne (ukraińskie, z kasza itp). Polecamy.
Jeśli chodzi o lokalizacje to jest to budka i stoliki na świeżym powietrzu. Szybka, mila obsługa.
Brak toalety, smietnik byl zbyt blisko stolikow.

Pierogi z Tykocina - Tykocin
Jan Smuga
1/5

Nie ma pierogów ruskich są ukraińskie. A czym się różnią. Właściwie niczym. Są bardziej pikantne. My nie używamy słowa rosyjskie. Ależ proszę Pani pierogi ruskie odnoszą się do Rusi, a nie Rosji. Tu brak odpowiedzi. Tu pozwolę sobie na sugestię. Skoro ma być bardziej pikantnie to może jednak zmiana nazwy na banderowskie zamiast ukraińskie.

Go up