OstroBus - Nowogrodziec

Adres: DW296 40, 59-730 Nowogrodziec, Polska.
Telefon: 798659605.
Strona internetowa: facebook.com.
Specjalności: Fast food, Restauracja.
Inne ważne informacje: Odbiór na zewnątrz, Na wynos, Na miejscu, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Jedzenie późnym wieczorem, Obiad, Kolacja, Toaleta, Swobodna atmosfera, Grupy, Płatność tylko gotówką, Odpowiednie dla dzieci, Bezpłatny parking, Bezpłatny parking przy ulicy, Parking.
Opinie: Ta firma ma 56 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.6/5.

Lokalizacja OstroBus

OstroBus to popularna restauracja typu fast food, położona pod adresem DW296 40, 59-730 Nowogrodziec, Polska. Restauracja oferuje różnorodne dania fast food, a także możliwość skorzystania z usług restauracyjnych.

Jeśli chodzi o kontakt, można skontaktować się z OstroBusem pod numerem telefonu 798659605. Więcej informacji o restauracji można znaleźć na ich stronie internetowej: facebook.com.

Specjalnością OstroBusa są dania fast food oraz usługi restauracyjne. Dodatkowo, restauracja oferuje odbiór na zewnątrz, możliwość zamówienia na wynos lub spożycia posiłku na miejscu. Miejsce jest dostępne dla osób na wózkach, a atmosfera jest swobodna i przyjazna dla rodzin. Restauracja jest otwarta również późnym wieczorem, serwując obiady i kolacje.

OstroBus zapewnia również udogodnienia takie jak toalety, miejsca dla grup oraz bezpłatny parking. Możliwa jest płatność tylko gotówką. Na stronie Google My Business firma posiada imponującą liczbę recenzji - aż 56 opinii, z średnią oceną 4.6/5.

Jeśli szukasz miejsca na smaczny posiłek fast food w przyjaznej atmosferze, OstroBus będzie idealnym wyborem. Z bogatym menu, dogodną lokalizacją i przyjazną obsługą, z pewnością będziesz zadowolony z wizyty w tej restauracji.

Zachęcamy do skontaktowania się z OstroBusem poprzez ich stronę internetową, aby zarezerwować stolik lub skorzystać z usługi zamówienia na wynos. Nie przegap okazji spróbowania pysznych dań w OstroBusie

Recenzje dla OstroBus

OstroBus - Nowogrodziec
Patryk Pawlak
5/5

Jeden z lepszych burgerów jakie jadłem - wybrałem burger firmowy. Polecam

OstroBus - Nowogrodziec
Roksana Mierzwa
5/5

Polecam! Burger klasyczny bardzo dobry. Duża, bardzo dobra bułka, mięsko soczyste, dodatki świeże. Nie spodziewałam się tak dobrego burgera w niepozornym miejscu? Na pewno będę wracać!

OstroBus - Nowogrodziec
Wojciech Chanas
5/5

Super burgery, świeże warzywa mila obsługa jeżeli chcesz zjeść szybko i smacznie polecam

OstroBus - Nowogrodziec
Kasia J.
5/5

Cudne miejsce ❤️ moja miłość od pierwszego wejrzenia i kęsa ❤️ wspaniała obsługa i rewelacyjne przysmaki ❤️

OstroBus - Nowogrodziec
A H
4/5

Fajna obsługa. Dobre Hamburgery przypomina mi at dzieciństwo i hamburgery firmowe które jadałem z kolegami. Oby tak dalej. Tylko niech zawsze będą dobre składniki. W tym tkwi sukces smaku a potem i sukces zawodowy.

OstroBus - Nowogrodziec
Ryszard Wiese
4/5

Ogólnie dobrze choć pewne niedociągnięcia można znaleźć !

OstroBus - Nowogrodziec
Nikola Oleksy
5/5

Pyszne jedzenie! Polecam!

OstroBus - Nowogrodziec
Anna Nazwisko
4/5

Po prostu poprawna zapiekanka (u mnie wege), bez większych doznań sensorycznych.

Go up