Oranżeria - Baranów Sandomierski

Adres: 39-450 Baranów Sandomierski, Polska.

Specjalności: Restauracja.
Inne ważne informacje: Na wynos, Na miejscu, Alkohol, Kawa, Obiad, Toaleta, Swobodna atmosfera, Odpowiednie dla dzieci.
Opinie: Ta firma ma 12 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 3.7/5.

Lokalizacja Oranżeria

Oranżeria 39-450 Baranów Sandomierski, Polska

Oranżeria to restauracja znajdująca się pod adresem 39-450 Baranów Sandomierski, Polska. Ta urokliwa restauracja oferuje specjały kuchni polskiej w przyjemnej atmosferze. Można skosztować różnorodnych dań, od tradycyjnych obiadów po pyszną kawę. Restauracja zapewnia również alkohol oraz posiada toaletę dla gości.

Oranżeria jest odpowiednia zarówno na wynos, jak i na miejscu. Miejsce to jest idealne na rodzinne obiady czy spotkania ze znajomymi, dzięki swobodnej atmosferze panującej w lokalu. Jest to także miejsce przyjazne dla dzieci, co sprawia, że jest idealnym miejscem na rodzinne wyjścia.

Ta firma ma aż 12 recenzji na Google My Business, a średnia opinia wynosi 3.7/5. Opinie klientów mogą być zróżnicowane, ale większość z nich pozytywnie ocenia atmosferę i smak potraw serwowanych w Oranżerii.

Oranżeria to idealne miejsce na relaksujący obiad w urokliwej okolicy Baranowa Sandomierskiego. Dzięki bogatemu menu i przyjaznej obsłudze, każdy klient znajdzie coś dla siebie. Dla osób poszukujących prawdziwej polskiej kuchni, Oranżeria jest doskonałym wyborem.

Jeśli jesteś w okolicy Baranowa Sandomierskiego i masz ochotę na pyszne dania kuchni polskiej w przyjemnej atmosferze, koniecznie odwiedź Oranżerię. Zachęcamy także do sprawdzenia ich strony internetowej w celu zapoznania się z pełnym menu i aktualnymi promocjami. Nie zwlekaj i skontaktuj się z nimi już teraz!

Recenzje dla Oranżeria

Oranżeria - Baranów Sandomierski
Dariusz Ch
5/5

Ciekawe miejsce, dużo kwiatów. Lody bardzo dobre, gałka 7,50 ale dużaaa.

Oranżeria - Baranów Sandomierski
Katarzyna Sapielak
1/5

Kawa czarna 16 zł (!!!!!) Rozumiem inflacja, brak konkurencji itd. ale tu już dla mnie jest to przesada. W Sandomierzu na rynku tańsza jest kawa mrożona z syropem. Dla zasady nigdy bym nie kupiła.

Oranżeria - Baranów Sandomierski
Damian Draguła
5/5

Nieznacznych rozmiarów obiekt, piętrowy, odnowiony. W lecie funkcjonuje tu kawiarnia z ogródkiem.

Oranżeria - Baranów Sandomierski
Krzysztof B
5/5

Miejsce z deserami, lokalnym piwem i kawą. Bardzo klimatycznie i estetycznie jednak szczególnie jak na tak małe miasto bardzo drogo. Mimo to polecam.

Oranżeria - Baranów Sandomierski
Agata
2/5

Niestety brudna toaleta i zepsute zamknięcie. Ludzie nie mają wstydu. Jak można sikać po wszystkim co jest wokół. Podłoga klei się nawet koło umywalek. Ceny wyższe niż w Krakowie.

Oranżeria - Baranów Sandomierski
Pawel P
5/5

Bardzo przyjemne miejsce, dobre ciasta

Oranżeria - Baranów Sandomierski
Monika 1101
2/5

Brak podstawowej higieny rąk . Przyjmowanie pieniędzy i nakładanie lodów bez mycia rąk czy założenia rękawiczek lub podania rożka w papierku . Gałki dość małe, smak dość dobry

Oranżeria - Baranów Sandomierski
Wiktoria J
1/5

Te ceny są smieszne

Go up