Moto Gospoda - Kruklanki

Adres: 22 Lipca 13A, 11-612 Kruklanki, Polska.
Telefon: 505977588.
Strona internetowa: facebook.com.
Specjalności: Restauracja.
Inne ważne informacje: Prezentuje się jako firma należąca do kobiety, Ogródek, Na miejscu, Dostawa, Toaleta dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Alkohol, Alkohol wysokoprocentowy, Kawa, Piwo, W ofercie dania wegetariańskie, Wino, Obiad, Kolacja, Katering, Obsługa przy ladzie, Desery, Miejsca siedzące, Bar na miejscu, Toaleta, Dla całej rodziny, Możliwa rezerwacja, Krzesełka do karmienia, Menu dla dzieci, Odpowiednie dla dzieci, Bezpłatny parking, Bezpłatny parking przy ulicy, Parking.
Opinie: Ta firma ma 898 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.6/5.

Lokalizacja Moto Gospoda

Moto Gospoda to restauracja zlokalizowana pod adresem 22 Lipca 13A, 11-612 Kruklanki, Polska. Znana jest ze swoich specjalności kulinarnej oraz przyjaznej atmosfery. Można się skontaktować z nimi pod numerem telefonu 505977588 lub odwiedzić ich stronę internetową na facebook.com.

Restauracja Moto Gospoda prezentuje się jako firma należąca do kobiety i oferuje szeroki wybór dań, w tym również wegetariańskich. Mają ogródek, dostawę, toaletę dla osób na wózkach oraz zapewnione łatwe wejście dla nich. Dodatkowo, można skorzystać z alkoholu, kawy, piwa, wina, deserów i wiele innych. Obsługa jest przyjazna, a miejsca siedzące są dostępne zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Restauracja jest odpowiednia dla całej rodziny, a także oferuje bezpłatny parking.

Zgodnie z opiniami na Google My Business, Moto Gospoda cieszy się dobrą reputacją, posiadając aż 898 recenzji i średnią ocenę 4.6/5. To świadczy o wysokiej jakości usług i zadowoleniu klientów.

Jeśli szukasz miejsca na wyjątkowy obiad, kolację, kawę czy też zorganizowanie kateringu, Moto Gospoda jest doskonałym wyborem. Zalecamy odwiedzenie ich strony internetowej i skontaktowanie się z nimi, aby cieszyć się wyjątkowym doświadczeniem kulinarnej podróży.

Recenzje dla Moto Gospoda

Moto Gospoda - Kruklanki
Joanna Kraśnicka
5/5

Fenomenalna Mazurska Micha! Pełen zachwyt! Spróbujcie jak tylko macie okazję. Okonki rownież bardzo smaczne. Mały minus za frytki z paczki.
Super miła obsługa ❤️ Ciekawy wystrój, dla motocyklistów szał ️

Moto Gospoda - Kruklanki
Sandra Jaworska
5/5

Zdecydowaliśmy się na obiad w tej restauracji w trakcie pobytu na Mazurach. Miejsce z klimatem. Domowa kuchnia. Wszystko świeże smaczne przyrządzane na bieżąco. Porcje ogromne adekwatne do ceny. Ogromnie polecamy !

Moto Gospoda - Kruklanki
Barbara awsiukiewicz-Kuczera
5/5

Miła obsługa, jedzenie pyszne i mega porcje. Chłodnik wspaniały

Moto Gospoda - Kruklanki
Julia Czumaj
5/5

Pyszne jedzenie, porcje bardzo duże za nieduża cenę. Wszystko bardzo ładnie podane - POLECAM ?

Moto Gospoda - Kruklanki
Binda Photography
5/5

Na plus : super karta i pozycje w niej, spore porcje, spoko ceny, czas oczekiwania, parking

Na minus : samoobsługa (nie rozumiem idei), czystość w lokalu (brudne obrusy)

Na zdjęciu DRWAL cena : 36zł na dzień 28.07.2023

Moto Gospoda - Kruklanki
Olga Maciejewska
5/5

Najlepsza zupa kurkowa jaką jadłam. Pyszne syrniki dla dzieci.

EDIT
Po roku znowu przyjechaliśmy. Jedzenie dalej pyszne. Bardzo polecamy

Moto Gospoda - Kruklanki
Adam Brow
4/5

Bardzo duży ruch w długi weekend, ale o dziwo mimo ostrzeżenia przez kelnerkę o dłuższym oczekiwaniu, szybko wjechało zamówienie. Przez kilka dni stołowania się w gospodzie, mogę stwierdzić: drugie dania trzymają dobry, równy poziom, natomiast zupy są o nieciekawym smaku. Dodatki, surówki świeże i smaczne. Menu duże, z lokalnymi atrakcjami. Głodnym, mogę polecić.

Moto Gospoda - Kruklanki
On Ocenia
5/5

Wszystko mi w tym miejscu odpowiadało. Po pobraniu karty dań przeczytałem, żeby zamówienie zrobić przy barze samodzielnie. To już mi się podobało, że nie muszę czekać na przyjście kelnera. Opłacenie następuje od razu. Zamówiłem schabowego, porcja duża i ładnie podana. Kotlet dobrze usmażony i zarazem soczysty. Na pewno wyszedłem z lokalu zadowolony.

Go up