Pensjonat i Restauracja Przy Miłej - Złotoryja

Adres: aleja Miła 1, 59-500 Złotoryja, Polska.
Telefon: 768783966.
Strona internetowa: pensjonatprzymilej.pl.
Specjalności: Restauracja, Kawiarnia, Pensjonat, Hotel, Pizzeria.
Inne ważne informacje: Ogródek, Dostawa, Na wynos, Na miejscu, Dobre drinki, Kominek, Muzyka na żywo, Miejsca dla osób na wózkach, Parking dostępny dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Alkohol, Alkohol wysokoprocentowy, Jedzenie późnym wieczorem, Kawa, Koktajle, Małe porcje, Piwo, To miejsce oferuje dania wegańskie, W ofercie dania wegetariańskie, Wino, Śniadanie, Obiad, Kolacja, Katering, Obsługa przy ladzie, Desery, Miejsca siedzące, Przytulne, Swobodna atmosfera, Dla całej rodziny, Grupy, Miejsce przyjazne dla osób transpłciowych, Przyjazne dla osób LGBTQ+, Możliwa rezerwacja, Karty debetowe, Karty kredytowe, Usługa płatności mobilnych NFC, Karty kredytowe, Dobre miejsce na przyjęcia urodzinowe dla dzieci, Krzesełka do karmienia, Menu dla dzieci, Odpowiednie dla dzieci, Można przyjść z psem.
Opinie: Ta firma ma 480 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 3.9/5.

Lokalizacja Pensjonat i Restauracja Przy Miłej

Pensjonat i Restauracja Przy Miłej to urocze miejsce, które oferuje nie tylko wyjątkowe dania, ale także komfortowy pensjonat oraz hotel. Znajduje się przy alei Miłej 1, 59-500 Złotoryja, Polska, co sprawia, że jest doskonałą opcją dla osób poszukujących spokojnego miejsca na odpoczynek. Można skontaktować się z nimi pod numerem telefonu: 768783966 lub odwiedzić ich Stronę internetową: pensjonatprzymilej.pl.

Oferowane specjalności to m.in. restauracja, kawiarnia, pensjonat, hotel oraz pizzeria. Co więcej, miejsce to posiada ogródek, dostawę, możliwość zamówienia na wynos, serwuje pyszne drinki oraz zapewnia muzykę na żywo. Warto zauważyć, że jest przyjazne dla osób na wózkach i oferuje parking dostępny dla nich, co sprawia, że jest bardziej dostępne dla wszystkich gości.

Opinie na temat tego miejsca są pozytywne, firma posiada aż 480 recenzji na Google My Business, a średnia ocena wynosi 3.9/5. To dowód na zadowolenie klientów i wysoką jakość usług świadczonych przez Pensjonat i Restaurację Przy Miłej.

Dla osób poszukujących przytulnego miejsca o swobodnej atmosferze, odpowiedniego zarówno dla rodzin, grup, jak i osób LGBTQ+, jest to idealne miejsce. Z bogatym menu, w tym dania wegańskie i wegetariańskie, oraz udogodnieniami dla dzieci, jak menu specjalnie dla nich, krzesełka do karmienia czy możliwość przyjścia z psem, Pensjonat i Restauracja Przy Miłej jest miejscem godnym polecenia.

Zachęcamy do skontaktowania się z nimi poprzez stronę internetową, aby zarezerwować miejsce i cieszyć się wyjątkowym doświadczeniem kulinarnej podróży w przyjemnej atmosferze.

Recenzje dla Pensjonat i Restauracja Przy Miłej

Pensjonat i Restauracja Przy Miłej - Złotoryja
Aneta Zaręba
5/5

Bardzo smaczne jedzenie. Miła obsługa , organizowali mój poczęstunek po ślubie cywilnym i wszystko było dopięte na ostatni guzik, zadbali o dekoracje. Mogę szczerze polecić na organizację uroczystości jak i na zwykły wypad na obiadek ..
A smalczyk w formie czekadełka - pychotka 🙂

Pensjonat i Restauracja Przy Miłej - Złotoryja
Alex Alex
1/5

Restauracja zeszła na psy . Widać brak nadzoru właściciela , pajęczyny zwisają z oświetlenia , podstawki na przyprawy nie czyszczone od dawien dawna , kotlet może się trafić częściowo surowy . Strach pomyśleć jak wygląda kuchnia . Pani za barem raczej jest zainteresowana ustawianiem muzyki niż gośćmi .

Pensjonat i Restauracja Przy Miłej - Złotoryja
Izabela Nycz
5/5

Nie rozumiem opinii na google 3.5.
Warunki rewelacyjne..
Za taką cenę nie spodziewałam się takich warunków.
2 pokoje. Salon połączony z aneksem kuchennym, łazienka w pokoju, tarasik. 😮
Czyściutko i przyjemnie.
Pani z recepcji przemiła.
Wrócę na pewno!!!! ❤️
W pizzerii bardzo smacznie i miła obsługa 🙂

Pensjonat i Restauracja Przy Miłej - Złotoryja
Patryk Matuszyński
1/5

Pani z recepcji bardzo mila.restauracja obsługa fatalna śniadania marne słodkie do śniadania ok.pokoje za czasów króla świeczka

Pensjonat i Restauracja Przy Miłej - Złotoryja
Agnieszka Wojtal
3/5

Jeżeli chodzi o restauracje ,nie polecamy,dziś pierwszy i ostatni raz zawitaliśmy ,jedzenie bardzo ciężkie, schabowy jak dla 3-latka niesmaczny!! Pierogi nawet dzieciom nie smakowały ,nie przyprawione !

Pensjonat i Restauracja Przy Miłej - Złotoryja
Kamila Bekieszczuk
3/5

Kuchnia pomimo czasu oczekiwania powyżej 20 min.bylo ok-czekadelko smalczyk, ogórki kiszone, chlebek. Danie główne było smaczne. Pokoje hmmm. Widać brak twardej ręki jeśli chodzi o zarządzanie w kwestii porządku. Pensjonat ma potencjaĺ, ale brak osoby odpowiedzialnej za porządki.

Pensjonat i Restauracja Przy Miłej - Złotoryja
Zbigniew B
1/5

Kawa (czarna fusiasta)BEZNADZIEJNA!

Pensjonat i Restauracja Przy Miłej - Złotoryja
Jagoda Toborek
1/5

Jedzenie bardzo niesmaczne. Nigdy więcej.

Go up