Pierogarnia familijna - Karlino

Adres: Okrzei 15, 78-230 Karlino, Polska.
Telefon: 790420410.

Specjalności: Pierogarnia.
Inne ważne informacje: Na wynos, Na miejscu, Małe porcje, Obiad, Katering, Swobodna atmosfera, Odpowiednie dla dzieci.
Opinie: Ta firma ma 12 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 5/5.

Lokalizacja Pierogarnia familijna

Pierogarnia Familijna to urocza restauracja specjalizująca się w pierogach, położona przy Okrzei 15, 78-230 Karlino, Polska. Można się z nią skontaktować pod numerem telefonu 790420410. Miejsce to słynie ze swojej autentycznej kuchni rodzinnej, serwując pyszne pierogi w różnorodnych smakach i wariantach.

Restauracja oferuje możliwość zamówienia na wynos oraz konsumpcji na miejscu. Menu zawiera również małe porcje, obiady, catering i zapewnia swobodną atmosferę, idealną dla rodzin z dziećmi.

Ta rodzinna pierogarnia cieszy się doskonałymi opiniami, zyskując łącznie 12 recenzji na Google My Business. Średnia ocena wynosi imponujące 5/5, co świadczy o wysokiej jakości świadczonych usług oraz zadowoleniu klientów.

Dla osób poszukujących wyjątkowego doświadczenia kulinarnej podróży w Polsce, Pierogarnia Familijna jest doskonałym wyborem. Lokalizacja w Karlino sprawia, że jest to idealne miejsce na przerwę w podróży lub na smaczną kolację z rodziną.

Jeśli jesteś miłośnikiem tradycyjnych polskich potraw, nie możesz przegapić okazji spróbowania pierogów z Pierogarni Familijnej. Ich różnorodność smaków z pewnością zachwyci Twoje podniebienie.

Warto odwiedzić Pierogarnię Familijną i delektować się wyjątkowymi smakami kuchni polskiej. Nie zwlekaj dłużej, odwiedź ich stronę internetową i zarezerwuj stolik już teraz

Recenzje dla Pierogarnia familijna

Pierogarnia familijna - Karlino
Krystyna Cieszkowska
5/5

Pierogi wyśmienite obojętnie które by to nie były...szefowa i zarazem wykonawczyni pierogów bardzo miła i sympatyczna pani polecam 100%

Pierogarnia familijna - Karlino
Grzegorz Dzinkowski
5/5

W pierogarni familijnej robią najlepsze pierogi w mieście. Wspaniałe, smaczne, wyjątkowe - niebo w gębie. Serdecznie polecam każdemu kto nie potrafi lepić pierogów i temu kto potrafi. Mnogość wyboru powoli was na kolana. Radzę sprawdzić każdy rodzaj farszu, a na pewno zostaniecie wierni co najmniej trzem rodzajom pierogów. Rewelacja!!!

Pierogarnia familijna - Karlino
krystyna cieszkowska
5/5

Polecam przepyszne pierogi

Pierogarnia familijna - Karlino
Joanna Dzinkowska
5/5

Pierogi niebo w gębie:) każdy coś dla siebie na pewno wybierze:)

Pierogarnia familijna - Karlino
Ludwika Raczynska
5/5

Bardzo smaczne domowe pier
ogi różnego rodzaju polecam

Pierogarnia familijna - Karlino
lucyfer Xxx
5/5

Pierogi bardzo smaczne. Polecam!

Pierogarnia familijna - Karlino
Mariusz Kowalski
5/5

Pyszne pierogi

Pierogarnia familijna - Karlino
Tomas Hruska
5/5

Vyborne pirohy, příjemné nakupování.

Go up