Cenisz wygodę oraz egzotyczne jedzenie z dostawą do domu lub na wynos? Nic prostszego – wyciągnij smartfon, wpisz https://restauracja-sajgon.pl/zamow-online/ i zamawiaj ulubione potrawy kuchni azjatyckiej w Restauracji Sajgon! Szybko, wygodnie i w niższej cenie!

Pozwól, że zabierzemy Cię w kulinarną podróż po smakach dalekich Chin, Wietnamu i Tajlandii, słowem potrawy całej Azji Południowo-Wschodniej na Twoim talerzu. Wybieraj spośród tradycyjnych zup PHO, przystawek, dań głównych mięsnych i wegetariańskich oraz spróbuj owoców z morza. Jeżeli będziesz mieć ochotę na więcej, sięgnij po dodatki i odkryj dalekowschodnie desery z ananasem i bananem. Oprócz jedzenia proponujemy też egzotyczne napoje, drinki i piwa. Smaki Azji dla Ciebie i Twojej paczki na śniadanie, obiad lub kolację!

Restauracja Sajgon zaprasza do lokali w Zatorze, Andrychowie i Wadowicach. Jesteśmy blisko Ciebie i chętnie dostarczymy zdrowe i pożywne dania o azjatyckim rodowodzie, których próżno szukać w tej części Małopolski. Pamiętaj, oferta specjalna to 10% rabatu na wszystko tylko przy zamówieniu złożonym on-line.

Kliknij swoją ucztę!

*Rabaty nie łączą się.