Pełny Gar - Działdowo

Adres: Młyńska 1, 13-200 Działdowo, Polska.
Telefon: 236976925.
Strona internetowa: pelny-gar.pl.
Specjalności: Restauracja, Bistro, Catering, Organizator imprez, Jedzenie z dostawą do domu, Restauracja z daniami na wynos.
Inne ważne informacje: Dostawa, Na wynos, Na miejscu, Miejsca dla osób na wózkach, Parking dostępny dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Alkohol, Kawa, Małe porcje, Piwo, Obiad, Kolacja, Katering, Desery, Bar na miejscu, Toaleta, Przytulne, Swobodna atmosfera, Grupy, Karty kredytowe, Odpowiednie dla dzieci.
Opinie: Ta firma ma 213 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.4/5.

Lokalizacja Pełny Gar

Pełny Gar to popularna restauracja i bistro znajdująca się pod adresem Młyńska 1, 13-200 Działdowo, Polska. Numer telefonu do kontaktu to 236976925. Na ich stronie internetowej pelny-gar.pl można zapoznać się z pełną ofertą oraz złożyć zamówienie online.

Oferując szeroki zakres usług, Pełny Gar specjalizuje się w restauracji, bistro, cateringu, organizacji imprez oraz dostarczaniu jedzenia do domu. Dodatkowo, restauracja oferuje dania na wynos, co sprawia, że jest doskonałym wyborem dla osób poszukujących wygodnego rozwiązania.

Warto podkreślić, że Pełny Gar posiada wiele udogodnień dla klientów, takich jak dostawa, miejsca dla osób na wózkach, parking i wejście dostępne dla osób na wózkach. Ponadto, restauracja oferuje alkohol, kawę, małe porcje, piwo, obiad, kolację, desery, bar na miejscu, toaletę oraz przytulną i swobodną atmosferę.

Zbierając opinię ze źródła Google My Business, Pełny Gar może pochwalić się aż 213 recenzjami, a średnia ocena wynosi 4.4/5, co świadczy o wysokiej jakości usług i zadowoleniu klientów.

Dla osób poszukujących wyjątkowego doświadczenia kulinarne oraz profesjonalnej obsługi, Pełny Gar jest idealnym miejscem do odwiedzenia. Zalecamy skontaktowanie się z nimi poprzez stronę internetową, aby zarezerwować stolik lub złożyć zamówienie na pyszne dania.

Recenzje dla Pełny Gar

Pełny Gar - Działdowo
Klaudia Świniarska
5/5

Najczęściej biorę jedzenie na wynos, które jest zawsze pyszne ❤️ polecam serdecznie ?

Pełny Gar - Działdowo
Sebastian
5/5

Bardzo pysznie! Rosół Azjatycki bardzo pikantny czyli tak jak lubię. Surówki fajnie doprawione. Danie dnia 18 zł i kawa 5 zł. Drugie danie pyszne. Panie bardzo miłe i uśmiechnięte. Polecam tu jeść !

Pełny Gar - Działdowo
Piotr Gajtkowski
5/5

Obsługa mila i bardzo szybka,jedzenia bardzo dużo,wszystko według zamówienia. Polecam!!!

Pełny Gar - Działdowo
Piotr Rojewski (Piotr R.)
5/5

Pyszneeeee,
Dobrze przyprawione,
Apetyczne,
Pachnące,
Ceny przystępne,
Gdy znaleźliśmy to miejsce przestaliśmy chodzić po innych lokalach.
Najbardziej smakuje mi wątróbka 😉

Pełny Gar - Działdowo
Wojciech Wójtowicz
5/5

Rzeczpospolita Polska, w której jest nasza Gmina-Miasto Działdowo, powinna przyznać PełnyGar+ na który składałyby się codzienne 3 posiłki.

Pełny Gar - Działdowo
Marcin Kwietniak
5/5

Bardzo dobre domowe jedzenie, bez udziwnień. Gulaszowa taka jak trzeba, gęsta i smaczna. Schabowy XXL świeżo tłuczony, faktycznie duży i oczywiście smaczny. Surówki również bez zarzutu.
Chyba najlepszą rekomendacją tutejszej kuchni jest to, że rodziny pracowników, łącznie z dziećmi też tu jedzą i z tego co widziałem, ze smakiem 🙂
Jeśli będę miał okazję znowu coś zjeść w Działdowie, to na pewno tutaj.

Pełny Gar - Działdowo
Kew Jon
5/5

Jak dla mnie najlepsze jedzenie w mieście pomyśleć że produkty warzywa czy też ziemniaki jakby były z ogrodu własnego to czuje się jakbym jadl tak zwane swojskie jedzenie na wsi żaden piękny obrus ani talerz nie zastąpi tego smaku pozdrawiam 🙂

Pełny Gar - Działdowo
Daniel Żarczyński
5/5

Miła i szybka obsługa mająca uśmiech na twarzy a te smakowitości które tworzą, są niesamowite ?
Dziś akurat wybrałem zraziki z ziemniaczkami i surówką, które smakowały rewelacyjnie
Za co bardzo dziękuję.

Go up