Pierogarnia Kresowa - Włoszczowa

Adres: Przedborska 9, 29-100 Włoszczowa, Polska.
Telefon: 733299056.
Strona internetowa: facebook.com.
Specjalności: Restauracja.
Inne ważne informacje: Ogródek, Dostawa, Na wynos, Na miejscu, Miejsca dla osób na wózkach, Parking dostępny dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Kawa, Małe porcje, Obiad, Katering, Miejsca siedzące, Swobodna atmosfera, Możliwa rezerwacja, Karty debetowe, Karty kredytowe, Usługa płatności mobilnych NFC, Karty kredytowe, Odpowiednie dla dzieci.
Opinie: Ta firma ma 229 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.7/5.

Lokalizacja Pierogarnia Kresowa

Pierogarnia Kresowa to urocza restauracja, która oferuje autentyczne potrawy kresowe w przytulnej atmosferze. Znajduje się pod adresem Przedborska 9, 29-100 Włoszczowa, Polska. Możesz skontaktować się z nimi pod numerem telefonu 733299056 lub odwiedzić ich stronę internetową facebook.com.

Pierogarnia Kresowa specjalizuje się w kuchni kresowej, co sprawia, że każdy posiłek jest prawdziwą ucztą dla podniebienia. Restauracja oferuje również możliwość zamówienia na wynos oraz dostawę, co sprawia, że ich potrawy są dostępne dla wszystkich.

Inne ważne informacje o Pierogarni Kresowej to: ogródek, miejsca dla osób na wózkach, parking dostępny dla osób na wózkach, kawa, małe porcje, obiad, katering, miejsca siedzące, swobodna atmosfera, możliwość rezerwacji, akceptowane karty debetowe i kredytowe, usługa płatności mobilnych NFC, oraz odpowiednie miejsce dla dzieci.

Opinie o Pierogarni Kresowej są bardzo pozytywne, firma posiada aż 229 recenzji na Google My Business, a średnia ocena wynosi imponujące 4.7/5.

Jeśli szukasz miejsca, gdzie możesz delektować się wyśmienitymi daniami kresowymi w przyjaznej atmosferze, Pierogarnia Kresowa jest idealnym wyborem. Zachęcamy do kontaktu poprzez ich stronę internetową, aby zarezerwować stolik lub złożyć zamówienie na wynos.

Recenzje dla Pierogarnia Kresowa

Pierogarnia Kresowa - Włoszczowa
Adam Os
4/5

Wpadłem na pierogi chwilę przed zamknięciem. Dzwoniłem z drogi czy jest szansa zjeść i powiedziano, że mogę być o samej 16 to i tak mnie obsłużą.Bardzo dobre ciasto. Zdecydowałem się na porcję XL. wziąłem kresowe i z mięsem. Dobre były ale nie tak żeby się nimi zachwycać.
Minusem sposób podania. Na plastikowej tacce (może dlatego, że już praktycznie zamykali, a może to standard?) Przy zamówieniu padło pytanie czy będę jadł na ogródku. Otrzymałem również jeden widelec bez noża ?. Pierogi albo trzeba było brać całe do buzi albo "ganiać" po tacce zalanej tłuszczem. Krojenie pierogów widelcem nie jest łatwe.

Pierogarnia Kresowa - Włoszczowa
Przemyslaw Charzynski
3/5

Lokal w zasadzie kateringowy. W ogrodzie 3 stoliki pod wiatą. Można zjeść na miejscu, ale z tacek na wynos. Pierogi z mięsem 3/5. Ciasto dobre, farszu dużo, ale mięso b. słabo przyprawione. Bez smaku.

Pierogarnia Kresowa - Włoszczowa
Aleksandra Kita
5/5

Miałam dzisiaj przyjemność wybrać się na pierogi po raz pierwszy i na pewno przy następnej wizycie w mieście wybiorę się znowu! Farsz z fetą i szpinakiem przepyszny a ciasto idealnie miękkie. Czekałam na moje zamówienie może 5 minut a Pani sprzedająca była przemiła - zdecydowanie polecam ☺️

Pierogarnia Kresowa - Włoszczowa
Barbara Krajewska
5/5

Najlepsze pierogi jakie jadłam. Polecam każdemu.

Pierogarnia Kresowa - Włoszczowa
Krzysztof Chwesiak
5/5

Tym razem nasze ulubione pierogi dojechały do nas do Anglii i jak zwykle są przepyszne! Zawsze warto czekać na najlepsze, domowe pierogi!

Pierogarnia Kresowa - Włoszczowa
rzaba123 rzaba123
5/5

Super smaczne pierogi polecam ?

Pierogarnia Kresowa - Włoszczowa
Sonia W-D
5/5

Przepyszne pierogi! Zarówno kresowe jak i te ze szpinakiem i fetą. Niebo w gębie. Dziękujemy!

Pierogarnia Kresowa - Włoszczowa
KamilXpompA PompaTeam
5/5

Bardzo dobre jedzenie, krotki czas oczekiwania i bardzo mila obsluga. Polecam calym serduszkiem.

Go up