"Na Bogato" - Działdowo

Adres: Nidzicka 32, 13-200 Działdowo, Polska.
Telefon: 603705531.

Specjalności: Restauracja.
Inne ważne informacje: Na wynos, Na miejscu, Małe porcje, Obiad, Kolacja, Swobodna atmosfera, Grupy, Odpowiednie dla dzieci.
Opinie: Ta firma ma 11 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 3/5.

Lokalizacja "Na Bogato"

Restauracja Na Bogato znajduje się pod adresem Nidzicka 32, 13-200 Działdowo, Polska. Można skontaktować się z nimi pod numerem telefonu 603705531.

Specjalizują się głównie w restauracji, oferując zarówno dania na wynos, jak i możliwość spożycia ich na miejscu. Charakteryzują się małymi porcjami, serwowaniem obiadu i kolacji, a także swobodną atmosferą. Doskonale nadają się również dla grup oraz są odpowiednie dla dzieci.

Na Google My Business firma ma 11 recenzji, a średnia ocena wynosi 3/5. Mimo że opinie są zróżnicowane, warto samemu sprawdzić, jak smakują potrawy w restauracji Na Bogato.

Dla osoby poszukującej informacji o restauracji Na Bogato, ważne jest zwrócenie uwagi na ich lokalizację w Działdowie oraz na możliwość skosztowania różnorodnych dań w przyjaznej atmosferze. Warto również zauważyć, że restauracja oferuje zarówno opcję na wynos, jak i możliwość spędzenia miłego wieczoru na miejscu.

Na zakończenie, Na Bogato zachęca do kontaktu poprzez swoją stronę internetową, gdzie można zapoznać się z pełnym menu i zarezerwować stolik. Nie wahaj się więc i odwiedź ich stronę, aby doświadczyć smaków oferowanych przez tę restaurację.

Recenzje dla "Na Bogato"

Wiktoria Stępniak
1/5

Obiad zimny, ziemniaki już zimne, kotlety podgrzane na szybko, surówki tygodniowe stoliki brudne. A cena wysoka 44 zł za dwa obiady .Obrzydliwe.

Justyna Nowak
1/5

Cena równa jakości czyli niska... Zdarzało mi się tam zjeść, bo akurat miałam po drodze. Największy plus to wybór - kilka zup i drugich dań. Poza tym minusy - zupy mocno rozwodnione, wielkość porcji za każdym razem różna, czasem całkiem normalna a czasami wygrzebują resztki z bemarów. Przy dowozie trzeba się liczyć z pomyleniem zamówień, bardzo długim czasem oczekiwania bądź dużym misz-maszem w torbie, gdzie połowa porcji jest poza opakowaniem.

Patrycja K
1/5

TEMU MIEJSCU MÓWIMY ZDECYDOWANIE NIE!!
Abonament na obiady... Najpierw dostawa była do domu. Później telefon z prośbą o schodzenie na dół. Ostatnio już na dół było za mało, trzeba było iść na parking. No ludzie! To tak się traktuje stałych klientów Na samej cenie obiadu dlugo nie pociągnięcie z takim podejściem. Pamiętam początki, kiedy jadłam na miejscu (wtedy pani właścicielka szukała pomocy do kuchni), obiady były smaczne, na miejscu woda. Przychodzili niektórzy np. ze szpitala i jeśli nie pasowało menu, które było to była możliwość zamówienia naleśników.
To co się teraz dzieje, to jakiś absurd. Właścicielki 3 dni nie było, więc i dowozu brak, jedynie dostawa przez pracownice do osób mieszkających blisko. Tak się nie robi.
1 za podejście do klienta.

Franciszek Sztanderski
5/5

Jedzenie przepyszne kotlet schabowy bardzo dobry a ziemniaki świeże w tych czasach ciężko to znaleźć Kelner Miłosz jest miły polecam

MidNight
1/5

Dramat poprostu żenada za każdym razem coś jest nie tak przy zamówieniu albo pomylą dania i dadzą nie to co było zamówione albo kierowca wywali zupę i zaleje wszystko. Jakość jedzenia też jest tragiczna może i jest tanio ale nawet za takie pieniądze nie zamówię tutaj żarcia!

e z
1/5

beznadzieja, ziemniaki sztywne, kotlet surowy

Damian Lesnau
3/5

Tanie jedzenie, jakościowo bardzo słabo. Uczciwa ocena to 2,5 gwiazdki.

Rafal Samulewicz
5/5

Wspaniała atmosfera, szybko,dobre,tanio

Go up